Şimdi Ara

Apple, Safari 5.0.3'ü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple, en çok kullanılan 4.internet tarayıcısı durumundaki Safari 5'in, 5.0.3 sürüm numaralı yeni versiyonunu kullanıma sundu. Mac OS X Snow Leopard ve Leopard ile Windows 7, Vista, ve XP kullanıcılarına yönelik yayınlanan Safari 5.0.3 güncellemesi, internet tarayıcısı için çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeleri bünyesinde barındırıyor.

Apple'ın açıklamasına göre; uyumluluk, kullanılabilirlik, ulaşılabilirlik, ve güvenlik iyileştirmelerine sahip olan güncellemenin öne çıkan iyileştirmeleri şunlar;

• Adres çubuğunda daha hassas Top Hit sonuçları

• Top sitelerde daha hassas sonuçlar

• Daha güvenilir açılır pencere engelleyicisi

• Flash 10.1 eklentisiyle çalışan içeriğin, internet sayfasının içeriğiyle çakışmasına neden olan sorunun giderilmesi

• VoiceOver aracılığıyla kullanımda kararlılığın arttırılması

• Arama vewww.netflix.com ilewww.facebook.com'daki yazı giriş alanlarındaki kararlılığın arttırılması

Mac kullanıcıları Software Update, PC kullanıcıları ise Apple Software Update yazılımı ile güncellemeyi bilgisayarlarına yükleyebilirler.

• İphona yuklıyek mı?
  • Adres çubuğunda daha hassas Top Hit sonuçları

Bu beni oldusuyodu resmen www. koymak zorunda kaliyodum
  • Safari'yi özel işlerim için çok rahat bir şekilde kullanıyorum.
  • Teşekkürler daimi bir Safari kullanıcısı olarak.
  • mac platformu için iyi bir seçenek olsada PC için değil... ama mac platformunda internet hızı ciddi derecede pclere göre hızlı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Safari'yi özel işlerim için çok rahat bir şekilde kullanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.