Şimdi Ara

LED TV TAVSİYESİ - Yardımcı olur musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1080p ve 720p film izlemek için 40-42-47 inch LED LCD tv almak istiyorum. 2500 TL bütçem var. Kalite düşkünü ve detaycı biriyim. Almışken en iyisini alayım istiyorum, o nedenle gerekirse bütçeyi artırma yoluna gidebilirim. TV yi yalnızca PC ye hdmi dan bağlayacağım. Onun dışında SD veya HD yayın ile tv kanallarını izlemeyi düşünmüyorum. TV ile hiç aram yoktur. Bir kaç haftadır araştırma yapıyorum, ancak bir neticeye varamadım. Backlight ve kenar aydınlatmalı şeklinde iki tip led aydınlatma teknolojisi mevcut. Backlight tercih etmem gerektiğini biliyorum. Marka konusunda SHARP veya LG arasında gidip geliyorum. Kafam oldukça karışık. Max 2 ms olmalı diye düşünüyorum. 100 HZ veya 200 HZ arasında benim ayırt edebileceğim bir kalite farkı olur mu? Birde hdmi dan bağladığım zaman 100 hz veya 200 hz kullanabilecek miyim ? Birde philips de ambilight özelliği var, ama sırf onun için philips tercih etmek istemiyorum. Model önerisinde bulunabilir misiniz ? Bu konuda tecrübeli ve bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihk34 -- 20 Kasım 2010; 18:30:02 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.