Şimdi Ara

!..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.518
Cevap
1
Favori
76.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yalnız davetiye gönderildi demişsin ama bana göndermedin galiba yada ben bulamadım
  • Anlamadığım bir şey var,zaten salary cap kullanılmıyor mu takasları yaparken?Niye overall'lar üzerinden yeni bir sistem oluşturdunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

Tüm katılımcıların dikkatine!!!

Ligimiz kurulmuştur. Herkese PSN hem mesaj atılmış hem de lig davetiyesi gönderilmiştir!!!

Burda seçtiğiniz takımları seçerekten lige dahil olmanız rica olunur.

Ligin sayfasına aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Herkes katılana kadar lig başlamış sayılmayacaktır, mümkün olduğunca çabuk katılmanız rica olunur.

Tüm TBL oyuncularına güzel keyifli bir sezon dilerim.

TBL Ligi 2K Sitesi:

http://community.2ksports.com/community/league/index.cfm?l=678631

ataman5 arkadisimiz gercekten cok iyi bi is basardi ona tesekkur ediyorum ve maclarda karsilacagim arkadaslara basarilar diliyorum

NoT:@Tuqbrk arkadasimdan da ozur diliyorum(O bilir nedenini)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heat2797 -- 23 Kasım 2010; 17:24:10 >

• @sekerci9090
    Arkadaşıma teşekkür ederim eğlenceliydi.
    Gerçekten sağlam 1 e 1 savunma yapıyor.Benim oyunumda set üzerinden döndüğü için beni baya zorladı.
    60-46 bitti
    Skor gerçekten çok kısır ama savunma maçıydı.Garnett ve Rondo maçı aldı yinede.Rondo 10 pt 9 asist Garnett 14 pt 11 rib.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .CeM. -- 23 Kasım 2010; 18:49:54 >
  • feyyazson la yaptgmız maçta tam kopartcagım anlarda farkı azalttı ama maçın sonunda üstün olan taraftım los angeles lakers 72-57 washington wizards
  • quote:

Orijinalden alıntı: j-willburak47

feyyazson la yaptgmız maçta tam kopartcagım anlarda farkı azalttı ama maçın sonunda üstün olan taraftım los angeles lakers 72-57 washington wizards

Bu yeni savunma stilin beni gıcık etti nasıl geçecez bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

quote:

feyyazson la yaptgmız maçta tam kopartcagım anlarda farkı azalttı ama maçın sonunda üstün olan taraftım los angeles lakers 72-57 washington wizards

Bu yeni savunma stilin beni gıcık etti nasıl geçecez bakalım

yaa şöyle bi şey var aslında fisher üstün bi oyuncu diil üstelik rondo gibi atletik drive eden bi oyun kurucu olunca savunması imkansız o yüzden hücumdakiyle savunmadaki oyuncu pozisyonlarımı degiştirdim

fish kritik anların adamı yoksa o kadar güçsüz bi oyuncu 39 yaşına kadar neden lakersta oynasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j-willburak47 -- 23 Kasım 2010; 19:11:35 >

• phoenix 47 - 75 lal

güzel maçtı son periyoda kadar baya zevkli geçti benim açımdan son periyot yedekler girince rölanti geçti
  • @Frozen-Arrow123
    Tebrikler uzatmada kazandı.66-58 Kötü günümdü.Westbrook uda harika kullanınca haklı bir galibiyet aldı tebrik ediyorum.
    Westbrook 26 sayı Garnett 19 11rib
  •  !..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]

@j-willburak47 arkadasimiz beni iice kortutmaya basladi yenilmezlik serisi suruo ama ben Roy a guveniyorum.Su sakatligi bi gecsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Dediğim gibi lige cumartesi katılıcam umarım bir sakınca olmaz.

Daha önce bi mümkünatı olurda katılırsan çok seviniriz. Ama olmasada şu anda yaz ligi mücadeleleride çok çetin ve zevkli geçmekte. Ligteki bütün arkadaşları online olduklarında PSN Chat Room 'TBL Basketbol Lig Lobi' ye bekliyorum, herkese chat davetiyesi gönderilmiştir.

quote:

Herkese başarılar dilerim.

quote:

Orijinalden alıntı: tuqbrk

yalnız davetiye gönderildi demişsin ama bana göndermedin galiba yada ben bulamadım

Oyunda iken, 'Game Modes', 'Online Leagues', 'Invitations' kısmına bakarsanız görebilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Anlamadığım bir şey var,zaten salary cap kullanılmıyor mu takasları yaparken?Niye overall'lar üzerinden yeni bir sistem oluşturdunuz?

Malesef hayır, online liglerde salary cap uygulaması yok.

quote:

Orijinalden alıntı: xtaha7x

quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

Tüm katılımcıların dikkatine!!!

