Şimdi Ara

AC: Brotherhood, Xbox 360'ta Daha Fazla Sattı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Assassin's Creed: Brotherhood'un Xbox 360 ve Playstation 3 sürümüne ait görsel karşılaştırma videosunu bir süre önce yayınlamıştık. Multiplatform oyunlar arasındaki görsel yarışın yanı sıra oyun satışlarında da büyük bir yarış var.

CVG 'nin haberine göre satışlarda Assassin's Creed serisinin en büyük açılışını yapan Brotherhood'un toplam satışlarında Xbox 360, pastadan büyük dilimi kaptı. Haberde Xbox 360 sürümünün oyunun toplam satışlarının %55'ini kapsadığı PS3 sürümünün ise %45'te kaldığı açıklandı.

Bu sabah açıklanan İngiltere satışlarında 2. sırada bulunan Assassin's Creed: Brotherhood, Call of Duty: Black Ops'un sadece 63.000 adet gerisinde bulunuyor.

• Video incelemeni bekliyoruz.Ne zaman cikar?
  • Evet Video incelemesini bekliyoruz.
  • pc sürümünü istiyoruz. neden şubat ubisoft neden. hak mı bu adalet mi :O :(:(
  • Eee ne kadar satmış toplam?
  • Ben bu satışı Xbox Live'ın güzel ve bir o kadarda eğlenceli ortamına bağlıyorum..Sonuçta Xbox Live çok büyük bir platform

Not:PS3'üde severim yanlış anlaşılmasın :)
  • Xbox 360'ın kullanıcısı daha fazla . PS3'ün daha az bukadar daha uzatmanın manası yok fakat bu xbox360'ın ps3'den iyi olduğu anlamına gelmiyor tabiki
  • emin olun bu satışlar ps3 te olsaydı ps3 fanboycuklar demediklerini bırakmazlardı yok işte alet şöyle iyi böyle iyi.
  • Video inceleme gelsin biran önce yaaa
  • @dodocan
    biz bişe demeden sen zaten "fanboycuklara" laf atıyosun
  • oyun iyi ing.'de 2.satan olması şaşırtıcı değil bn de aldım mpsi çok hoşuma gitti :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.