Gamestop Türkiye yolunda!
51 Cevap5539 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Kasım 2010; 18:29:08 

Evet arkadaşlar Gamestop'ı bilmeyenler yoktur herhalde. Ülkemizde böyle bir mağzalar zinciri olması güzel olmazmıydı? Tabiki çok güzel olurdu! İşin özüne gelelim amcam Abd'de yaşayan bir Türk vatandaşı Check cash şubeleri var. Az önce beni aradı ve dediki Gamestop ile anlaşıp Türkiye'de mağza açsam nasıl olur iş yapar mı diye konuştuk. Bana gamestop ile konuşacağını söyledi. İnşallah onlarda yeşil ışık açarsa Gamestop Türkiye yolunda arkadaşlar. İlk şube Bursa'da olacak ve Türkiye'nin her yerine kargo imkanı sunacağız. En büyük engel Aral ancak bunu aşmak imkansız değil! Uygun fiyatlı vergili TR'ye yazılan oyunlar için benden bilgi bekleyin!

Sizden önerileri bekliyorum.

NOT:MOD arkadaşlar konuyu konsol bölümünün tümüne yansıtırsa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk8ata -- 17 Kasım 2010; 18:31:01 >

4946 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:42:23 

yurtdışıyla aynı fiyata satın hadi azda vergi farkı olsun tamam bunun dışında 150 180 TLye oyun alamam kusura bakma

psn: FatihCeyhan

İ7 2600k 3.40 Ghz. - Asus GTX 560ti - 8 Gb ram - Haf Plus 912

1170 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:46:22 

of aral of

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2972 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:47:16 

Ilk acilacagi yerin Bursa olmasi sikinti yaratabilir.Istanbulda islek caddelerden birinde veya bir alisveriz merkezinde olsa daha cok is yapar gibimi geliyor.Bursa`da cok oyuncu var mi bilemiyorum ama,Istanbuldaki kadar olamaz

Bullets of Revenge
PSN:Esatcan93
Modern Warfare 3 & Battlefield 3 (Designated Chopper Pilot)
MW3 K/D:1.92 11.prestij

1704 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:48:55 

hayda şakamı bu başlık ya.. görünce mutlulukla açtım. şaka mı ya gamestop'un ceosuyla konuşcak sanki amcan ve konuştu diye burda şube mi açıcaklar

OCEAN CITY RACING $3.99'a satışta.. Open World PC Driving Game Powered by Unreal Engine 3
Samsung 32B530 Full HD | Xbox 360 Elite | PS3 120gb | iPhone 4S | PC: i5 2400 - Asus DirectCU II GTX 670 - 16GB DDR3 1600 mhz ram - Win7 64bit | Samsung 226CW
Gaming Since Forever®

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 18:48:56 

Arkadaşlar maksimum fiyat 120 olur zaten aralı aradan çıkarmadan bu işe girişmeyeceğiz. Yeni gelişme olur olmaz bilgileri gireceğim ama bize müşteri lazım. İstanbul-İzmir -Ankara şubelerinden önce. Bursa'da açma sebebimiz Bursa'da yaşamam. Eğer her şey rast giderse 1 seneye kalmadan açarız ve tüm Türkiye'ye kargo servisimiz olur. Ama Türk oyuncularının da desteğine ihtiyacımız var.

1382 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:50:44 

Gamespot olacakti sanirim.

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 18:51:08 

quote:

Orijinalden alıntı: VuLTuRe*

hayda şakamı bu başlık ya.. görünce mutlulukla açtım. şaka mı ya gamestop'un ceosuyla konuşcak sanki amcan ve konuştu diye burda şube mi açıcaklar

Arkadaşım imkansız bir şey değil zaten dükkan masrafı vs. bizden olacağı için gamestop'ın cebinden para çıkmıyor. Türkiye'deki oyun sektörünün gelişmesine çok büyük bir katkı sağlar ve Aral'a rakip çıkar.

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 18:53:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharot

Gamespot olacakti sanirim.

Hayır gamestop.
http://www.gamestop.com/

23915 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:55:36 

quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

Hayır gamestop.

Biz;

http://www.gamespot.com/

anlamıştık.

