Şimdi Ara

Call of duty Black Ops Rush Key Steam Hatası Resimli (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cdkeyhere dan cod black ops aldım yukledım başlattım steam WIN_NO_STEAM DİYE HATA cıktı steam mı sıldm köktem cod fln baştan yukledım 'call of duty black ops couldn't load image 'gamefonts_pc'' diye hata cıktı sonra bı daha en son hata bu cıktı delircem neden boyle oluyo banlandımmı hıc oynamadan banlansam boyle olmas dımı yardım edin Lütfen :(

Call of duty Black Ops Rush Key Steam Hatası Resimli (Yardım)

Bunun olma nedenlerınden biri ilk yuklerken pc ım de korsan cod u barındırmam veya daha once bu hesapdan codw2 onlıne crack la oynanmam olabılrmı oyunu başka hesaba aktarma yolu varmı ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolucana -- 16 Kasım 2010; 10:15:48 >

• öncelikle pcndeki korsan cod hala duruyorsa kaldır. daha sonra steam den library>games yolunu izleyip sol menüden black ops a sağ click yap. oyunun dosyalaarıyla ilgili bir şey yazıyor şimdi tam hatırlayamadım ona bas. açılan yerden verify le başlayana tıkla eksik dosyaları indirsin. sorunun çözülmesi gerek
  • steam must be running to play this game ing cevirdim hata bu sımdı bı daha sıldım bı dha yukluyorum eger bı daha aynı hata olursa dedgını yaparım snrm senın dedıgın
    bu ama ıng olamadıgı ıcın cevıremedım anladmım tam
  • oyun rus key mi?
  • eved cdkeyshere dan aldım nazbi beyden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

eved cdkeyshere dan aldım nazbi beyden.

pm at o zaman aldığın kişiye. yardımcı olması gerekir. sonuçta keyleri garantili olarak satıyorlar.
  • Arkadaşlar Bendede Var O Sorun Halledemedim Gitti
  • nedeni aldığın keyin rus vpn si ile aktif edilmemesi

olabilir

çünkü rus keyleri bölgesel keylerdir sadece o bölgede kullanılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhtk

nedeni aldığın keyin rus vpn si ile aktif edilmemesi

olabilir

çünkü rus keyleri bölgesel keylerdir sadece o bölgede kullanılır

+1.

Tum rus keyleri için geçerli.

Şununla yapabilirsin ben kullanmıştım mw3 için.

http://www.mediafire.com/?gethsp9683kshnu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.