Aniden Sol gözün Bulanık Görmesi
27 Cevap10406 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

567 Mesaj
15 Kasım 2010; 0:22:49 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Varmı başına gelen. Gece gece kafama takıldı. Pc başına geçince farkettim. Yazıları okuyamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi é r s é -- 15 Kasım 2010; 0:23:47 >

I'm a poor lonesome cowboy
I'm a long long way from home
And this poor lonesome cowboy
Has got a long long way to roam
________________________________________________DIZILERIM_________________________________________________
Prison Break | Dexter | How I Met Your Mother | Spartacus Blood And Sand | The Big Bang Theory | House MD | The Walking Dead

1159 Mesaj
15 Kasım 2010; 0:28:44 

aynısı bir arkadaşa olmuştu ertesi gün öldü

S.S.S

.- Evet benim

4456 Mesaj
15 Kasım 2010; 0:30:40 

Yüzünü yıka. Uzun süre bilgisayar başında oturduysan olabilir.
Çok nadir olarak banada oluyor gözümü kapatım açınca düzeliyor tekrar kapatıp açılında yine bulanık.
Yüzümü yıkayınca geçiyor.

335 Mesaj
15 Kasım 2010; 0:35:25 

aynısı sağ gözümde sürdü benim baya da bulanıklık oldu 2 gün boyunca devam etti sonra kendi düzeldi. aniden göz bozulması olmaz endişhelencek bişey yok. geçici oluyo böyle arada

DUAL Intel Xeon E5 2687W @ 4.0GHz - DUAL Corsair H100 CPU Coolers - Corsair Dominator GT 96GB (12x8GB) DDR3 - QUAD ASUS GTX 690 4GB - EVGA Classified SR-X 270-SE-W888-KR MoBo - 8x Hitachi Ultrastar 7K4000 4TB@RAID5 - 4x Intel 520 Series 480GB SSD

39 Mesaj
15 Kasım 2010; 0:35:29 

Okuyabiliyor musun?

567 Mesaj
15 Kasım 2010; 1:40:15 

quote:

Orijinalden alıntı: alyanki

aynısı sağ gözümde sürdü benim baya da bulanıklık oldu 2 gün boyunca devam etti sonra kendi düzeldi. aniden göz bozulması olmaz endişhelencek bişey yok. geçici oluyo böyle arada

ben biraz pinpirikliyimdir. Araştırdım hz.google da bulamadım ani göz bulanıklığıyla ilgili buraya konu açtım. Tskler yorumlar için fakat hala geçmedi. Artı pc başında
fazla kalmadım. Bakalım yarın olsun hayrolsun.

I'm a poor lonesome cowboy
I'm a long long way from home
And this poor lonesome cowboy
Has got a long long way to roam
________________________________________________DIZILERIM_________________________________________________
Prison Break | Dexter | How I Met Your Mother | Spartacus Blood And Sand | The Big Bang Theory | House MD | The Walking Dead

58 Mesaj
15 Kasım 2010; 1:55:06 

eğer böyle olmaya devam ederse bi göz doktoruna görün aynı şikayetle gittim astigmat çıktı korkutmuş olmayım sadece tedbirini al :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Kasım 2010; 1:58:56 

quote:

Orijinalden alıntı: MrD3ath

Okuyabiliyor musun?

Ulan ne güldüm ya

9 Mesaj
15 Kasım 2010; 2:03:38 

HEMEN PCYİ KAPAT. SÖNDÜR IŞIKLARI,ÇEK PERDEYİ IŞIK GİRMESİN İÇERİ 8-10 SAAT YAT DİNLEN. 1 HAFTA HİÇ PC AÇMA.BAYRAMDAN SONRA DA DİREK DOKTORA GİT. ÇOK RİSKLİ Bİ DURUMDASIN ŞU ANDA DOSTUM!! BENDEN SÖYLEMESİ

hey doc!

1744 Mesaj
15 Kasım 2010; 2:16:21 

Aynı durum bendede oluyor,doktora gitmeyi düşünüyorum çünkü günde 3-5 kez fark ediyorum,fazla pc yede oturmam...

817 Mesaj
15 Kasım 2010; 2:21:48 

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Aynı durum bendede oluyor,doktora gitmeyi düşünüyorum çünkü günde 3-5 kez fark ediyorum,fazla pc yede oturmam...

Go Long, Go Deep, Go State!

