- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
PSP Oyun Yükleme ..
29 Cevap6686 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : daRk-lordd
Giriş

8 Mesaj
20 Kasım 2010; 13:24:05 

Ya beyler ben teknosadan Psp aldım..
ama oyun yok orjinal oyun pahalı
şimdi ben internetten psp oyun yukleıp iso dosyasına rar olarak atıp dırek psp den oynayabılırmıyım yoksa illa hackletip ole mı bu ıso ıslemını yapabılrıım
daha hiç denemedım bunu psp ye bısı olur dıe..yardım edın pls daha bugun aldımm

bu arada psp 3004 slim 4,3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daRk-lordd -- 20 Kasım 2010; 13:49:43 >

1919 Mesaj
20 Kasım 2010; 16:26:20 

bugün aldıysan kırdırmamışsın.Kopya oyun oynayabilmek için kırdırman gerekir.

"Şans, Fransa Bisiklet Turu gibidir.Uzun süre beklersin,sonra hemen geçer."

8 Mesaj
20 Kasım 2010; 23:31:33 

peki sağol
ama bu kırdırma işlemini bilgisayar-psp-ps magazalarında yapıolar mı yoksa özel mekanlar warmı ?

773 Mesaj
20 Kasım 2010; 23:53:30 

Özel mekan demiyim de evde yapabileceğin birşey değil bildiğim kadarı ile. ps ci lere götürmen gerekir heralde

8 Mesaj
21 Kasım 2010; 1:42:55 

tmm sağol bizim burda var ps ci filan ..

1919 Mesaj
21 Kasım 2010; 17:11:36 

güvenilir biyere götür bozması kolaydır PSP'yi elinde kalmasın alet.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Kasım 2010; 17:30:37 

crack oynamak icin 300x model alinir mi ya ?

1919 Mesaj
21 Kasım 2010; 18:28:47 

quote:

Orijinalden alıntı: jokerwill

Neden alınmasın ?

8 Mesaj
21 Kasım 2010; 22:15:54 

quote:

tabi sende haklısın ama ben bu tür elektronik eşyalarda garanti belgesine feci takarım onun için teknosa veya darty den filan alırım..
teknosada bitek bunlar war..

1919 Mesaj
21 Kasım 2010; 22:32:25 

bişeyi merak ettim : teknosada 4.3 versiyonlu psp nasıl buldun ? yeniler 6.xx diye gidiyor.

8 Mesaj
22 Kasım 2010; 16:29:53 

4,3 ekran boyutu versiyonu yazmamısım xD
6,20

1919 Mesaj
22 Kasım 2010; 17:14:45 

6.20'yse üzgünüm kırdıramassın.Orjinal oynayabilirsin sadece.6.20 lerin kırdırılmasına daha var.

8 Mesaj
23 Kasım 2010; 19:29:22 

peki verisyon düşürme diye bişi warmışş...
ben psp mi 5,3 e düşüremezmiyim

2119 Mesaj
23 Kasım 2010; 22:37:15 

quote:

Orijinalden alıntı: daRk-lordd

peki verisyon düşürme diye bişi warmışş...
ben psp mi 5,3 e düşüremezmiyim

300x ise anakartın ta90v2dir ve asla pandorayla işlem yemez... üzgünüm dostum...

ϟ Ozzy Osbourne ϟ

1919 Mesaj
23 Kasım 2010; 22:50:58 

Keşke almadan önce araştırsaydın

Uzaklaştırılmış
24 Kasım 2010; 12:23:53 

arkadaslar 300x modellerin kirdirilmasi icin benim bildigim simdilik kalici crack yok peki kirdiramazmisiniz kirdirirsiniz ama bataryayi cikardiginiz zaman yada psp yi kapattiginiz zaman crack islemini tekrar yapmaniz gerekir

300x modelin ekrani daha iyi diye almayin sadece 200x modelden bir derece daha parlak o kadar alin fat yada 200x model korsan in dibine vurun

1919 Mesaj
24 Kasım 2010; 12:30:48 

Bu olayı çok büyütüyorlar.1 dakika bile sürmeyen bir işlem bu.Bataryayı niye çıkarasınki ? yada pspyi kapamassınki uyku moduna alırsın rahat rahat.

bu arada fark o kadar küçük değil :

0

Uzaklaştırılmış
24 Kasım 2010; 12:49:30 

quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

Bu olayı çok büyütüyorlar.1 dakika bile sürmeyen bir işlem bu.Bataryayı niye çıkarasınki ? yada pspyi kapamassınki uyku moduna alırsın rahat rahat.

bu arada fark o kadar küçük değil :