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus GTX 780 Direct CU II OC 3 GB (@1257 Mhz / 6804 Mhz) Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-30 CL9 Ram || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Noctua NH-D14 CPU Cooler || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Wireless Illuminated K800 Keyboard || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone Gaming Mouse || Sony Playstation 4 || Sony KDL-55W905A 55'' Triluminos Display 800HZ 3D TV

173 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:56:00 

Uygun fiyata satarsanız herzaman destek oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePs3 -- 17 Kasım 2010; 18:56:46 >

26533 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:57:17 

Hayırlısı.

The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net and for a split second it can either go forward or fall back. with a little luck, it goes forward and you win... or maybe it doesn't, and you lose.

1382 Mesaj
17 Kasım 2010; 18:57:42 

quote:

Hayır gamestop.

Oops isim benzerligi

1704 Mesaj
17 Kasım 2010; 19:00:40 

gamespot oyun sitesi
gamestop oyun mağazası abd de

OCEAN CITY RACING $3.99'a satışta.. Open World PC Driving Game Powered by Unreal Engine 3
Samsung 32B530 Full HD | Xbox 360 Elite | PS3 120gb | iPhone 4S | PC: i5 2400 - Asus DirectCU II GTX 670 - 16GB DDR3 1600 mhz ram - Win7 64bit | Samsung 226CW
Gaming Since Forever®

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 19:03:58 

Çok umutlanmayın şimdilik 1-2 haftaya belli olur ne olacağı yeter ki gamestop yeşil ışık yaksın gerisi kolay. Yine söylüyorum tüm Türkiye'ye hizmet vermek istiyoruz bu ilk etapta kargo şeklinde daha sonra şubeler ile olacak. İlk bilgiler için bekleyin.

1382 Mesaj
17 Kasım 2010; 19:07:46 

Peki hocam bu kadar kolay mi? Simdiye kadar yapilabilse coktan yapilmaz miydi?

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 19:10:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharot

Peki hocam bu kadar kolay mi? Simdiye kadar yapilabilse coktan yapilmaz miydi?

Kaçakçılıktan geçilmeyen bir ülkedeyiz dükkan açan herkes yurt dışından kaçak getirtiyor. Muhtemelen ilk girişimci biz olacağız umarım her şey yolunda gider ve Türk oyuncularla Gamestop'ı buluştururuz.

1382 Mesaj
17 Kasım 2010; 19:13:39 

Hadi bakalim destek veriyoruz. Gelismelerden haberdar edin bizi.

6210 Mesaj
17 Kasım 2010; 20:09:24 

oyunun çıkış gününde sabahlara kadar kaldırımlarında beklenilen o görüntüleri gamestop türkiye dükkanlarında da görmek isteriz .keşke gelse.

beni düşündüren türkiyeye gelmesi değil buradaki kütük rekabeti aşıp özgür fiyatların olup olmayacağı... çoğumuzu tereddüt ettiren husus bu

PSN:thunder-ekmek
gamertag:thunder ekmek
ÇAYLAK APRON'DA
Göklerdeki Balina AIRBUS A380 :::40.000 feetde bir BOEING 747'de doğan güneşin yüzüne vuran ilk ışıklarıyla uyanmak İşte Hayat Bu:::

10500 Mesaj
17 Kasım 2010; 21:04:30 

Umarım sorunsuz şekilde olur bu iş. Bursada en azından Uludağ Elektroniği ( ) tekelcilikten çıkatrsın yeter.
Gamestop mağazası açılır ama Aral'ın ülkede mağazalarda sadece kendi getirdiği oyunları satılır v.s bir sözleşmesi yoktur umuyorum.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

22029 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Drizz_t
17 Kasım 2010; 21:25:26 

İnşallah olur ama bana çok zor geliyor.

Görüştünüz verelim dediler ama Gamestop sizden öyle arada derede ufak bir dükkan istemez merkezi yerde göze hoş gelen sağlam bir dükkan ister ki bu yüksek kira, stopaj ve ek masraflar demektir sonra oyunu resmi olarak getireceksin yani sağlam vergilere tabi olacaksın sonrada uygun fiyata satacaksın keşke olur ama çok zor.

