Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu neydi şimdi arkadaş yaaaaa yemin ederim istanbul olayı olmasa izlemeyi bırakırdım

brody idam edilme olayı olunca içimden brody ölürse dizi biter tarzı bir düşünce geçti ve odaklandığım tek şey brody nin nasıl kurtarılacağıydı son saniyeye kadar bekledim ama resmen adam gitti ya brody nasıl ölür arkadaş aklım almıyor. HADİ ONU GEÇTİM insan brody ölünce ki tepkileri falan getirir carrie saul falan nasıl unutur bunu böyle ? ne biliyim en azından 4 ay sonra ileri atlatmak yerine carrie nin hınç alma çalışmaları olsaydı brody öldü 1 dk sonra 4 ay yazısıını gördük herşey güllük gülistanlık herşey unutulmuş brody karakteri bu muydu yani bu kadar hafif mi olmalıydı ölümü ????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan_Drake -- 17 Aralık 2013; 22:48:22 >

• Yazık oldu brodye ben böyle beklememiştim finali çıkartılar diye düşünüyordum öleceği akılmın ucundan geçmemişti üzüldüm valla kurtlar vadisinde polatı her sezon sonu öldürüp sezon başı diriltiyorlar umarım showtime da öyle birşey yapar

• Arkadaş carrie karakterini neden bu kadar çabuk vazgeçirdiler bu işten ya kadın lockhart ile resmen şakalaşıp ondan emir alıyor saul desen oda artık diziden çıktı herhalde hiç brody hakkında birşey demeden .. Brody nin öldürülmesine kadar gerçekten güzel geldiler herşey birbiriyle bağlantılıydı tamam ölsün de bu kadar sessiz ölemezdi o karakter dizinin başından beri hep en öndeydi.. Ölüyor öldükten sonra hiçbirşey olmamış gibi 4 ay sonraya atlıyorlar

• İstanbul demeseydi bugün başlicaktım diziyi unutup yeni sezonu beklemeye ama İstanbul demesi heycanlandırdı
  • yeni sezon ne zaman başlayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram_abi

yeni sezon ne zaman başlayacak?

Eylul/Ekim 2014

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas su yabancilarin sezon finallerinden sonra 1 yil diziyi bekletmelerine uyuz oluyorum.

• 1.sezon 10.bölümdeyim. Güzel bir dizi ancak şu anlık gerçekten sıkıcı
  • Sezon finaliyle dizi benim için bitmiştir.
    Brody'siz izlenmez Homeland ha ölmeliydi orası ayrı.Bu arada Quinn karakterini senaristler kullanamıyor.Finalde hiç yoktu adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsblck

Sezon finaliyle dizi benim için bitmiştir.
    Brody'siz izlenmez Homeland ha ölmeliydi orası ayrı.Bu arada Quinn karakterini senaristler kullanamıyor.Finalde hiç yoktu adam.

Vardı aslında, Carrie ile arabanın yanında bebek hakkında konuşmuslardi. Yine de az kullanılıyor.

• 2. sezon 1. bölümü bitirdim. Ama herkes 3. sezon finalini spoiler içine almış. Deli gibi merak ediyorum şuan
  • ben de başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

ben de başladım

Geç bile kalmışın.

• 3. sezon 4. bölümü bitirdim. Carrie'ye sinir olan sadece ben miyim ya? Dana'da var tabi sinir olduklarım içinde
  • Arkadaşlar. Mentalist ile Homeland arasındayım hangisine başlasam bilmiyorum. İkisini de izleyen varsa yorum alabilir miyim?
  • vaybe 3. sezon baslamis hemen dalicam, babamla izliyoruz ama turkiyeye ne zmaan gidicem bilmiyorum belki baslarim gizlice, belki babamla izleriz yine bakicaz

PHI cevabini diger konuda verdim kesinlikle homeland derim.
  • homeland izlemeden dizi izledim demeyin bence.. istanbul da geçecek 2014 sezonu.. istanbula gidip oynamak için zorlayacağım :) nisanda çekimler başlıyormuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Arkadaşlar. Mentalist ile Homeland arasındayım hangisine başlasam bilmiyorum. İkisini de izleyen varsa yorum alabilir miyim?

The mentalist i izlemis sayilmam ama ilk 3 bölümünü izlemiştim. Her bölüm ayrı konu olmasi sıkıcı gelmişti. Bana kalırsa Homeland ondan çok daha güzel, yavaş geçse de sürükleyici, bol gerilimli, mükemmel oyuncuları olan bir dizi.

• PHI kullanıcısına yanıt
    mentalist i bilmemde homeland devam eden diziler arasında (final yapmamış olan) en iyi 3 diziden biridir bana göre
  • arkadaşlar 2. sezonda Carrie yapmacık mı davranıp adamla duygusal ilişki içinde anlamadım.
    ya kadın o kadar beceriksiz sevgili rolünde ki. bilinçli olarak mı yanaşıyor. yoksa sevdiğinden mi anlayamadım

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.