0

diyelim ki uyku moduna aldin batarya yine bitmiyor mu saniyorsun ? ustelik zirt pirt crack islemimi gerceklestirilir ? burdaki resimden oyle gorunuyor tabiki 300x modelin ekrani biraz daha guzel ama o kadar da abartilacak kadar buyuk bir ozelligi yok

8 Mesaj
24 Kasım 2010; 15:34:50 

peki sağolun umd lerle idare edicez napalım .. :)

1919 Mesaj
24 Kasım 2010; 15:45:38 

quote:

diyelim ki uyku moduna aldin batarya yine bitmiyor mu saniyorsun ? ustelik zirt pirt crack islemimi gerceklestirilir ? burdaki resimden oyle gorunuyor tabiki 300x modelin ekrani biraz daha guzel ama o kadar da abartilacak kadar buyuk bir ozelligi yok

sen uyku modunun çok fazla enerji harcadığınımı sanıyorsun ? ara sıra psp'ye 1 hafta dokunmadıgım olur ama tekrar uykudan çıkardığımda 3 saat oynarım.Uyku modu enerji harcayan bişey değilki , ekran açık değil,ses yok,herhangi bir işlem yok.Uyku modunda şarjı biten görmedim duymadım.Zırt pırt mı ? En son galiba 2 ay önce crack yapmıştım.psp'yi adam gibi kullanırsan bişey olmaz.1- bataryayı bitirene kadar oynanmaz 2-bataryayı çıkarma ihtiyacı oluşturuacak bir durum (donma vs.) oluşturulmamalı.Eğer bunları yapamıyorsanız,1 dakikalık crack yapamıyorsanız zaten psp sahibi olmayın.

1 dakikalık işlemden kaçmak için güzelim ekranı kaçırmam.

8 Mesaj
24 Kasım 2010; 16:26:05 

peki sağolun umd devam etcez artık.. :)

207 Mesaj
25 Kasım 2010; 0:20:19 

3004 mükemmel bir alet. Şükür ki kırılabilen bir versiyonu aldım ve elimde 100 den fazla oyun var. daha 10 tanesini oynama imkanım oldu hala GOW oynuyorum
Valla ben bile beceriyorum artık crak yapmayı. Ben yapabiliyorsam herkes yapar...

Uzaklaştırılmış
25 Kasım 2010; 0:32:55 

quote:

sen uyku modunun çok fazla enerji harcadığınımı sanıyorsun ? ara sıra psp'ye 1 hafta dokunmadıgım olur ama tekrar uykudan çıkardığımda 3 saat oynarım.Uyku modu enerji harcayan bişey değilki , ekran açık değil,ses yok,herhangi bir işlem yok.Uyku modunda şarjı biten görmedim duymadım.Zırt pırt mı ? En son galiba 2 ay önce crack yapmıştım.psp'yi adam gibi kullanırsan bişey olmaz.1- bataryayı bitirene kadar oynanmaz 2-bataryayı çıkarma ihtiyacı oluşturuacak bir durum (donma vs.) oluşturulmamalı.Eğer bunları yapamıyorsanız,1 dakikalık crack yapamıyorsanız zaten psp sahibi olmayın.

1 dakikalık işlemden kaçmak için güzelim ekranı kaçırmam.

ben uyku moduna birakip 3-4 gun sonra elime aldigimda bataryasinin bitmis oldugunu gordum ayrica 1-2 defada psp yi yere dusurdugumde batarya da makinadan ayriliyordu dostum

herkeste 1 dakikalik islemi yapacak firsat olmuyor bazen

1919 Mesaj
25 Kasım 2010; 15:25:10 

1000 cihaza sahipsin.Bataryası tabiki çabucak biticek.Eskimiş.

psp'yi yere düşürmek ? Hele hele korumasız kullanmak ? ben 4-5 aya yaklaşık 2004 kulalnıyorum şeffaf kabında.Hiç bir zaman düşürmedim ve hiç bir zaman bataryasını fırlatmadım.Sana diyecek söz bulamıyorum.Eski bir makineyi tecrübesizce kullanmışsın gelmiş bana burada laf anlatıyorsun.

