Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Türkiyedeki yolsuzluğun ABD'ye nasıl tehdit oluşturduğunu anlat da bilelim çünkü okuduklarımdan böyle bir anlam çıkmıyor.

Karşındakine tanımadan genç adam demen bilgine değil yaşına güvendiğini gösteriyor.

Olayları bilmediğin için yanlış sorular soruyosun.

Saatlerce anlatırım da gerek yok.

Madem ilgili değilsin boşver bu mevzuları.
  • last_uk kullanıcısına yanıt

son sezonda bile drone queen imiz carrie mathison haqqani nin olmadığı bi düğünü bombalattı haqqani olsa bile siviller varken yapmış olurdu ki bu gayette amerikayı kötüleme dizi müslümanları kötülemiyo bilakis doğruları söylüyo he diyelim ki kötülüyo yani ? nolmuşş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

son sezonda bile drone queen imiz carrie mathison haqqani nin olmadığı bi düğünü bombalattı haqqani olsa bile siviller varken yapmış olurdu ki bu gayette amerikayı kötüleme dizi müslümanları kötülemiyo bilakis doğruları söylüyo he diyelim ki kötülüyo yani ? nolmuşş ?

Ben Müslümanları kötülüyorlar diye birşey yazdım mı ?

Yazılanı bi oku önce.
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    gayet net bi şekilde tarafsız değil artık amerikan propagandası yapıyolar demişsin işte ne fark ediyo
  • quote:

gayet net bi şekilde tarafsız değil artık amerikan propagandası yapıyolar demişsin işte ne fark ediyo

Okuduğunu anlamada problemin var ne yazık ki.

Amerikan propagandası = Müslümanları kötüleme mi ?

haydi işine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

quote:

Okuduğunu anlamada problemin var ne yazık ki.

Amerikan propagandası = Müslümanları kötüleme mi ?

haydi işine..

ne anormal adamsın sen ya muhabbetin başlangıcı müslümanları kötüleme zaten sende ona cevap olarak ilk sezon tarafsızlardı sonradan amerikan propagandası yapıyolar demişsin ne demek oluyo bu

dur bak senin gibi bitircem

haydi işine ...

çok cool oldu dimi

• neuro kullanıcısına yanıt
    Nerede anlatmış kaç mesajdır aynı şeyi soruyorum ama bir türlü cevap alamadım. Kendi kendine çalıp oynuyor.

Sorduğum soru da şu; Türkiye'deki yolsuzluk ABD için nasıl tehdit oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Nerede anlatmış kaç mesajdır aynı şeyi soruyorum ama bir türlü cevap alamadım. Kendi kendine çalıp oynuyor.

Sorduğum soru da şu; Türkiye'deki yolsuzluk ABD için nasıl tehdit oluyor.

Kaç mesajdır aynı şeyi söylüyorum.Türkiye'de ki olayı sadece yolsuzuluk olarak görme.
    3.Sezon 2.bölümü daha dikkatli izle.
    Reza'nın ailesini ve şirketini araştır.
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Taklitler asıllarını yaşatır.Teşekkürler.

Anlamamakta ısrar ediyorsun,Amerikan propagandası apayrı bişey.
  • Reza kimdir necidir şu yazıyı bir okuyun
    http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/tolga-tanis_322/zarrablara-veda_29583333

amma çok vıdı vıdı eden çıkmış Homeland Türkiyede Halk Bankasının İran'ın kara para aklama konusuna girecek miydi emin değilim ancak Hükümetin dizi senaryosunu okumak istediği iddiası bugüne kadar yalanlanmadı 5.sezonu bugün izleyeceğim ancak şimdilik bu Dizide ABD ve CIA propagandası yapılıyor demek çok doğru değil (mesela ABD buyukelciliğini basan Haqqani ile CIA operasyon sorumlusu Dar Adalı yan yana gösterebiliyor) bizdeki KVP, Reaksiyon vs. diziler gibi kurum (MİT) propagandası yapmıyor

Aynı senaristlerin yarattığı Tyrant dizisi 2.sezonu ise Bariz ABD propagandası içeriyordu özellikle Çini baskıcı ve Diktatörlük yönetimlerine göz yuman bir görüntü ile gösteriyordu oysa NSA, CIA ve FBI projeleri ABD'nin insan hak ve özgürlüklerini takmadığı Sibel EDMONDS, Edward SNOWDEN gibi isimlerin ifşaatlarıyla kanıtlanmış durumda örneğin CİTİZENFOUR belgeseline de bakıldığında görülecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni bölüm geldi,daha izlemedim,bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya.

Bu müslümanları kötülüyor yeaa gibi ergen hezeyanlarına karşı aklımda kalan 1x9.bölümdü.Orada ABD,CIA vs vs. gibi yerleri baya eleştirmişti.

Aynısını bizim ülkede yapsan mesela,MIT''E giydirsen birazcık,hem vatan haini olursun,hem de yaşatmazlar buralarda eminim.
  • çeviri daha başlamadı
  • yeni bölüm gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizz19

Yeni bölüm geldi,daha izlemedim,bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya.

Bu müslümanları kötülüyor yeaa gibi ergen hezeyanlarına karşı aklımda kalan 1x9.bölümdü.Orada ABD,CIA vs vs. gibi yerleri baya eleştirmişti.

Aynısını bizim ülkede yapsan mesela,MIT''E giydirsen birazcık,hem vatan haini olursun,hem de yaşatmazlar buralarda eminim.

çünkü biz 3.dünya ülkesiyiz.
  • Altyazı nihayet gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 5 Ekim 2015; 19:51:54 >

• bölümü sonunda izledim pek bir şey yoktu vasat bir bölümdü ilerleyen zamanlarda neler olacak göreceğiz CİA'den çalınan belgeler nereye götürür bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi geçen sezonlardan daha bi amerikan propogandasıyla ve meraklandırmadan başladı.
    ah Brody reis sağ olaydı.RIP
  • 4.sezonun o temposundan sonra hiç gitmedi.
  • guzel bi baslangıc oldu

en son telefondaki brody miydi acaba ?
  • Yeni başladım 1.sezon 7.bölümdeyim. Hikayede gizli bir şeyler var gibi. Bir bölümü sanki 10 dk gibi geliyor bir bölümü 2-3 saat gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.