Şimdi Ara

Apple, iPhone 4'ün son reklamında bataryasını ön plana çıkartıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz ay yayınladığı iPhone 4 reklamında, telefonun Retina Ekranının altını çizen Apple'ın bu hafta yayınladığı yeni reklam telefonun bataryasını konu alıyor. Reklamda ayrıca Apple, iPhone 4'ün dünyanın en ince akıllı telefonu olduğunun altınızı çiziyor.

"Karşınızda iPhone 4. Sahip olduğu lityum polimer bataryası sizin daha uzun çalışmanıza, daha uzun oynamınıza, daha uzun gülmenize, daha uzun dinlemenize, kaydetmenize, düzenlemenize, paylaşmanıza, güncellemenize, yüklemenize, okumanıza, yazmanıza ve hatta FaceTime görüşmesi yapmanıza imkan veriyor. Bunların hepsi, dünyanın en ince akıllı telefonu iPhone 4'de"

Peki siz iPhone 4 kullanıcıları, Apple'la aynı görüşü paylaşıyor musunuz ?

Videoyu ayrıca Apple'ın iPhone- Galeri sayfasından da izleyebilirsiniz.

• Valla bence ortalama kullanımda 1 gün giden bataryayı bu kadar övmemek gerekir bence.
    Tamam oyun vs oynamazsam fotoğraf falan çekmesem 2 gün civarı gider ama işte ben bu telefonu süs diye almadım tüm fonksiyonları sonuna kadar kullanmak için aldım.

Eski nesillere göre azda olsa daha iyi olduğu gerçek ama bence hala yetersiz.
    Alıştık her gece şarja takmaya.
  • 1 gün dayanıyor bana pil.Her akşam şarja takıyorum.Günde 200 mesaj,10-15 dakika wi-fi facebook,20 dakika telefon konuşması ve 30 dakika müzik dinliyorum ve akşamları % 20-25 arasında oluyor ve her gece şarja takıyorum.
  • Aynen benimde bir gün gidiyor nesini öviyorlar anlamıyorum daha uzun ömürlü deseler anlayacamda uzun gidiyor biraz yalan olmus sanki
  • 2 gün gidiyor ama normal benim kullanımıma göre
  • Oratalama 1.5 gün gidiyor.Övülcek bi yeri yok ama bence bu kadar özelliği olan bi telefon için azımsanacak bi ortalama da değil :)
  • 5. Nesillerde pile el atsalarda şimdi 1 gün giden batarya 3-4 gün gidebilse.
  • Bende her aksam sarz ediyorum o kadar abartılacak bir pili yok.
  • Teknolojinin bütün sınırlarını zorlayıP harika bir telefon yaPıyorlar ama bir türlü şu bataryanın sınırlarını zorlayamıyorlar ..
    sadece konuşma e mail vs amaçlı kullanırsanız 2 hatta 2.5 gün gider ama oyun vs oynayım derseniz 1 gün bile zor . Abartılacak bir şey yok bence de ..
  • o hockey oyunun adını bilen varmı?
  • Bence bu ekran ve sisteme 2 gun gayet ıdeall.
  • Li-on değilmi bataryası haberde Li-po olarak geçmiş, ben Li-po'yu model helikopterimde kullanıyordum hafif-yüksek akım verebilen ama ziyadesiyle tehlikeli pillerdi!
  • hdd teknolojisi bile gelişti ama pil teknolojisi hala yerinde
  • benim maximum 1 buçuk gün gidiyor şarjım o yüzden çok da övemicem pilini. Ama telefonumdan memnunum.
  • Yazının sonundaki soru başka bir siteyi anımsattı bana?? Ve hiç yakıştıramadım böylesi çakma bir durumu!!! şimdi o siteyi deşifre etmek istemiyorum burada ama meşhurdur yine kendisi.. olmadı. daha orijinal olup başkalaırını taklit etmeyin bence.. kişisel görüşüm..
  • ben geçen cumartesi aldım. 2 kez şarj ettim. şuan 30% kaldı. iyi gidiyo ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

o hockey oyunun adını bilen varmı?

heralde nhl 2k11.
    al premium gibi indir diğer arkadaşlar da faydalansın forbidden diye bir hata gelirse adres çubuğuna gelin ve enter'a basın inmeye öyle başladı bende
    http://indirweb.host.sk/files/NHL_2K11_%2528v1.1.9_arm6_patched_arm7_patched_os312%2529-Ab3r1Kanobee.ipa

yukarıdaki link 1 saatte ölüyor galiba bu da normal link
    http://xsellize.com/topic/78979-2k-sports-nhl-2k11-v102/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 18 Kasım 2010; 15:47:43 >

• arkadaslar ben pili test ettim.enerji harcayan tüm özellikleri kapattim.örnek olarak ekran isigi,3g,wifi... 3 gün dayandi pil.bütün özellikleri acitigim zaman sadece 1 gün dayandi.bu telefonun kullanirken pili düsünmeye gerek yok bence.ben bircok özelligini kullaniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan�

Valla bence ortalama kullanımda 1 gün giden bataryayı bu kadar övmemek gerekir bence.
    Tamam oyun vs oynamazsam fotoğraf falan çekmesem 2 gün civarı gider ama işte ben bu telefonu süs diye almadım tüm fonksiyonları sonuna kadar kullanmak için aldım.

geçen bir haber vardı gene bir girişimci iphone bataryasını 12 kat güçlenidirdiğini ve apple ında bu adama 2milyon ödediğini söylüyordu... acaba 12 kat güçlense bataryalar ne diyecekler.... tamam cihaz güzel ama reklamları çooook abartılı be kardeşim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan�

Valla bence ortalama kullanımda 1 gün giden bataryayı bu kadar övmemek gerekir bence.

geçen bir haber vardı gene bir girişimci iphone bataryasını 12 kat güçlenidirdiğini ve apple ında bu adama 2milyon ödediğini söylüyordu... acaba 12 kat güçlense bataryalar ne diyecekler.... tamam cihaz güzel ama reklamları çooook abartılı be kardeşim :)

abartı ne kelime facetime'ı adamın tekinin bir anlatışı vardı sanki ilah birşey anlatıyor.7 yıl sonra mı ne diyordu çocuklarım üniversiteye gidince çocuklarımla görüntülü konuşabileceğim falan diyordu.1.si sanki bu devirde 3g denilen birşey bulunmadı,2.si görüntülü konuşmayı kendileri bulmuş gibi övüyorlar,3.sü 7 yıl sonra ne o lafı söyleyen herif ne de çocukları iphone 4 kullanır.artık iphone 11'e inşallah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.