Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika 1 dizi 1.sezonu bitirmek üzereyim broddy reis heisenbergden sonraki karizma
  • Ne zaman başlıyor ya özledim vallahi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Ne zaman başlıyor ya özledim vallahi..

5 ekim
  • İstanbul'da çekilen sahne var mı ? PAkistanda çekilmiş diye duydum.

• her yönüyle gerçekçi bir yapım
    operasyonlar her zaman başarılı olmuyor
    başroldekiler her zaman kahramanlık yapamıyor ve sıkıntılar yaşıyorlar
    hollywood etkisi cia yok bu dizide gerektiğinde teknik problemlerle karşılaşıyorlar. ve mümkün teknolojiler gösteriliyor.

breaking bad kalitesinde bir dizi
  • Gerçekçilik konusunda bence çok başarılı olan bir dizi. Yeni sezonu da merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

Homeland (2011-2020)

Harika olmuş bu afiş.
  • quote:

New York Times gazetesine röportaj veren Danes, dizinin prodüktörlerinin “Türk hükümetinin senaryoda ‘Türkiye’nin imajını hoş olmayan şekilde tasvir eden’ unsurlar barındırabilecek her içerik için güvenlik soruşturması yapmaktaki ısrarı” nedeniyle İstanbul’dan vazgeçtiğini söyledi.

Homeland’in üçüncü sezonunun sonunda Claire Danes’in canlandırdığı CIA ajanı Carrie Mathison’a amirleri İstanbul büro şefliğine atandığını açıklıyordu. Dizinin Türkiye’de çekileceği heyecanı yaşanırken, dördüncü sezon tanıtım filmlerinde senaryonun değiştirilerek Carrie Mathison karakterinin Türkiye’ye değil, Pakistan’a atandığı görülmüştü.
  • X@ndeR kullanıcısına yanıt
    Bana pek de inandırıcı gelmedi mesela James Bond'un filmi için Türkiye'ye gelindi ve bizi bir ortadoğu ülkesi gibi gösterdiler ve onlara hiç soruşturma açmadık. Çok yüksek ihtimalle para konusunda anlaşamadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Homeland (2011-2020)

Harika olmuş bu afiş.

Ben bir musluman olarak utandim bu afisten. Hep bagnaz hep yobaz gibi gosterilmekten. Muslumanlar kendi ediyor, kendi buluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

[si mage]http://oi60.tinypic.com/21kieiw.jpg[/simage]

Harika olmuş bu afiş.

Ben bir musluman olarak utandim bu afisten. Hep bagnaz hep yobaz gibi gosterilmekten. Muslumanlar kendi ediyor, kendi buluyor.

Müslüman dünyası kendini dünyaya açmadıkça, gelişmedikçe, yenilikleri benimsemedikçe bu durum değişmeyecek malesef...

• X@ndeR kullanıcısına yanıt
    baştan savma bir açıklama olmuş.bu kadar büyük bütçeli ve izleyici kitlesi yüksek dizi sezon sonunda istanbul deyip sonra konu değiştirmez.
  • Çekimlerin İstanbul'da yapılmadığına hem sevindim hem de üzüldüm. Türkiye'de çekilseydi büyük ihtimal ele ayağa düşecekti dizi, her hafta hakkında haberler görürdük artık. Türkçe dublajlı şekilde de yayınlanmaya başlardı bilimum kanallarda. Hükümetin yaptığı şey de gerçekten çok garip, adı üstünde dizi sadece, o kadar siyasi öğe içeren kurtlar vadisi gibi saçma bir diziye laf etme ama tamamen kurgu olan buna izin verme.

4. sezonun ilk 2 bölümü bugün öğleden sonra yayınlanacak, konu yukarılarda kalsın.

Edit: İşlem hatası yapmışım, 6 Ekim gecesi (04.00) oluyor Türkiye zamanıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of Light -- 5 Ekim 2014; 2:27:13 >
  • yarın 2 bölüm birden izleyeceğiz hızlı bir başlangıç olucak
  • Sanırım Homeland'in 3.sezonundan rahatsız oldu hükümet.

Amerkikan devlet bankası İran'a terör yardımı ve para aklamada kullanılıyordu.
    Bizde ki Halkbank , İran , Işid üçgenini anımsatıyordu.
  • 2.sezonuna bugün başlıyorum.1.sezon çok hoşuma gitmişti..
  • Diziye yeni başlıyorum ama tek sıkıntı internetten online olarak izlenmiyor.Torrentte uğraşmak istemiyorum pm'den site atabilirmisiniz rica etsem teşekkür ederim.Son bir şey daha var.Bir sene önce bölümünü izledim ama yarım yamalak aklımda tekrar izlesem mi acaba 2.bölümd pekiştirilirmi ?
  • Foxcrime (d-smart) sabah 7.30'da 2 saatlik özel yayını verecekmiş, izlemek isteyenler için haber vereyim. Ben internete düşmesini beklerim herhalde
  • Yeni sezonun ilk 2 bölümü düşmüş. Alt yazı ne zaman gelir muamma.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.