Şimdi Ara

epson sx100 mürekkep sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalr epson sx 100 yazıcımda siyah mürekkep bitmişti diğerleri yarım doluydu siyah kartuş aldım ve taktım şimdi mürekkep seviylerine baktığımda ne boş ne dolu hiç birşey göstermiyo bişey yazdırmaya kalktığımda yazmıyo oylece bekliyo ne yapmam gerekir ?

• şimdide siyah kartuşu tanımıyo yaa
  • kartuş takma işlemini şu şekilde yapacaksın,

denetim masası
    Yazıcı ve Fakslar
    EPSON SX110 Series
    özellikler
    yazdırma tercihleri
    bakım
    mürekkep kartuşu değiştirme

bu işlemleri yapıp kartuşu tak, daha sonra aynı yerden kafa temizleme sekmesine tıkla..

sorun devam ederse aynı işlemleri yaparak kartuşu çıkar tekrar tak..
  • ooyle yaptım şimdi ama gene aynı üretici mürekkep türü felan hepsinde bilinmeyen yazıyo kartuş değiştirmeye tıkladığımda da iletişim sorunu algılandı çıkıyo
  • bu arada yazıcının üzerinde damla şeklinde bi işaret var o ışıkta yanıyo :S
  • hocam çok saolun yardımlarınız için dediğiniz gibi tekrar tekrar denedim sonuca ulaştım tşkrler
  • herkeze merhaba epson sx110 marka yazıcı kartuşların hepsi yarımdı siyah yazmıyordu bende hepsin birertane yeni kartuş aldım hepsini taktım yine aynı hatayı yaptı güncelledim,kafa temizle yaptım,püskürtme yaptım kısacası hepsini yaptım .renkli resim alıyorum siyah olan yerler bış çıkıyor bazen yazılarda siyah olan yerler mavi yazı çıkıyor.acaba aradım siyah renk kapalı tuşu mu var ne yaptıysam bulamadım var mı acaba kullanıp aynı hatayı alan?bu arada siyah yarıya inmiş hiç kullanmadan acaba paçal mı yapıyor ne dersiniz?:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbuluw

herkeze merhaba epson sx110 marka yazıcı kartuşların hepsi yarımdı siyah yazmıyordu bende hepsin birertane yeni kartuş aldım hepsini taktım yine aynı hatayı yaptı güncelledim,kafa temizle yaptım,püskürtme yaptım kısacası hepsini yaptım .renkli resim alıyorum siyah olan yerler bış çıkıyor bazen yazılarda siyah olan yerler mavi yazı çıkıyor.acaba aradım siyah renk kapalı tuşu mu var ne yaptıysam bulamadım var mı acaba kullanıp aynı hatayı alan?bu arada siyah yarıya inmiş hiç kullanmadan acaba paçal mı yapıyor ne dersiniz?:)

Yazıcıyı uzun bir süre kullanmamışsınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.