Şimdi Ara

Vodafondan kktcTelsim aramak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 gün önce vodafon'a mail attım, kktctelsim veya öbür kıbrıs hatlarını aramanın ve kıbrısta aranmanın geliri gideri nedir diye, saolsunlar cevap yazmaya tenezzül etmemişler.

Geçenlerde bi yurtdışı kampanyası çıktı, sanırım buna kıbrıs dahil değil.

Ayrıca kktcTelsim hattım şuan TR de açık, ekranda vodafone yazıyor, (kktc de tesim yazar) o hattan aransam veya arasam kaç kontor düşer?

kısaca TR vodafon kıbrısda, kktcTelsim TR de kullanım gideri nedir ve vodafoneden kktcTelsimi ucuz yollu aramanın bir yolu varmıdır, yardımcı olursanız sevinirim..

• kktc yurt dışı diye geçiyor yani italyaya gitsende aynı yazar kktcye gitsende haa orda kampanyalar oluyor türkiyeyi aramak dakikası 3 yeine 2 lira gibi (attım kafadan) yaad 5 bin sms kampanyası falan oluyor onlara katılacanda tabi bu dediğim kktc telsimi türkiyede kullanırsan uluslararası dolaşıma girer.
  • http://www.kktctelsim.com/icerik.asp?id=157

Bu kampanyayaı neden Türkiye'de yapmıyorlar .?
    YURT DIŞI ve TÜRKİYE DAHİL HER YÖNE süper sms paketi..
  • quote:

KKTC Telsim Hakkında:

KKTC`de en büyük özel sektör yatırımını gerçekleştiren, KKTC TELSİM Yap - İşlet - Devret esaslarına dayalı olarak "KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Telekomünikasyon Dairesi ve Rumeli Telekom A.Ş. GSM - Mobil Telefon ve Uluslararası Telefon Santralı ( Gateway ) Sözleşmesi " esaslarına göre Ağustos 1995 tarihinde kurulmuş ve rekor sayılabilecek bir sürede çalışmalarını tamamlayıp 23 Ekim 1995 tarihinde abonelik yapmaya başlamıştır.

GSM (Küresel Mobil İletişim) sektöründe hizmet sunmak amacıyla Ağustos 1995 yılında faaliyete geçen KKTC TELSİM, 23 Ağustos 2006 tarihinde Vodafone Mobile Operations Ltd. ticari unvanıyla Vodafone Grubu bünyesine dahil olmuştur.

4 Temmuz 2008 tarihinde KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Telekomünikasyon Dairesi ve Vodafone Mobile Operations Ltd. arasında 2G ve 3G lisans sözleşmesi imzalanmıştır.

• Benim asıl öğrenmek istediğim şu, Türkiyeden kktc telsim en uygun nasıl aranır?

geçen bi reklamda gördüm vodafone yurtdışı kampanyası vardı fakat siteden baktıgım zaman kampanyaya dahil ülkeler arasında kktc yoktu,

ben şunu anlamıyorum, türkiyeden ingiltereyi amerikayı papua yeni gineyi aramak kıbrısı aramaktan nasıl daha ucuz oluyor!

kıbrısta iki operatör var, biri kktcell ki kendisi türkcell ile aynı ama bi türlü aralarında konusamıyorsun aynı durum vodafoneda da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxim

Benim asıl öğrenmek istediğim şu, Türkiyeden kktc telsim en uygun nasıl aranır?

geçen bi reklamda gördüm vodafone yurtdışı kampanyası vardı fakat siteden baktıgım zaman kampanyaya dahil ülkeler arasında kktc yoktu,

ben şunu anlamıyorum, türkiyeden ingiltereyi amerikayı papua yeni gineyi aramak kıbrısı aramaktan nasıl daha ucuz oluyor!

kıbrısta iki operatör var, biri kktcell ki kendisi türkcell ile aynı ama bi türlü aralarında konusamıyorsun aynı durum vodafoneda da var.

Türkiye'den KKTC'yi aramak standart tarifede;
    Faturalı hatlarda tüm vergiler dahil dakikası 78,8KR
    Faturasız hatlarda tüm vergiler dahil dakikası 2TL'dir.

Türkiye'den KKTC en uygun Dünya Küçük Opsiyonu alınırsa aranır.
    Dünya küçük opsiyonunda;
    Faturalı hatlarda tüm vergiler dahil;
    Faturaya ek olarak opsiyon sabit ücreti olarak; 3,62TL eklenir.
    Görüşmelerin dakikası 35KR.

Faturasız hatlarda tüm vergiler dahil;
    Dünya Küçük opsiyonu alındıktan sonra hatta 30TL yükleme şartı sağlandığında,
    Dakikası 80KR olarak görüşülebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.