Şimdi Ara

Fiat Bravo Navigasyon Var Mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merhaba arkadaşlar... fiat bravo almayı düşünüyorum ama araca navigasyon da alabiliyorm muyuz ?... örneğin golf e rns navigasyon taktırabiliyoruz kendi navigasyonu yani toyota auris in de navigasoyunu var... acaba fiat bravoya da alabiliyormuyuz navigasyon opsiyonel paketler de var mı ?? araştırdım ama kesin bir bilgi bulamadım... eğer yoksa gerçekten önemli bir eksiklik... bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum... şimdiden teşekkürler...

• bildiğim kadarıyla olmuyor.ama bravoya uyumlu pioneer navi var.uygulayan arkadaşlar da var
    örneğin aşağıda

http://forum.grandepuntotr.com/diger-fiat-binek-modelleri/14005-bravo-pioneer-f900bt-navigasyon.html
  • blue&me + tom tom paketi olması lazım
  • yorumlarınız için teşekkürler ama dediğim gibi ben de araştırdım da kesin bilgiye waramadm. kesin bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini yazarlarsa sewinirim..
  • Arkadaşım fabrikadan orjinal gelen öyle on konsoldaki teybin yerinde olan bi sistem yok..daha doğrusu var ama TÜRKİYE'ye ithalatı yok...Ayrıca bravo'da tomtom paketide yok
  • Arkadaşlar Fiat Bravo'nun bu fotograftaki orjinal navigasyon sistemini nereden bulabiliriz acaba? Bilginiz var mı?

Piyasada satılan navigasyonlar bu fotoğraftakinden farklı ve genelde piyasada satılan navigasyon&teyp cihazlarından çok fazla şikayet var, radyoları iyi çekmiyor, ses kalitesi güzel değil vb.

Acaba bu orjinal cihazı bulabilir miyiz? Kalitesi nasıldır acaba?
     Fiat Bravo Navigasyon Var Mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.