Uzaklaştırılmış
26 Kasım 2010; 3:52:54 

quote:

1000 cihaza sahipsin.Bataryası tabiki çabucak biticek.Eskimiş.

psp'yi yere düşürmek ? Hele hele korumasız kullanmak ? ben 4-5 aya yaklaşık 2004 kulalnıyorum şeffaf kabında.Hiç bir zaman düşürmedim ve hiç bir zaman bataryasını fırlatmadım.Sana diyecek söz bulamıyorum.Eski bir makineyi tecrübesizce kullanmışsın gelmiş bana burada laf anlatıyorsun.

sen dusurmedin diye herkes dusurmiyecek diye bir kaide mi var ? velevki tecrubesizce kullanmisim benim gibi kullanan arkadaslarin bir hata yapip 3000 modeli almalarini tavsiye etmiyorum alin 1000 model 2000 model sorunsuz kullanin diyorum

ayrica crack islemini bir cok defa gerceklestirdiginde brick olma olasiligi var sonra goruyoruz konulari psp me soyle oldu boyle oldu diye

1919 Mesaj
26 Kasım 2010; 15:37:34 

3000 modelini almak hatamı ? yoksa 1000 gibi kötü erkanlı kaba bir aleti almakmı hatalı ?

Hiç bir zaman "arkadaşlar 100 kere crack yaptım psp bozuldu" diye birşey duymadım.Böyle bişey yok.Brick ihtimali her zaman vardır.Burda devamlı ve bilgili olarak takılan 15 20 kişi var.Onların haricinde 2 günlük tecrübesiz üyeler dolu.Hergün bir konu açıyorlar brick hakkında.Bunun nedeni ,bilmeden abuk sabuk,bilmedikleri yerden,yanlış ver versiyonları yüklemelidir.Hepsini fazla crackden diye sıınflandıramassın.

Uzaklaştırılmış
26 Kasım 2010; 23:07:55 

quote:

3000 modelini almak hatamı ? yoksa 1000 gibi kötü erkanlı kaba bir aleti almakmı hatalı ?

Hiç bir zaman "arkadaşlar 100 kere crack yaptım psp bozuldu" diye birşey duymadım.Böyle bişey yok.Brick ihtimali her zaman vardır.Burda devamlı ve bilgili olarak takılan 15 20 kişi var.Onların haricinde 2 günlük tecrübesiz üyeler dolu.Hergün bir konu açıyorlar brick hakkında.Bunun nedeni ,bilmeden abuk sabuk,bilmedikleri yerden,yanlış ver versiyonları yüklemelidir.Hepsini fazla crackden diye sıınflandıramassın.

ben almak hata demedim laflarimi carpitma sadece alirken bir daha dusunun diyorum brick ihtimali olan bir seyde neden risk alip bu crack islemini surekli surekli yapayim ? versiyon yukseltme meselesine gayet haklisin ama 3000 modeller biraz sivri gibi bence

1919 Mesaj
27 Kasım 2010; 12:07:34 

quote:

sen dusurmedin diye herkes dusurmiyecek diye bir kaide mi var ? velevki tecrubesizce kullanmisim benim gibi kullanan arkadaslarin bir hata yapip 3000 modeli almalarini tavsiye etmiyorum alin 1000 model 2000 model sorunsuz kullanin diyorum

ayrica crack islemini bir cok defa gerceklestirdiginde brick olma olasiligi var sonra goruyoruz konulari psp me soyle oldu boyle oldu diye

Bune peki ?bişeyi göremdiysem onun hakkında uydurmam.
Sürekli sürekli ne demek ya ? ayda 1 belki yapıcaksın oda normal bişey.Adam gibi kullanırsan pspyi bişey olmaz.Ayrıca sürekli crack işleminin brick yaptığını nerden biliyorsun ?

2119 Mesaj
27 Kasım 2010; 16:17:14 

quote:

Bune peki ?bişeyi göremdiysem onun hakkında uydurmam.
Sürekli sürekli ne demek ya ? ayda 1 belki yapıcaksın oda normal bişey.Adam gibi kullanırsan pspyi bişey olmaz.Ayrıca sürekli crack işleminin brick yaptığını nerden biliyorsun ?

@jokerwill
arkadaş yanlış bilgi verme sürekli yaparsan bşy olmaz
canım sıkılıyo bazen hen+cfw yapıp duruyorum bişy olmuor...
@the maxz
brick rski şöyle war hende risk yok fakat kalıcı olmayanlarda cfw yüklerken(dosyalar flasha yazılırken) psp bazen yaptığı gibi msyi tanımamazlık yaparsa weya şarjın biter, bataryan çıkarsa cihaz brick olur. He bide uyku modunda şarj yeme işi pilin ömrüne
bağlıdr... Jokerwillin batarya ecele yaknki uyku modunda bitiyor hemen... benimki uyku modunda 3-4 hafta dayanıor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1919 Mesaj
27 Kasım 2010; 23:24:16 

sıkılınca versiyon atmakta iyiymiş

azrock, yani kısaca versiyona işlem yaparken (yükseltip alçaltıp) bir proglem olursa brick oluyor.

arkadaşın psp 2. el 1000 Heralde limondan enerji üretse daha fazla gider şarj

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359