Şimdi Ara

HTC'nin yeni telefonu Merge'in resmi fotoğrafları yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arka arkaya sızdırılan casus görüntülerden sonra HTC'nin yeni telefonu Merge, resmi fotoğraflarıyla boy gösterdi. Verizon tarafından satışa sunulacak telefon, tasarım özellikleri ve QWERTY klavyesiyle, Avrupa'da satışta olan Desire Z modelini hatırlatıyor. 3.8-inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip olan ve Qualcomm'un 800MHz'de çalışan Snapdragon işlemcisinden güç alan telefon 512MB RAM ile geliyor ve Froyo kod adlı Android 2.2 işletim sistemi sayesinde Flash 10.1 desteği de sunuyor.

CDMA ve GSM ağlarıyla çalışmak üzere tasarlanan HTC Merge'in yakında satışa sunulması beklenirken, sözleşmeli ve sözleşmesiz fiyatları hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• neden 800 mhz anlamış değilim... batarya süresini arttırmak içinmi düşündüler acaba.
  • aslında htc apple gibi yapsaydı çok daha başarılı bir marka olabilirdi.. o da yılda bir ton farklı model çıkaracağına bir tane çıkarıp adam gibi onun üzerine düşseydi bence daha etklili bir marka olurdu.. gerçekten oldukça kaliteli bir marka ve kendini sevidirirdi.. Model sayısı fazla olunca telefonlara gelen yazılım güncellemeleri vs. çok daha geç çıkıyor hatta bazen hiç çıkmıyor.. Bu da aslında adamların yazılımı pek önemsemediği anlamına geliyor.. örnek hd2.. süper telefon ama işletim sistemi beş para etmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

aslında htc apple gibi yapsaydı çok daha başarılı bir marka olabilirdi.. o da yılda bir ton farklı model çıkaracağına bir tane çıkarıp adam gibi onun üzerine düşseydi bence daha etklili bir marka olurdu.. gerçekten oldukça kaliteli bir marka ve kendini sevidirirdi.. Model sayısı fazla olunca telefonlara gelen yazılım güncellemeleri vs. çok daha geç çıkıyor hatta bazen hiç çıkmıyor.. Bu da aslında adamların yazılımı pek önemsemediği anlamına geliyor.. örnek hd2.. süper telefon ama işletim sistemi beş para etmez..

katılıyorum sadece 3 tane model üzerinde dursun üretsin bak o zaman bu modeller nasıl tutuyor.!

örneğin şuanki; HD2 modeli gibi, çok profosfonel bir model kanaatimce, zaten uzun süre favori olur bu model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyıh -- 19 Kasım 2010; 13:41:23 >

• Nokia 680lik külüstür işlemciyle bu kadar satış yapınca ona özendi heralde.
  • Arkadaşlar kullanılan işlemcinin markasına baksanıza. Belkide fiyat performans dengesi sunuyordur. Hem Android için 600Mhz bile yeterken 1GHZ gereksiz. Fiyata bakacağız artık. Fiyatı düşürecek ki bu işlemciyi kullanmışlar. Yani inşallah.

Ayrıca Sadece 2-3 model üretse diyen arkadaşlar. Bu düşünceniz saçma. Apple telefon üretmiyor. Sadece yaptırıp satıyor. Bu firma iste telefon üreticisi. Bunu Samsung'a deseniz anlarım. Şimdi bir düşünün. Apple'ın sattığı kitlenin potansiyeline bakın HTC'ninkine bakın. Bir firma sadece telefon üreticisiyse her kitleye hitap etmeli. Apple sadece telefondan kazanmadığı için bu kadarı yeter ona. Ayrıca Apple istesede bu kadar çok model çıkaramaz. Çünkü kendisi üretmiyor. Yani aslında Apple bu bir model satışını stratejisi olduğundan değil daha fazlasına yetişemeyeceğinden ve gücü yetmeyeceğinden böyle yapıyor.

