Şimdi Ara

Android işletim sistemli Samsung - Giorgio Armani GT-i9010 resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kısa bir süre önce FCC kayıtları gün yüzüne çıkan, Güney Kore'nin en büyük cep telefonu üreticisi Samsung'un GT-i9010 kod adlı modeli nihayet resmiyet kazandı.

Giorgio Armani işbirliğiyle geliştirilen GT-i9010'un, Galaxy S'nin

AT&T versiyonu Captivate ile benzerlik taşıdığı ifade ediliyor. Fakat telefonda ek olarak karşımıza Giorgio Armani logosu, Giorgio Armani'ye özel uygulamalar ve duvar kağıtları çıkıyor. Önümüzdeki aydan itibaren

İtalya, Fransa, İngiltere, Almanya, Dubai, Çin, Hong Kong, İspanya, Rusya ve Hollanda'da yer alan Giorgio Armani butiklerini 700 Euro civarındaki fiyatıyla süsleyecek telefonun teknik özelliklerini kısaca özetlersek, dört band GSM / HSDPA desteği, 4.0 inç boyutunda 480x800 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED dokunmatik ekran, Android işletim sistemi, 1 GHz ARM Cortex A8 işlemci, 512 MB RAM, 16 GB dahili bellek, microSD kart girişi, 3.5 mm kulaklık girişi, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS, 5 megapiksel çözünürlüğünde otomatik odaklamalı kamera, 720p video kaydı, 1500 mAh batarya dikkatlerden kaçmıyor.

Samsung - Giorgio Armani GT-i9010 kutu içeriği

• Tasarımı güzel görünüyor. Armani yazısı biraz büyük olmuş bence. Kir göstermeyecek , solid bir yapıda olan telefonlar tutar :D
  • ekran samoled mi ki ? eğer düz ekran koymuslarsa yazık etmişler.tasarım güzel
  • galaxy s'in özelliklerinden radyo dışında hiç kesinti yok
    ve galaxy s'in en hafif türevi sadece 109 g
  • Ah be samsung Bada'yı geliştireceğine neler peşindesin...
  • "Giorgio Armani" yazısı saçmalığı dışında ilk kez bi samsung tasarımı beğendim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.