Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhacir

House of cards ve homeland üzerine spoiler!

Yeni 1-2 ve 3. bölümü izledim nasıl kafam karıştıysa katledilen Amerikalı House of cards'daki millet vekili adayı mı ne işte bunun ne işi var burada ölmemiş miydi gıcık alıyorum nasıl cia ye gelmiş diyorum. House of card ve homeland farklı diziler olduğunu idrak etmem baya süre aldı.

o adam house of cards da iyiydi ama kevin reis defterini dürdü. burada da ilk bölümden harcadılar
  • 2 günde S2 sezon finaline kadar geldim bir türlü bırakamıyorum her bölümden sonra bir sonrakini merakla izliyorum ama kafam da bazı sorular oluştu ilk sezonunda Faizal Hamid denen adama usturayı kim verdi Tom Walkerin silahı aldığı evdeki kız kimlere çalıştı

S2`ye gelince Abu Nazir ABD'ye nasıl bu kadar rahatça girdi ve Başkan Yardımcısı Walden'in kalp pili kullandığı bilgisini kimler sızdırdı eğer bu bilgi biliniyorduysa neden Brody Canlı Bomba olarak kullanılmak istendi

Sabah S2 sezon finalini izleyeceğim bakalım orada neler olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 18 Ekim 2014; 0:58:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. bölümü indiremiyorum arkadaşlar torrentle. 1gb lik dimension sürümü indireyim diyorum ama download speed 0.1 diyor ya. varmı çaresi?
    bir de ben netten izlemek yerine indirip tv den izliyorum o yüzden indirme peşindeyim.
  • lan aayan, ne şanslı adamsın sen
  • Aayan'ı kıskandım resmen carrie mathison'ı gerçekten seksi buluyorum çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizz19

Aayan'ı kıskandım resmen carrie mathison'ı gerçekten seksi buluyorum çünkü.

Farklı bir havası var hatunun.

Belki çok güzel vücut hatları yok, yaşı da 35 falan;
    ama bakışları, yüzü, gözleriyle cidden çekici... Kendisinden çok daha güzel bayanlara kıyasla çok daha seksi buluyorum ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

dizinin türk versiyonu geliyomuş

http://www.birdizihaber.com/2014/10/homeland-turk-televizyonlarina-uyarlaniyor/

hayır olamaz yeterince dizi katletmedik mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

lan aayan, ne şanslı adamsın sen

Harcayacak çocuğu ama :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal

quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

lan aayan, ne şanslı adamsın sen

Harcayacak çocuğu ama :-)

Son sahne harici güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandufla

4. bölümü indiremiyorum arkadaşlar torrentle. 1gb lik dimension sürümü indireyim diyorum ama download speed 0.1 diyor ya. varmı çaresi?
    bir de ben netten izlemek yerine indirip tv den izliyorum o yüzden indirme peşindeyim.

tamam indirdim. galiba dün başka bir sorun vardı.

Bu arada yoğun spoilere maruz kaldım ha. Şimdi carrie aayan yiyişmesi bekleyecem dizi boyu.
  • aayan'ın amcası olan teröristi türk oyuncu canlandırıyormuş

adı numan acar.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    sezon sonuna kadar oyuncu olarak görünüyor, muhtemelen onun peşine düşecekler bütün dizi boyunca
    bu sene beklediğim gibi gitmiyor, walking dead takip ediyordum ,o da çok iyi gidiyor şimdilik , biraz ters köşe oldum bu sezon
  • Bu Carrie Mathison'dan korkulur valla. :D

Dizi beklediğimden daha iyi gidiyor.

• Son sahne en sevdiğim kategoriye giriyor. Genç erkek vs. orta yaşlı kadın/housewife/milf Ulan ne şanslı adamsın Aayan. Farah da girseydi içeri tadından yenmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Son sahne en sevdiğim kategoriye giriyor. Genç erkek vs. orta yaşlı kadın/housewife/milf Ulan ne şanslı adamsın Aayan. Farah da girseydi içeri tadından yenmezdi

Benim de favorim.

Ama çabuk geçiştirdiler sadece öpüşmeyle... Önceki sezonlarda olduğu gibi daha aktif bir sahne bekliyordum ben açıkçası...

Önümüzdeki bölümlerde de artık bu mevzuya ve sahnelere çok çok girmezler zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 28 Ekim 2014; 12:30:35 >
  • Bölüm biraz durağandı ama gelecek bölümün fragmanı gayet güzel geldi. işler fena karışacağa benziyor.

• quinn carrie'ye abayı yakmış gibi duruyor.

ayrıca carrie tttuğunu kopardı ya la...kariyeri için çocuğunu bile öldürür bu karı
  • ulan aayan ne şanslı adamsın
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.