Ama sizin 2-3 model üretmesini istemenizin nedeni verilen desteğin fazla olmaması ise haklısınız. Destek veremeyeceksen neden o kadar çok model üretiyorsun değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: raz0r38

..Yani aslında Apple bu bir model satışını stratejisi olduğundan değil daha fazlasına yetişemeyeceğinden ve gücü yetmeyeceğinden böyle yapıyor.

yani tesbitim için kusura bakma ama o kadar saçmalamışsın ki (kusura bakma daha iyi izah edebilecek başka kelime bulamıyorum) sadece ve sadece şu alıntı yaptığım cümle bile ne kadar saçmaladığının göstergesi.. daha fazlasına yetişemeyeceği dediğin firma dünyanın en değerli teknoloji şirketi nasdaq verilerine göre!!!

Bu şu demek tonlarca telefon çıkaran ve senin dediğinin aksine yetiştirebilen (?) birçok firmayı nakit para vererek satın alabilir!!! borç kredi vesaire de değil nakit!!!
  • Ïşlemciyi 1 ghz veya yukarısı yapmamaları yazık olmuş.
  • quote:

quote:

..Yani aslında Apple bu bir model satışını stratejisi olduğundan değil daha fazlasına yetişemeyeceğinden ve gücü yetmeyeceğinden böyle yapıyor.

yani tesbitim için kusura bakma ama o kadar saçmalamışsın ki (kusura bakma daha iyi izah edebilecek başka kelime bulamıyorum) sadece ve sadece şu alıntı yaptığım cümle bile ne kadar saçmaladığının göstergesi.. daha fazlasına yetişemeyeceği dediğin firma dünyanın en değerli teknoloji şirketi nasdaq verilerine göre!!!

Bu şu demek tonlarca telefon çıkaran ve senin dediğinin aksine yetiştirebilen (?) birçok firmayı nakit para vererek satın alabilir!!! borç kredi vesaire de değil nakit!!!

İlaveten Apple sadece iPhone ile HTC nin tüm modellerinin toplamının yaklaşık 2.5 katı daha fazla cihaz satıyor.

• işlemci düşük.. acaba wifi ve gps nasıl olucak..
    bu işlemci ile de fiyatı makul bişi olur sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

quote:

İlaveten Apple sadece iPhone ile HTC nin tüm modellerinin toplamının yaklaşık 2.5 katı daha fazla cihaz satıyor.

Apple fanboy geldi dağılabiliriz

• kodumun telini alanın aklı yok ben nediyim yaaa
    alın android birazda o gelişsin hem bunutut 3g ve radyosuda var teknoloji diyenlerin T den haberi yok eksik özellikli tel alıyolar amac hava v reklam
  • htc nin tasarımcısı ya değişmiş yada lavaboya gitmiş çırağa bırakmışlar işi ne tipsiz modeller geliyor htc den
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz
    htc nin tasarımcısı ya değişmiş yada lavaboya gitmiş çırağa bırakmışlar işi ne tipsiz modeller geliyor htc den

Bence çok hoş duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoguK@N

Zevzekliğin luzumu yok. Yazdığım şeyi yanlışlayabiliyorsan durma. Yoksa boş boş konuşup insanı germe!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Orijinalden alıntı: DoguK@N

Zevzekliğin luzumu yok. Yazdığım şeyi yanlışlayabiliyorsan durma. Yoksa boş boş konuşup insanı germe!

Merhaba;
    Yazdığınızı yanlışlayamıyorum ama doğrulayabilecek bir kaynağa da ulaşamadım.

İphone satışlarının HTC satışlarından 2,5 kat fazla olduğunu belgeleyen, açıklayan bir kaynak varsa okumak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andreii

Merhaba;
    Yazdığınızı yanlışlayamıyorum ama doğrulayabilecek bir kaynağa da ulaşamadım.

İphone satışlarının HTC satışlarından 2,5 kat fazla olduğunu belgeleyen, açıklayan bir kaynak varsa okumak isterim.

2010 3. çeyrek sonuçları...

http://www.bloomberg.com/news/2010-11-04/smartphones-market-increased-89-5-in-third-quarter-idc-says.html

Gerçi bu link sadece akıllı telefonları kapsıyor ama zaten bildiğim kadarı ile HTC'nin tüm cihazları akıllı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.