Şimdi Ara

Source Code (2011)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
10.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tür:Bilim Kurgu, Dram
    Yönetmen:Duncan Jones
    Oyuncular:Jake Gyllenhaal, Michelle Monaghan, Vera Farmiga, Jeffrey Wright, Cas Anvar, Paula Jean Hixson, Brent Skagford, Craig Thomas, Gordon Masten, James A. Woods, Joe Cobden, Michael Arden, Neil Napier, Russell Peters, Susan Bain, Tetchena Bellange
    Senaryo:Billy Ray, Ben Ripley
    Yapımcı:Mark Gordon, Jordan Wynn, Stuart Fenegan, Tracy Underwood, Philippe Rousselet
    Görüntü Yönetmeni:Don Burgess

Filmde bir bombacıyı bulmak için “Kaynak Kodu” adı verilen bir bilgisayar programı aracılığıyla başka bir adamın hayatının son 8 dakikasını tekrar tekrar yaşamak zorunda olan Yüzbaşı Colter Stevens’ın (Gyllenhaal) yaşadıkları konu ediliyor.

alıntı:sinefabrik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X@ndeR -- 3 Mayıs 2012; 1:33:51 >

• listeme aldım bakalım inşallah güzel olur.
  • Fragmandan anladığım kadarıyla konusu Denzel Washington'un Deja Vu filmine ve çok eskilerden A Takımı, Kara Şimşek, Otoyol Şövalesi, Hava Kurdu v.s. dizileri zamanında oynayan Quantum Leap adlı diziye çok ama çok benziyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 23 Kasım 2010; 22:14:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

listeme aldım bakalım inşallah güzel olur.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

Fragmandan anladığım kadarıyla konusu Denzel Washington'un Deja Vu filmine ve çok eskilerden A Takımı, Kara Şimşek, Otoyol Şövalesi, Hava Kurdu v.s. dizileri zamanında oynayan Quantum Leap adlı diziye çok ama çok benziyor...

Değil mi oradan buradan alıp harmanlayıp fantazi yapmışlar ama bakalım belki de ortaya güzel bir şeyler çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 23 Kasım 2010; 23:41:45 >
  • quote:

Fragmandan anladığım kadarıyla konusu Denzel Washington'un Deja Vu filmine ve çok eskilerden A Takımı, Kara Şimşek, Otoyol Şövalesi, Hava Kurdu v.s. dizileri zamanında oynayan Quantum Leap adlı diziye çok ama çok benziyor...

Evet deja vu ya benziyor. Benim de ilk aklıma "Azınlık Raporu" geldi ama zaman olarak onun tersi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onea54 -- 24 Kasım 2010; 3:17:14 >
  • filmin konusu ve oyuncular çok iyi. kaliteli bir bilim kurgu filmi olacak gibi gözüküyor.
  • Vera Farmiga ve Michelle Monaghan faktörlerinin yanında konusu da güzel.
  • Tam bende konusunu açmaya hazırlanıyordum bi arama yapaıyım dedim baktım varmış. Geçen gün Fragmanı izledim güzel bir film olucak gibi duruyor 8 Nisan 2011'de gösterime girecek beklemedeyiz
  • 12 Maymun tarzında karışık bir film gibi geldi bana.
  •  Source Code (2011)

Vizyon tarihi 15 Nisan olarak değiştirilmiş.
  • O afiş fan yapımı mı nedir çok dandik olmuş
  • quote:

ikinci fragmanı izleyince şunu anladım Quantum Leap çakması olduğu bariz belli
  •  Source Code (2011)
  • Filmden 5 dakikalık bir video.
    Çok kral bir şeye benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 15 Mart 2011; 18:08:04 >
  • Bu sefer güzel bir sci-fi filmi geliyor.
  • yönetmenin moon adlı filminide izleyin arkadaşlar. film harikaydı.
  • izlenir....

quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Filmden 5 dakikalık bir video.
    Çok kral bir şeye benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 18 Mart 2011; 4:09:05 >

• fragmanı izledim ve biraz last highway biraz da memento koktugunu söyleyebilirim...
    umarım yanılıyorumdur

afiş rezalet bu arada..
  • Michelle Monaghan
     Source Code (2011) Source Code (2011) Source Code (2011) Source Code (2011)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.