Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: Tyson Granger

Diziyi önerir misiniz? Bölüm bitince anında diğer bölümü izleyesim gelir mi sizce?

ilk sezon kesinlikle öyle 3. sezon durgun başlıyor sonlara doğru toparlıyor

3.sezonun başında diziyi bırakmıştım. İyi ki bırakmışım, bu kadar heyecanlı bölümleri beklemek çok zor olurdu yoksa.

Şuan güncele yetiştim, 11.bölümdü neydi beeee.

• Brody odada etrafına baktığı an öldüreceğini anladim, güzel bölümdü ama yine eylüle kadar bekleyecegimiz için üzülüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölüm çok çok iyiydi

Brody mükemmel ajanımızdı bizim için bunlara katlandı tipi bir açıklama ile ülkesine geri dönebilirmi?Tekrar kahraman gözü ile bakarlarmı?Merak etmiyor değilim.En azından kızı ile arası düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Son bölüm çok çok iyiydi

Brody mükemmel ajanımızdı bizim için bunlara katlandı tipi bir açıklama ile ülkesine geri dönebilirmi?Tekrar kahraman gözü ile bakarlarmı?Merak etmiyor değilim.En azından kızı ile arası düzelir.

kızının allah belasını versin mız mız ergenin teki barışsa ne olur barışmasa ne olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Drago kullanıcısına yanıt

O konuda bende hemfikirimde Hani Brody nin adına önemli olur diye şeyettimdi
  • geçen hafta başladım 1. sezonu bitirdim, muhteşem bir dizi inanılmaz sürükleyici.

game of thrones
    the walking dead
    vikings

hepsi ara vermişken buna başlayalım dedik çok iyi bir karar vermişim inş 2 ve 3. sezonlarda 1. sezon kadar başarılıdır.

edit: buarada 3. sezonunda olan ve bukadar başarılı kaliteli bir dizinin başlığı nasıl bukadar az sayfa olabiliyor anlamadım :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diavoloo -- 12 Aralık 2013; 20:12:04 >
  • 3*11

Nihayet güncele gelebildim. Sezonun en iyi bölümlerindendi.

Son sahnede ters köşe yapmaya çalışmışlar, ama yemezler. Brody'nin her türlü Akbari'yi öldüreceğini tahmin etmiştim zaten, ama tahmin edemediğim olay, Brody'nin bütün planı anlatması ve Javadi'nin gerçek kimliğini açığa çıkarmasıydı.

Şimdi Carrie ve ekibi, Brody'i nasıl oradan çıkaracak çok merak ediyorum. Ekibin herhangi bir hazırlığı ya da planı yok, onu oradan çıkarmak için. Beni asıl meraklandıran nokta da bu zaten. Tüm bunlar göz önüne alındığında, Brody'nin Tahran'dan çıkarılmasında ki en büyük etken Javadi olacaktır diye düşünüyorum.

Önümüzdeki pazartesi günü güzel bir sezon finali izleyeceğimiz kesin, merakla bekliyorum neler olacağını, sezonun nasıl biteceğini.

• Sezon su gibi akıyor. Bitince tekrar beklemek çok koyacak.
  • Diziyi seyrediyorum 2.sezon 3.bölüme geldim, bırakmak da istemiyorum bu kadar gelip.Yarıladım gibi bir şey.Ama abi bu kadar da düşük tempo olur mu? Bazı bölümler acayip olaylar oluyor ama çok yavaş.Walker-Brody olayları çok iyi işlendi ama 1-2 bölüm de işlenecek olayı 12 bölüme yaydılar nerdeyse.Buna katlanamıyorum ben.Konusu falan da harika dizinin.Ama Abu Nazir'in adamlarının olayları falan bayıyor beni.Carrie-Brody-Mike-Jessica olaylarının daha çok işlenmesi gerektiğine inanıyorum.Özellikle Brody'nin geçmişinin.Ama tüm bunlara rağmen dizinin sürükleyeci bir yanı da var.Oyunculuktan mıdır konudan mıdır bilmiyorum ama tempodan olmadığı kesin.Yavaş tempoya gelemiyorum ben, hele ki Person Of Interest seyrettikten sonra.
  • 12. bölüm trailer niye yok yahu
  • 3. sezonu biriktirip izliyim dedim iki günde 11 bölümü izledim.. Burdan tavsiye arayanlara kesin önerim izleyin harika dizi.

Brody oradan nasıl çıkacak merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

3. sezonu biriktirip izliyim dedim iki günde 11 bölümü izledim.. Burdan tavsiye arayanlara kesin önerim izleyin harika dizi.

Brody oradan nasıl çıkacak merak ediyorum.

Javadi yardım edecek büyük ihtimal CIA de dışar da olay çıkartacaktır
  • 12. bölümün web-rip'i düşmüş.
  • Bu çıkan alt yazı ile izlenmez bu bölüm. Çoğu yer çevrilmemiş ilk 10 dk da.. Sonrasını zaten izlemedim daha düzgün bir çeviri bekliyorum bakalım.
  • Sezon finali tam beklediğim gibi olmadı ama, vasat da demek istemiyorum. Ancak hakkını vermek lazım sağlam gerilim verdi, izlerken gerildim resmen.

Genel olarak değerlendirirsem ikinci sezondan güzel bir sezondu. Ama ilk sezonun seviyesinde değildi kesinlikle.
  • 11 ve 12'yi art arda izleyeceğim. Bu arada Morena Baccarin ve Morgan Saylor (Dana ve annesi) , 4.sezonda olmayacak

Kaynak
  • İndirmeye başladım..

Umarım güzel bir sezon finali olur. 11. bölüme bakarak konuşacak olursak sağlam bir sezon finali olacak gibi.

@_Marvel_

Dizide çok bir etkileri yoktu ama onları da görmek güzel oluyordu.

İşler biraz daha karışıyor herhalde aile meseleleriyle meşgul etmeyecekler gibi geldi bana.

Zaten bu saatten sonra aile falan kalmamıştı ortada.

• Hobbit'in üstüne fena olacak Homeland sezon finali. Üstüste 2 bomba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

Hobbit'in üstüne fena olacak Homeland sezon finali. Üstüste 2 bomba.

Aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

Hobbit'in üstüne fena olacak Homeland sezon finali. Üstüste 2 bomba.

Aynen

Hobbit 2 hiç beklediğim gibi çıkmadı hayal kırıklığı oldu desem yeridir.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.