Şimdi Ara

GT 5 Satıcılara Dağıtılıyor, İşte Görüntüler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
        Sonunda beklediğiniz an geldi, Gran Turismo 5'in çıkmasına sayılı günler kaldı ve artık ertelenme şansı da yok, neden mi? Çünkü oyunun milyonlarca kopyası şu anda dünyanın her yerindeki satıcılara aktarılmış durumda veya aktarılıyor..

Kanıt mı istiyorsunuz? O zaman aşağıda Kanada'daki bir oyun dükkanına gönderilmiş 750 Gran Turismo 5 kopyası ile ilgili görüntülere göz atabilirsiniz. Artık onu elde etmenize çok az zaman kaldı. Şimdilik görüntülerde, bir kaç gün sonra ise elinizde olacak :)

• İnşallah 24 Kasım'da Türkiye'de de raftaki yerini alır. O kutuyu gördükten sonra 1 hafta daha bekleyemem. :)
  • pc ye çıksaydı oyun öümüzdeki 3 4 günde ilaçlı versiyonu orjinalinden önce çıkardı
  • Of of of.. Umarım Türkiye'de de 24 Kasım'da çıkar. 1 Aralık'a kadar beklemesi çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharot

Of of of.. Umarım Türkiye'de de 24 Kasım'da çıkar. 1 Aralık'a kadar beklemesi çok zor.

Spotçulara 24 Kasım'da gelir ama Türkçe dil desteği olduktan sonra bu oyunu Türkiye bandrollü almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

pc ye çıksaydı oyun öümüzdeki 3 4 günde ilaçlı versiyonu orjinalinden önce çıkardı

Assassin's Creed: Brotherhood'un ilaçlı versiyonu PS3'e orijinalinden önce çıktı. GT5'te de aynı durum söz konusu olabilir. Ama hiç kırılamayabilir de. Belli olmaz bu işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 19 Kasım 2010; 13:44:23 >
  • off of ne güzel görünüyo ama bende para yokki alim
  • oyunları ilk çıktığında alma gibi niyetim genelde yoktur aslında (cod serisi hariç) bu oyunu almassam kafayı yerim gibi geliyor. oyunu görünce nedendir bilmiyorum acayip bi heyecan var :)
  • arkadaşlar ilaçlı derken?
  • of ben hala gt1 oynayacam..
  • Bende nedense çıktığında almak isterim bu oyunu Ps3 sahibi olsam CE alırdım..
  • Oyşş :D
  • tek bir şey söyleyeceğim büyük harfler ile ''ONLY ON PLAYSTATİON 3'' :p
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.