Ligimiz kurulmuştur. Herkese PSN hem mesaj atılmış hem de lig davetiyesi gönderilmiştir!!!

Burda seçtiğiniz takımları seçerekten lige dahil olmanız rica olunur.

Ligin sayfasına aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Herkes katılana kadar lig başlamış sayılmayacaktır, mümkün olduğunca çabuk katılmanız rica olunur.

Tüm TBL oyuncularına güzel keyifli bir sezon dilerim.

TBL Ligi 2K Sitesi:

http://community.2ksports.com/community/league/index.cfm?l=678631

ataman5 arkadisimiz gercekten cok iyi bi is basardi ona tesekkur ediyorum ve maclarda karsilacagim arkadaslara basarilar diliyorum

NoT:@Tuqbrk arkadasimdan da ozur diliyorum(O bilir nedenini)

Ben teşekkür ederim dostum. Umarım herkesin güzelce vakit geçirdiği dostane eğlenceli bir lig grubuna sahip olmuş oluruz.

TBL rulzzz..

• quote:

!..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]

@j-willburak47 arkadasimiz beni iice kortutmaya basladi yenilmezlik serisi suruo ama ben Roy a guveniyorum.Su sakatligi bi gecsin

1 kere yendim ama bana neler çektirdi bi ben bilirim

• Arkadaslar joe jnshn-mike biby-marvin williams icin tekliflere acıgım teşekkürler. ...:))
  • quote:

quote:

!..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]

1 kere yendim ama bana neler çektirdi bi ben bilirim

Kelebek gibi ucar roy gibi sokar potaya elini iki eliyle

Dunyanin en iyi turnikesi onda ama dikkatinizi cekerim :
    http://www.youtube.com/watch?v=xvLneb_iBIA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heat2797 -- 23 Kasım 2010; 23:13:07 >

• quote:

@sekerci9090
    Arkadaşıma teşekkür ederim eğlenceliydi.
    Gerçekten sağlam 1 e 1 savunma yapıyor.Benim oyunumda set üzerinden döndüğü için beni baya zorladı.
    60-46 bitti
    Skor gerçekten çok kısır ama savunma maçıydı.Garnett ve Rondo maçı aldı yinede.Rondo 10 pt 9 asist Garnett 14 pt 11 rib.

Gerçekten çok eğlenceliydi. Ben şuana kadar maç kazanamadım ama çok zevkli maçlar geçiyor. PRATİK ŞART

quote:

phoenix 47 - 75 lal

güzel maçtı son periyoda kadar baya zevkli geçti benim açımdan son periyot yedekler girince rölanti geçti

yeniliyorum işte ama eğleniyorum. Forumda da söylüyorum chat odasında da devamlı söyleyeceğim.

PRATİK ŞART

Umarım daha iyi sonuçlar alırım. zaman geçtikçe toparlayacağım.

Kobeyi tutmak imkansız. MVP Adayı

Edit : KObe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekerchelsea -- 23 Kasım 2010; 23:29:17 >

• @Feyyazson
    Tşk ederim güzeldi.İlk çeyrek kafa kafayaydı sonra farkı açtım son çeyrek işi laubaliliğe vurmanın cezasını ödetecekti bana ama olmadı.
    Skor 72-54
    Wall 20 Arenas 15 pt
    Allen 21 Paul Pierce 16 Shaq 12
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wahitkoz

Arkadaslar joe jnshn-mike biby-marvin williams icin tekliflere acıgım teşekkürler. ...:))

Joe johnson u almak isterim ama verebilcek oyunculara bağlı olarak ama imkansız gibi ama Marvin konusunda anlaşabiliriz
    @xtaha7x
    Layup dedin aklıma direk şu video geldi.
    http://www.youtube.com/watch?v=iTw2fxNHH2c&feature=related

• quote:

quote:

Arkadaslar joe jnshn-mike biby-marvin williams icin tekliflere acıgım teşekkürler. ...:))

Joe johnson u almak isterim ama verebilcek oyunculara bağlı olarak ama imkansız gibi ama Marvin konusunda anlaşabiliriz
    @xtaha7x

Hocam o işi bir görüselim o zmn:)delonte west marvin takası mesela:) joe karsılıgını konusurz alt üst anlasırız:P

• quote:

quote:

quote:

@xtaha7x

Hocam o işi bir görüselim o zmn:)delonte west marvin takası mesela:) joe karsılıgını konusurz alt üst anlasırız:P

hocam marvin i trade etme yoksa kimi koycan SF ye ayrıca baya atletik bi oyuncu Smith, horford a iyi uyum sağlıyor. ve bana göre hawks basketboluna tam uyuyor

• quote:

quote:

quote:

@xtaha7x

D-West i veririm overall uyuyorsa Joe seviyesinde adamda yokki bende :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.