Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
4
Favori
165.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: del piyero

quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

Bugun 25 levele geldik herkeste ray gun var upgrade li thunder gun da vardi ama host oyundan dustu ve kapandi emue

bir oyun boyunca sadece 1 oyuncuya çıkıyor thundergun koçum
    iki kişide aynı anda thundergun olamaz

eğer uprgrade ederse thundergun ı zeus cannon oluyor o zaman belki 2. bir thunder gun alma ihtimali ile ilgili iddialar vardı ama bilmiyorum. Ama elinde thundergun varken 2. bir thundergun alınmıyor.
    veya thundergun ı kullanan ikişi ölürse ve silahı kaybederse ancak bir daha alınabilyor. Fakat raygun 4 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lofnvov9 -- 13 Nisan 2011; 20:58:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofnvov9

quote:

Orijinalden alıntı: del piyero

quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

Bugun 25 levele geldik herkeste ray gun var upgrade li thunder gun da vardi ama host oyundan dustu ve kapandi emue

bir oyun boyunca sadece 1 oyuncuya çıkıyor thundergun koçum
    iki kişide aynı anda thundergun olamaz

eğer uprgrade ederse thundergun ı zeus cannon oluyor o zaman belki 2. bir thunder gun alma ihtimali ile ilgili iddialar vardı ama bilmiyorum. Ama elinde thundergun varken 2. bir thundergun alınmıyor.
    veya thundergun ı kullanan ikişi ölürse ve silahı kaybederse ancak bir daha alınabilyor. Fakat raygun 4 oluyor.

Kesinlikle ve kesinlikle böyle birşey olamaz Kino ve Ascension haritasında THUNDERGUN silahı sadece bir oyuncuya çıkar. ZeusCannon+ThunderGun alma durumu kesinlikle yok tahminen HACK'li bir oyuna tesadüf geldiniz.
  • Acsensiondaydi thundergun upgrade li bende vardi sadece ray gunda diger arkadaslarda , bu arada ogrendigim iyi oldu bunu bende thundergun varsa arkadas kendisi icin thundergun cikarmaya calismasin
  • arkadaş lar yeni bir glight öğrendim süper manyak bir şey sizlerle paylaşıcam kutudan ya ray gun yada thundergun çıkıyo ama bir deniyişde olmayabilir yapamassanız biraz deneyin olacak zaten bende öğle yaptım

aşağı dakini gogle a yapıştırın görüceksiniz

Black Ops Zombies - NEW__ Ray Gun Glitch - Download Zombies Mode HAck Only Here.mp4

ve haklısınız adamın thundergun ı varasa bir tane daha çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxtotkaxx -- 16 Nisan 2011; 13:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxtotkaxx

arkadaş lar yeni bir glight öğrendim süper manyak bir şey sizlerle paylaşıcam kutudan ya ray gun yada thundergun çıkıyo ama bir deniyişde olmayabilir yapamassanız biraz deneyin olacak zaten bende öğle yaptım

Black Ops Zombies - NEW__ Ray Gun Glitch - Download Zombies Mode HAck Only Here.mp4

Denediniz mi bunu daha önce ben inanmıyorum bu tür hareketlerle silah çıkarıyorlar :S
  • önceden bende inan mıyodum denedim oldy thundergun la ray gun ın ardarda çıkması bence şans değil sonraki denemelerimdede oldu istersen bi dene
    olmasa daha farklı yöntemler var olmassa mesaj atın sana öbür yolları gösteririm
    quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

quote:

arkadaş lar yeni bir glight öğrendim süper manyak bir şey sizlerle paylaşıcam kutudan ya ray gun yada thundergun çıkıyo ama bir deniyişde olmayabilir yapamassanız biraz deneyin olacak zaten bende öğle yaptım

Denediniz mi bunu daha önce ben inanmıyorum bu tür hareketlerle silah çıkarıyorlar :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxtotkaxx -- 16 Nisan 2011; 14:42:17 >
  • KmKz_Lito bir gün senle oynarız deneriz oynarken gösteririm

istersen mesaj atabilirsin ve rekorlarına baktım iyi oynurmuşsun
  • Ellerine sağlık çok güzel bir rehber olmuş.
  • quote:

önceden bende inan mıyodum denedim oldy thundergun la ray gun ın ardarda çıkması bence şans değil sonraki denemelerimdede oldu istersen bi dene
    olmasa daha farklı yöntemler var olmassa mesaj atın sana öbür yolları gösteririm
    quote:

quote:

defalarca denedim olmadı usta ? solo oynuyorum ondamıdır bilmiyorum. diğer taktikler neler peki ?

usta diğer taktikler neler ben bunu defalarca denedim çıkmadı. solo oyn uyorum ondan olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hata_I -- 21 Nisan 2011; 22:46:56 >
  • valla uzun zamandır zombi oynamıyorum arada ascensiona bakıyorum ama yabancılarla oynanmıyor. en son kino der totende 51 yaptım.
  • bende yeni uyeyim aslında ps3 uzun zamandır oynuyorum ama yeni nasip oldu beyler haritayı beraber almak isteyen veya hayrına vercek kimse varsa memnun olurum
  • gösteriyeğim yeğen

!!NEW!! Black Ops Zombies - Ascension - Thunder and Ray Gun Glitches !!NEW!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Black Ops Zombies mystery box get ray gun & thunder gun every time trick glitch
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    işte bunlar var bunlarda olmasa daha yazarım ama o koyduğumu ben yapabildim
    quote:

Orijinalden alıntı: hata_I

quote:

önceden bende inan mıyodum denedim oldy thundergun la ray gun ın ardarda çıkması bence şans değil sonraki denemelerimdede oldu istersen bi dene
    quote:

quote:

defalarca denedim olmadı usta ? solo oynuyorum ondamıdır bilmiyorum. diğer taktikler neler peki ?

usta diğer taktikler neler ben bunu defalarca denedim çıkmadı. solo oyn uyorum ondan olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxtotkaxx -- 22 Nisan 2011; 19:54:38 >
  • bu zamanda kimse hayıra işyapmaz hacı
    quote:

Orijinalden alıntı: Xx_MetinOktay_xX

bende yeni uyeyim aslında ps3 uzun zamandır oynuyorum ama yeni nasip oldu beyler haritayı beraber almak isteyen veya hayrına vercek kimse varsa memnun olurum
  • araniza katiliyorum psn yi buradan vericem ilk first strike ini benimle paylaşmak isteyenlere kapım açık !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AE727383A -- 25 Nisan 2011; 18:51:47 >
  • up.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 25 Nisan 2011; 11:37:32 >
  • first strike ı mı paylaşıyosun?
    quote:

Orijinalden alıntı: southbeachFL

araniza katiliyorum psn yi buradan vericem ilk first strike ini benimle paylaşmak isteyenlere kapım açık !
  • quote:

first strike ı mı paylaşıyosun?
    quote:

Orijinalden alıntı: southbeachFL

araniza katiliyorum psn yi buradan vericem ilk first strike ini benimle paylaşmak isteyenlere kapım açık !

Arkadasin cumlesinden onu nasil anladin merak ediyorum, bir kopek baligi gibi yemini bekliyorsun yeah dude
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipru81

bunu bende gördüm acayip bişeye benziyor
  • Süper olmuş mükemmell!!!!
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.