Şimdi Ara

NERDEN ALMALI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
5.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstediğimiz laptopu seçtik diyelim. NERDEN ALMALI özellikle Bursa, İzmir , Eskişehir, Ankara, Adana için. Yani direkt mağazaya(örn:pcdepo, hepsiburda, mavibilgisayar) gidemediğimiz İstanbul için ne önerirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedygonzales926 -- 17 Ekim 2005, 20:24:46 >

• Aldıktan sonra yan çizmeyen, fiyat kampanaya olanakları iyi olan...........
  • Notebook alırken aldığınız yere sorun ilk 15 gün içinde problem çıkartırsa birebir değişim yapıyorlarmı yoksa 2 saat sonra bozulsa bile gidin yetkili servisine arızaya verinmi diyorlar bunu piyasada yapmıyan tek firma pcdepo tam güvenimi kazandı adamların tek bir istekleri var ilk 15 gün orjinal ambalajdan içinden çıkan hiçbir şeyi atmayın demeleri ithalatçılar aksi taktirde iade almıyormuş.Ben şimdiye kadar çok fazla teknosa , bimeks, vatan , gold mağduru gördüm oyüzden saydığım firmalardan alınmaz pcdepo.com en iyisi ve sizlerde pcdepo gibi hizmet veren firma varsa burada yazın lütfen ki bilelim pcdepo müşteri memnuniyeti konusunda piyasada birçok şeyi değiştirdi bu değişimi bizler müşteriye kötü hizmet kalitesi veren firmalardan mal almıyarak bu değişimi ilerletebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga145 -- 28 Mayıs 2006; 20:22:44 >
  • ben şimdiye kadar pcdepo.com dan onlarca arkadaşıma ve kendime notebook aldım hiçbirinde problem yaşamadım ürünlerin hepsi sağlam ve orjinal ambalajında geliyor
  • Yani o çok duyduğumuz. "Laptopu götürdüm, bakışları değişti. Değiştiremeyeceklerini söylediler" laflarını aldıktan sonra duymazmıyız diyosunuz......
  • Aldığımız firmaya birşey oldu diyelim(Allah göstermesin). Sonra Garanti işleri nasıldır?????
  • markalı pc ve notebooklarda aldığınız yerin pek önemi yoktur mühim olan ürünle birlikte garanti belgesinin gelmesidir
  • ben simdiye kadar bütün dostlarıma pcdepo.com dan almaları konusunda tavsiyelerde bulundum ve şimdiye kadar yüzüm kara çıkmadı en sevdiğim yanları 24 saat içinde teslimat yapmaları siparişi verdiğin gün kargonu çıkartıyorlar
  • pc depo derim,,,,,,güvenimi kazandılar
    istanbul için EXE BİLGİSAYARDAN UZAK DURUN,,LAPTOPLARI GOLD DAN ALIP MİLLETE KAKALIYOLAR
  • pcdepo dan alınan tüm notebooklarda garanti belgesi çıkıyor yuzde yüz yasal
  • pcdepo dan bende aldım gayet ii bir firma
  • İyi de almak için İstanbul'a mı gideyim. Hadi almak için gittik. Bi sorun olursa (Allah göstermesin) n'apcaz. mekik mi dokuycaz. Ama işin doğrusu PCDEPO'dan şikayet edenleride pek duymadım. Bu forumla bi alakaları yoksa ??!! iyi iş çıkarıyolar gibi.........
  • bence hiç gitmene gerek yok bir problem olursa sorununu çözerler dürüst çalışıyorlar
  • hepsiburada.com un cok iyi müsteri hizmetleri var, hepsiburada dan bir sürü sey aldim bunlarin bazilari laptoptan da pahali seylerdi, en ufak sorunda birebir degisim yaptilar, sana internet alisverisinde ve de laptop konusunda hepsiburada.com ve de pcdepo.com u tavsiye ederim. Ama konumuz laptop oldugu icin sahsi fikrime göre pcdepo.com u tercih etmelisin.
  • bende kendime ve birkaç arkadaşıma pcdepo.com dan tavsiye üzerine notebook aldık hiçbir problem yaşamadık
  • pcdepo.com dan almanı tavsiye ederim
  • Bana hep kargo ile geldi pcdepo dan problem çıkmadı
  • arkadaslar hepsiburada ya da pcdepo dan alınan laptoplar işlwtim sistemi yuklu halde mi geliyorlar veya lisasnlı win cd sini verip sizin mi yuklemenizi talep ediyorlar?
    birde internetten alınan laptopların garanti konusu naasıl oluyor?ornegin istanbul dısında oturan biri olarak laptopda her sorun cıktıgidinda istanbula urunu kargolamak zorunda kalacak mıyım?
  • nerden alırsanız alın garanti belgesini mutlaka isteyin
  • garanti belgesi mutlaka önemli
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.