Şimdi Ara

Club3D özel tasarımlı Radeon HD 6870 Overclock Edition modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hem AMD hem de Nvidia tabanlı ekran kartları üreten Hollanda merkezli donanım firması Club3D, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak gelen Radeon HD 6870 Overclock Edition modelini duyurdu. AMD'nin standart modeliyle kıyaslandığında arttırılan saat hızları dışında kullandığı soğutucu tasarımıyla farklılaşan kart, Barts XT GPU'sundan güç alıyor.

Grafik işlem birimi 940MHz'de, bellekleri ise 4400MHz'de görev yapan ekran kartı, 256-bit bellek veri yolu desteği, 1GB GDDR5 bellek kapasitesi ve 1120x paralel işlem birimiyle geliyor. Crossfire X ve Eyefinity teknolojilerini destekleyen ekran kartı, HD 3D ve UVD 3.0 gibi HD 6800 serisiyle sunulan yenilikleri de bünyesinde barındırıyor.

Görüntü aktarımı için çift DVI, HDMI 1.4 ve iki adet Mini DisplayPort 1.2 konnektörüne sahip olan ekran kartının fiyatı ise açıklanmadı.

• renkleri çok güzel de oc edition kötü espri
  • hala msı ve gigabyte dan gelmedi 6870 özel tasarımlı modeller beklıyoz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rey Leon -- 19 Kasım 2010; 20:37:50 >
  • Tasarım çok hoş fan'ın ortasına çiçek resmi pek iyi durmamış ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just4ForMe -- 19 Kasım 2010; 23:08:12 >
  • Bu fan tasarımı çok ses yapıyor bence stock yapı tercih edilmeli...Daha önve 4890 vaporX kullanıyordum ve çok sesli çalışıyordu aynı tip fanı var bununda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rey Leon

hala msı ve gigabyte dan gelmedi 6870 özel tasarımlı modeller beklıyoz bakalım

Twin Force 2'nin çıkacağı açıklandı.
  • kartın dış görünüşü ve kutusu çok güzel duruyor vtx modelleri gibi ucuz olur ama burda satılmıyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: Rey Leon

hala msı ve gigabyte dan gelmedi 6870 özel tasarımlı modeller beklıyoz bakalım

Twin Force 2'nin çıkacağı açıklandı.

Gigabyte ında göreyim bi tşkler
  • Haha kutu tasarımı güzelmiş.

@Just4ForMe

Club3d o sinek logosunu her karta koyuyo kendi logoları
  • Referans tasarım karttan epey kısa görünüyor ya da benim gözüm yanılmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Referans tasarım karttan epey kısa görünüyor ya da benim gözüm yanılmış olabilir.

Evet ya bana da kısa gibi geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.