Gamestop zaten gelse kendi gelir ve kendi işletir "franchise" sistemini kullanmaz diye düşünüyorum

İşin birde Aral boyutu var büyük olasılıkla Aral birçok şirket ile Türkiye'de belli firmaların oyunlarını satma konusunda anlaşmalı ki dikkat edersek neredeyse bütün oyunları Aral getiriyor. Aral ülkemizde satış konusunda kesin anlaşmaları vardır öyle kafasına göre getirmez ayrıca işini sağlama almama gibi bir hataya düşmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Sephiroth: -- 17 Kasım 2010; 21:28:22 >

GT: m3pHiSto V

24800 Mesaj
17 Kasım 2010; 21:31:36 

gamestop daha TR ye oyun yollamıyor bildiğim kadarıyla ne dükkanın dan bahsediyorsunuz.

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 22:18:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

gamestop daha TR ye oyun yollamıyor bildiğim kadarıyla ne dükkanın dan bahsediyorsunuz.

Tabi abd'den oyun sipariş etmek ayrı bir fantezi.
Oyunları aksesuarları vs. gamestop sağlıyor. Araya Aralın girmemesi lazım. Birde vergisi var bunun. Bu işin kilit noktası gamestop ve aral. Eğer bunları aşarsak Bursa'dan tüm Türkiye'ye hizmetimizi başlatabiliriz. Türk oyun severlerinde bizi destekleyeceğini umuyorum. Orjinal kullanan xbox 360 sahiplerinide sevindirmeyi düşünüyoruz.

22029 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Drizz_t
17 Kasım 2010; 22:29:04 

quote:

Tabi abd'den oyun sipariş etmek ayrı bir fantezi.
Oyunları aksesuarları vs. gamestop sağlıyor. Araya Aralın girmemesi lazım. Birde vergisi var bunun. Bu işin kilit noktası gamestop ve aral. Eğer bunları aşarsak Bursa'dan tüm Türkiye'ye hizmetimizi başlatabiliriz. Türk oyun severlerinde bizi destekleyeceğini umuyorum. Orjinal kullanan xbox 360 sahiplerinide sevindirmeyi düşünüyoruz.

Aral'ın firmalarla olan anlaşması önemli eğer benim düşündüğüm gibiyse bu iş zaten olmaz yada Aral bana telif gibisinden bir para ödeyeceksin der.

154 Mesaj
17 Kasım 2010; 22:31:51 

aral resmi distribütörken başka kimse resmi yollardan yapamaz bu işi.aral bu işi hatır gönülle değil sözleşmelerle yapıo bırakır mı adam hemen elindeki rantı.ztn sizden önce kimler kimler o işi yapmayı beklio kimbilir

Packard Bell MH35U053
Samsung LE-40C650
Nokia 6300
Samsung Galaxy SL I9003

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 22:35:11 

Biz bir gamestop ile konuşalım. Eğer aralda takılırsak zaten olmaz bu iş. Bizim amacımız uygun fiyatlı oyun satmak ama Aral araya girerse olmaz tabi.

22029 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Drizz_t
17 Kasım 2010; 22:46:33 

quote:

Biz bir gamestop ile konuşalım. Eğer aralda takılırsak zaten olmaz bu iş. Bizim amacımız uygun fiyatlı oyun satmak ama Aral araya girerse olmaz tabi.

Aral'ı geçtiniz herşeye tamam dediler ama birde bu iş çok pahalıya gelir inanılmaz mal çekmenizi isteyecektir tabi birde büyük mağazalara dağıtım diyecek bunlarıda hesaba katın.

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 22:51:23 

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Aral'ı geçtiniz herşeye tamam dediler ama birde bu iş çok pahalıya gelir inanılmaz mal çekmenizi isteyecektir tabi birde büyük mağazalara dağıtım diyecek bunlarıda hesaba katın.

Büyük mağzalara dağıtım derken? Sadece 1 gamestop dükkanı olacak(şimdilik). Dükkan, dekarasyon vs. sorun değil. Gamestop zaten oyunları sayılı gönderiyor oyunları sattıkça gamestop'a para gönderiyorsunuz. En kötü ihtimal spot mağzası açarız. Malesef Bursada yok doğru düzgün. Neyse işi başka tarafa çekmeyelim.

3712 Mesaj
17 Kasım 2010; 22:55:22 

Bu vergilerle ucuza oyun çok zor. Benim anlamadığım bu Aral nasıl batmıyor? Kim bir oyuna 180 tl veriyor ki?

