Şimdi Ara

PES 2011'e Yeni Yama Haftaya Çıkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konami, Pro Evolution Soccer 2011 için gelecek hafta çıkmak üzere yeni bir yama duyurdu. 24 Kasım'da çıkacağı belirtilen yamanın bazı ufak sorunları düzeltirken, savunma yapan takımın yapay zekasını da geliştireceği belirtildi.

Diğer hayran önerileri ile gerçekleşen yenilikler arasında taç atışları da bulunuyor. Durumlara göre otomatik futbolcu değişiminin de geliştirileceği söylenirken, Master League'deki transfer ücretleri hesaplamasının da üzerinde çalışıldığı açıklandı. 

Başka yenilikler saymak gerekirse, CPU oyuncularının üzerinde yazan isimlerin de artık kaldırılabileceği açıklanan yenilikler arasında yer alıyor. Şut animasyonlarının da daha gerçekçi reaksiyonlar doğuracağı belirtildi.

Gerçekten çok kapsamlı bir yama olacağa benziyor, PES 2011 deneyimini biraz daha yükselteceği kesin gibi.

• Sonunda
  • Kadrolar güncellenecek mi ? Yani dün Hollanda - Türkiye maçındaki kadrolar mesela en günceli, o kadrolar aynen pes 2011 'e geçecek mi ? Yani kısaca kadro güncellenecek mi ?
  • İlk çıkan yamayı nereden indirebiliriz?
  • oyunun içerisinde ilave içerik diye bir bölüm var oradan otomatik indirebilirsin.
  • master lig onlinedeki hile problemini de gidermeliler. adam çok basit bir yöntemle yenilirken maçın iptal olmasını sağlayabiliyor, online oyunun keyfini kaçırıyorlar. umarım gidermişlerdir, ben 16 kere söyledim konamiye
  • gerçekten gerekliydi bu yama inş yeni sorunlar çıkarmaz
  • hala çıkmadımı bu yma yavv
  • pes 2011 e öye olmak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.