Şimdi Ara

Lada Vega'da Hidrolik Direksiyon Yokmu?Varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
43.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar.Lada Vega almayı düşünüyorum.Ama 2000-2001-2002 modellerinde hidrolik direksiyon olup olmadığını bilmiyom.Varmı yokmu.bide sizce nasıl araba bu VEGA?

Almaya Değermi?

• onda hidrolik olsa ne oluuuur olmasa ne olur şahin al daha güzel
  • daha çok şehir içi kullanacaksan al derim lada vegayı. 16 valf olanları tavsiye ederim. çok güçlü motorları var. şaseleri çok sağlam. rus arabası olduğundan kışın çalışma problemi de olmaz. kaloriferi de süper. birde tüp takar, resinmdeki gibi modifiye edersin. hidrolik direksiyon olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atillaxx -- 19 Ekim 2005, 12:36:50 >

• Ne güzel olmuş yaw ilk resim helal vallaha
  • ladalarda hidrolik direksiyon yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: konqueror

ladalarda hidrolik direksiyon yok

maalesef yok.
    fakat kullanıcılar direksiyonun fazla yormadığını söylüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

onda hidrolik olsa ne oluuuur olmasa ne olur şahin al daha güzel

walla 7-10 milyar arası alabileceğim en iyi araba bu bence.ayrıca modifiye yakışmış walla.
  • al o zaman biraz kullan biz buradayız
  • AL DERİM 7000-8000 YTL YE ŞAHİN DOĞAN ALACAĞINA ALBUNU güzel güzel bin. bir de BRC marka lpg taktın mı süper ekonomik bir araç olur
  • babamda war lada vega kullandım birkac kez.. araba hantal agır kasayı motor kaldıramıyo, samaradaki gibi benzini koklayan bir motor bekleme araba tasarruflu degil, geri kalan özellikleri sahin, broadway gibi arabalardan cok üstün, araba onlara nazaran cok daha teknolojik! direksiyon hidrolik diil ama oldukca yumusak tek elle rahatca kontrol edebilirsin! fiyatından dolayı tavsiye edrim!
  • araba hantal olurmu ya. 16 valf olanı 50 şahini cebinden çıkarır. bu arabalar çok seridir. baban arabasına dandik tüp takmıştır ondan gitmiyordur.
  • arabada tüp yok tahmini konusma kullanıcıysan konus! bir arabanın rakibi olarak şahini görüyosan o araba zaten ölmüstür! dikkat ettiysen ben kullanıcı olarak arabayı övmüyorum kötü özelliklerini söylüyorum alan adama faydalı olmak için!
    quote:

Orjinalden alıntı: atillaxx

araba hantal olurmu ya. 16 valf olanı 50 şahini cebinden çıkarır. bu arabalar çok seridir. baban arabasına dandik tüp takmıştır ondan gitmiyordur.
  • http://www.celikmotor.com.tr/lada/vegasedan.asp

http://www.lada.de/

http://www.lada-auto.ru/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atillaxx -- 19 Ekim 2005, 18:16:23 >

• bunlarda ladanın makyajlanmış 2006 modelleri

• Şahin,Doğan bence teneke yığını.onun için böyle bir arayış içindeyim.sizin 7-10 milyar arası araç tavsiyeniz varmı?
  • hidrolik yok ama kullanımı rahat
  • 2005 MODEL vegalarda hidr.drksyn opsiyonel olarak sunulmaya başlanmıştı daha öncekilerde yok sanırım özellikle 16v olanları çok seri.yakıtı samarayla hemen hemen aynıdır(enjeksynlular için)
    10.500-11.500ytl ye 2004 2005 bulabilirsijavascript:void(AddText(''))n.
  • 2003 model temiz bir vega beğendim ancak test sürüşünde direksiyonun çok ama çok ağır olduğunu farkettim 89 model ford taunusum var veganın yanında hidrolik gibi kalır acaba vegada mı bir arıza var bir arkadaş vegaların direksiyon kutusu opeller gibi yukarıda olduğu için direksiyon ağır olabilr dedi vega 2003 model 16 valf sahiplerinden görüş alabilirmiyim
  • hort :) 2007 den sonralardı sanırsam 2. seri çıkan (aynaları gece görüşlü olanlarda) fullerde hidrolik mevcuttur. ayrıca elektronik dikiz aynası kontrolü ve elektronik 4 cam, merkezi kilit mevcuttur. 8V & 16V diye bir video var youtube da izlerseniz farkı görürsünüz. Şahinlerle 2007 sonrası vegaları kıyaslayan insan arabadan 1 gram anlamıyordur. Samara'dan beri lada kalkışlarda çok seridir.Bir çok arabayı yer kalkışta.

abdi arkadaş senin dediğin araba hor kullanılmıştır ya da bakımları tam yapılmamıştır. 2007 Vega 8v 112 var bizde direksiyonu hirdolik gibi yolda giderken. Fakat durduğu yerde çevirmek tabikide zor. Ama alışınca problem değil kullanımı rahattır az yakar. Ayrıca tüp taktırırsanız rampa çıkarken devir almanız şart devirden düşerseniz yavaş çıkar araba çekmez gaza çok basmanız gerekir o da daha çok gaz yer :) . Ama devir alırsanız önünüze kamyon vs çıkmazsa 120 ile girseniz rampaya 100 le bitirirsiniz en düşük. Ama lada alacaklara tavsiye Priora'lara baksınlar. :) Özellikle Priora Coupe varsa Türkiye'de kesinlikle tavsiye ederim 1.6 16v 50Litre depo rpm Maksimum tork, Nm 145 / 4000 Maksimum güç kW / rpm. 72 / 5600 ydi. sanırsam sadece Rusyada satılıyor.

• Bende 2002 vardı. Hidrolik direksiyon yok ve direksiyonuda bir garip, sanki oyuncak gibi. Aracın motoru ve şanzumanı bence iyiydi. Ama onun haricinde pek hoşuma gitmedi. 6 ay kullandım ve sattım. Özellikle elektrik aksamı çok arıza verdi. Cam silecekleri bozuldu, elektrikli camlar bazen kapanmıyordu. Araç o zaman 1 yaşındaydı ve üzerindeki akü orijinal kendi aküsüydü, kışın hemen hemen hergün takviye yapmak zorunda kaldım. Kliması çok gürültülüydü, hiç çalıştıramadım. Biraz hızlıyken frene bastığımda çok yalpalama yapıyordu, yol tutuşda pek iyi değildi, oda sanırım aracın kaportasının şaseye göre biraz büyük gelmesi olabilir, emin eğilim. Bu sorunlar benim aracımada özel olabilir bilemem ama, sonuçta lada samaralar bence daha iyi. Birde aracın kataloğunda ABS, sunroof gibi donanımlarda vardı, demekki rusyada bu donanımlar mevcuttu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukeya -- 9 Aralık 2010; 9:51:40 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.