"Modern insan, bir devlet hastanesinin doğum kliniğinde dünyaya geliyor,
oradan yuvaya, yuvadan okula, sonra da ya bir fabrika ya bir büroya geçiyor.
Modern insan artık kendi yaşamını sürdürmüyor. Ölümü bile kendinin değil çoğu kez."

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 22:57:35 

quote:

Orijinalden alıntı: hhsyni

Bu vergilerle ucuza oyun çok zor. Benim anlamadığım bu Aral nasıl batmıyor? Kim bir oyuna 180 tl veriyor ki?

Sony nasıl yapıyorsa biz de öyle yapacağız. Bir haber vardı gt5 kdv dahil 85 tl ye geliyormuş gerisi kar.

22029 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Drizz_t
17 Kasım 2010; 22:58:16 

quote:

Büyük mağzalara dağıtım derken? Sadece 1 gamestop dükkanı olacak(şimdilik). Dükkan, dekarasyon vs. sorun değil. Gamestop zaten oyunları sayılı gönderiyor oyunları sattıkça gamestop'a para gönderiyorsunuz. En kötü ihtimal spot mağzası açarız. Malesef Bursada yok doğru düzgün. Neyse işi başka tarafa çekmeyelim.

Gamestop çok büyük bir mağaza büyük olasılıkla dağıtımda isteyebilir hadi bunu geçelim yukarıdada denildiği gibi işin içinde distribütörlük var ki bu şuan Aral'ın elinde.

3712 Mesaj
17 Kasım 2010; 23:02:35 

quote:

Sony nasıl yapıyorsa biz de öyle yapacağız. Bir haber vardı gt5 kdv dahil 85 tl ye geliyormuş gerisi kar.

Eğer Sony gibi 100-110 gibi fiyatlara satarsanız iyi olur. Tabi bir de Xbox oyunlarını, live code, psn card falan da olursa orjinale büyük teşvik olur sanırım.

"Modern insan, bir devlet hastanesinin doğum kliniğinde dünyaya geliyor,
oradan yuvaya, yuvadan okula, sonra da ya bir fabrika ya bir büroya geçiyor.
Modern insan artık kendi yaşamını sürdürmüyor. Ölümü bile kendinin değil çoğu kez."

14086 Mesaj
17 Kasım 2010; 23:05:16 

Açmayın. Brotherhood CE'yi sadece Gamestop aldığından beri kılım onlara.

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2010; 23:08:53 

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Açmayın. Brotherhood CE'yi sadece Gamestop aldığından beri kılım onlara.

10500 Mesaj
17 Kasım 2010; 23:23:14 

quote:

Hocam Gamestop olmasa bile spotçu falan bir mağaza açın en azından. Dediğiniz gibi Bursaya şart öyle bir yer. Tek UE var onlarında ne olduğunu bilmeyen yok.
Müşteriye değer veren, uygun fiyatlı bir dükkan olursa iki tarafta mutlu olur. Türkiyede Aral sorunu, Bursada Uludağ elkt. sorunu var.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

4886 Mesaj
18 Kasım 2010; 0:25:49 

boşa heveslenmeyin kolay iş değil bunlar inşallah olur ama sanmıyorum ben olacağını

psn=Sevinckan_216

105 Mesaj
18 Kasım 2010; 3:12:28 

hocam bursalı oyunseverlerden biri olarak ..umarım bu konudaki hareketinizin önüne engel cıkmaz..emin olun her zaman arkanızdayız..

1095 Mesaj
18 Kasım 2010; 12:55:58 

Umarım Aral bir pislik çıkarmaz da bu işiniz de başarılı olursunuz.

7547 Mesaj
18 Kasım 2010; 13:09:00 

Amcan kim önce onu yaz ?

PSN : MustafaTR (Ps3 & Ps Vita) / 31

7202 Mesaj
18 Kasım 2010; 13:29:33 

Böyle bir şey yapabilirseniz çok güzel olurda... Aral ile ne tür bir anlaşma yapacaksınız o nokta çok önemli...
Aral ile anlaşma yaparak aynı fiyatlara satmış olmayacak mısınız? Aral'ın bir şekilde aradan çıkması gerekiyor ki oyun fiyatları düşebilsin...
Bence Aral'a rakip olabilecek bir şirket için iyi bir sermaye gerekli ki Aral'ın oyun anlaşmalarını daha yüksek bir fiyat ile satın alabilsin.
Hepsi olmasa bile bir kısmı bile yeterli olur... O zaman işte fiyatlar düşmeye başlar diye düşünüyorum...

