Şimdi Ara

turkcell 3g vinn hata veryor YARDİM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
44.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar biraz once kullanmak icin taktim ve su yaiyla karsilastim daha once boyle bir sey yazmiyor ve aciliyordu.

ikili akis '0' gecerli bir BinaryHeader icermiyor.Olasi neden,gereksiz akis veya seri hale getire ve serisini kaldirma arasinda nesne surumu degisikligi olabilir

evet bu yazi cikiyor anlayabilmis degilim bilen varsa veya bunun ozumunu yardim edebilirseniz sevinirim

• usb girişini değiştır bi de oyle dene..bakalım ne olacak..
  • ya aynı sorun bende de var kesinlikle bilg.la ilgili. ama çok şey denedim hiç bi sonuç alamadım. usb girişlerini de denedim. başka çözüm önerisi olan var mı acaba?
  • Vınn programını kaldırdıktan sonra Belgelerim içindeki Vınn klasörünü de sildikten sonra programı tekrar kur. %100 çözümdür. Sorun programın düzgün kapatılmadan Vınn'ın usb den çekilmesinden kaynaklanıyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doxy -- 8 Aralık 2010; 14:03:50 >
  • eywallah ya çok saol.oldu düzeldi.

quote:

Orijinalden alıntı: doxy

Vınn programını kaldırdıktan sonra Belgelerim içindeki Vınn klasörünü de sildikten sonra programı tekrar kur. %100 çözümdür. Sorun programın düzgün kapatılmadan Vınn'ın usb den çekilmesinden kaynaklanıyor genelde.
  • denendi onaylandı teşekkürler
  • teşekkürler ..
  • çok sağol ya ben birtürlü çözememiştim
  • Büyüksün :)
  • aynı sorun benim vındadaoldu. teşekkürler
  • aynı sorun benim vındadaoldu. teşekkürler
  • quote:

Vınn programını kaldırdıktan sonra Belgelerim içindeki Vınn klasörünü de sildikten sonra programı tekrar kur. %100 çözümdür. Sorun programın düzgün kapatılmadan Vınn'ın usb den çekilmesinden kaynaklanıyor genelde.

Teşekkür ederim bilgisayar reset attı aynı hatayı veriyordu sayende düzelttim.
  • Cok tesekkurler sorun sayenizde cozuldu
  • quote:

hocam saol emeğine sağlık bendede oldu :))
  • Bende Pın kodu girdikten sonra modem bulunuyor yazısı hazıra dönüyor ancak malesef bağlan gelmiyor neden acaba ???
  • abi ALLAH senden razi olsun ya 1 aydır açılmıyodu :)
  • çok teşekkür edeerim
  • çok teşekkür edeerim
  • bende de masaüstünde oluyor bu sorun bakalım ben yapabilecekmiyim.
  • quote:

Tşkler işe yaradı :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.