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor

Uzaklaştırılmış
18 Kasım 2010; 13:58:01 

quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

Amcan kim önce onu yaz ?

Abd'de yaşayan bir girişimci Para sorun değil sen bunu bil yeter.

600 Mesaj
18 Kasım 2010; 16:01:16 

Umarım olur ama pek umutlu değilim.Çünkü RESMİ olarak açmanız gerekecek ve devletin vergileriyle sizde ARAL'dan biraz ucuza satabileceksiniz.Ama spot dükkan açarsanız güzel olur.

11651 Mesaj
18 Kasım 2010; 19:25:15 

Gamestop yerine In & Out hamburgeri getirsin daha çok para kazanır, bizde adam gibi hamburger yeriz hem..

2369 Mesaj
18 Kasım 2010; 19:45:00 

aral bir çok oyun firmasının türkiye dağıtımcısı yani gamespot değil tillahi gelse aralın oyunlarını türkiyede dağıtamaz,sözleşme denen bir şey var,ama sağlam bir spot dükkanı bursada iş yapar,diğer türlü mümkünatı olmayan bir şey vergili bandrollü oyun satmak.

7547 Mesaj
18 Kasım 2010; 19:56:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Gamestop yerine In & Out hamburgeri getirsin daha çok para kazanır, bizde adam gibi hamburger yeriz hem..

Daha mantıklı oyun sektörü gelişmemiş bir ülkede Gamestop olmaz, oyuna dur derler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PracticeMan -- 18 Kasım 2010; 19:56:57 >

Uzaklaştırılmış
18 Kasım 2010; 20:00:38 

quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

Daha mantıklı oyun sektörü gelişmemiş bir ülkede Gamestop olmaz, oyuna dur derler

Yaptım olacak. En ufak bir gelişmede sizi haberdar edecğim.

7547 Mesaj
18 Kasım 2010; 20:02:08 

quote:

Yaptım olacak. En ufak bir gelişmede sizi haberdar edecğim.

Hadi bakalım hayırlısı

137 Mesaj
18 Kasım 2010; 20:16:51 

Açılış hediyesi olarak kelepir fiyata oyun satsanız fena olmaz

Gökmen Özdenak Fan Club

1703 Mesaj
18 Kasım 2010; 21:19:03 

Hooters'ı Türkiye'ye getiren de mi senin amcan yoksa ?

Telefon:Samsung Galaxy NOTE 3 - Tablet Bilgisayar:Apple iPad Mini Retina / Kindle Fire HDX 7 E-Kitap icin MUKEMMEL ! - PC:Asus N53SV

Konsol:Sony PlayStation 4 - Kulaklik:AKG K550 HIGH END HEADSET - Televizyon: Sony KDL W655

PSN:VirgilSollozzo

7547 Mesaj
18 Kasım 2010; 21:55:48 

quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Hooters'ı Türkiye'ye getiren de mi senin amcan yoksa ?

konu dışı ama Pizza Hut servis elemanları akıl alıyor çok fena giyim şekilleri var Hooters da o şekilde bir anlayış sahipmiş, ne kadar çok bacak gösterirsek o kadar müşteri gelir anlayışı

1452 Mesaj
19 Kasım 2010; 3:47:08 

tek kelimeyle imkansız. bilmem kaç milyon dolar büyüklüğünde bilmem kaç bin çalışanı olan şirket türkiyede çalışmak isterse "bi arkadaş" vasıtasıyla değil kendi yaptığı yatırımı ve mağazalarıyla gelir. bu şirketler bakkal dükkanı değildir, plansız programsız iş yapmazlar ben türkiyede gamestop mağazası açacağım demeniz bizim mahalle bakkalının wall-martın şubesini açacağım demesi kadar komik, abesle iştigal.

Put That Cookie Down. NOW!!!

52 Mesaj
19 Kasım 2010; 14:05:26 

Valla fiyatlar amerikadaki gibi olursa iyi her yeni oyun 59.99$ super olur ben amerikadayken hep ordan aliodum hem bitirdim mesela bir oyunu verip para aliodum

Blackberry
BOLD 9780

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » PlayStation » Diğer » Gamestop Türkiye yolunda!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.395