1744 Mesaj
15 Kasım 2010; 2:25:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

gece hali işte

3497 Mesaj
15 Kasım 2010; 2:28:36 

Başıma daha önce geldi. Geçiyor, merak etme.

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2010; 2:32:00 

bir şey olmaz. en fazla kör olursun

1928 Mesaj
15 Kasım 2010; 14:51:01 

astigmatsın dstm lanet olsun

Sony Bravia Full Hd 32"

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2010; 14:53:03 

CUMSHOT

1675 Mesaj
25 Eylül 2011; 19:51:40 

Netten arastirdim simdi bu linki buldum.
Arkadaslar oyle uzanmistim 10 dk kadar uyumusum yatagimda.. uyandim sonrra baktim bulanik goruyorum?
Sadece sol gozum ama.. kalktim yuzumu yikadim gecer diye bekledim 1 saat oldu hala bulanik gibi ama gelip gelip gidiyor goruntu sol gozume yani 5 saniye net 1-2 saniye bulaniyor sonra yine net ne oluyor yaaa
:(

lutfen bilen biri bisiler soylesin

Geri sayım sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden !
Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana.
En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile.
EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak

443 Mesaj
25 Eylül 2011; 19:52:51 

benim sol gozum 1 2 yıldır bulanık goruyo ileriyi

.

857 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:02:58 

Ya bozukluk vardır yada katarak.Doktora git yoksa katarak artar.

1675 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:04:28 

quote:

Orijinalden alıntı: ScreaMOuT

benim sol gozum 1 2 yıldır bulanık goruyo ileriyi

Ama benimki aniden oldu simdi.. ve gelip gelip gidiyor o kafama takildi

Geri sayım sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden !
Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana.
En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile.
EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak

872 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:06:10 

Kapalı açılı göz tansiyonu
Glokom yani göz tansiyonu hastalarının %5-%10 'luk bölümü bu hastalığa sahiptir. Çoğunlukla daha öncede sitemizde belirttiğimiz gibi çok sinsi bir şekilde ilerleyen ve ne zaman ortaya çıkacağı belli olmayan göz tansiyonunun bir değişik versiyonudur ve normal glokomdan farklı olarak şiddetli bir şekilde ortaya çıkar. Gözlerde şişlik, kızarıklık, görme bozukluğu ve baş ağrısı gibi etkenler ortaya çıkartabilmektedir ve belirtileri herkes tarafından anlaşılmaktadır.

Bu şikayetler ile doktora giden hastaların göz tansiyonu genelde 40-50 mm veya daha fazla civa basıncı şeklinde çok yüksek düzeylerde bulunmaktadır. Bu yüksek glokomun acilen ilaç tedavisiyle tedavi edilmesi ve hastanın ameliyat edilmesiyle rahatsızlığın giderilmesi gerekir. Eğer hasta doktora gitmekte gecikirse yüksek göz tansiyonu nedeniyle birkaç gün içerisinde tam olarak görme kaybı görülecektir.
Gönderen Likarto 29 Ağustos 2011 Pazartesi Etiketler: Göz Tansiyonu, Göz Tansiyonu (Glokom)
göz tansiyonu hastaları neler yapmalıdır

Göz tansiyonu genelde yaşlılarda veya 40 yaş üzeri kişilerde görülse de hemen hemen her yaş grubu risk altındadır. Bu nedenle hastaların hastalık sırasında neler yapmaları gerektiği çok önemlidir. Öncelikle doğru teşhis koyun bu tip vakalarda doğru teşhis çok önemli. Bunun için de mutlaka bir hekime başvurmanız gerekir. Hastalığın ilerlememesi için de hekimin vereceği kararlar erken teşhis için çok gereklidir.

Hastalık saptandıktan sonra doktor size damla kullanmaya başlatabilir. Ameliyata kadar damla kullanımı çoğu zaman gerekir. Gözün akmaması, ağrı yapmaması için damla çok sık kullanılır. Bazen göz içi basınç damla ile düşebilir o zaman ameliyat gerekmez ancak bu gibi durumlarda hastalar hayatlarının sonuna kadar damla kullanmak zorunda kalabilirler. Ancak damla kullandığı halde göz içi basınç düşmüyorsa o zaman ameliyat şarttır.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

824 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:08:50 

quote:

Orijinalden alıntı: é r s é

Varmı başına gelen. Gece gece kafama takıldı. Pc başına geçince farkettim. Yazıları okuyamıyorum.

Aynı problem bendede oldu 2 ay once ama gecti asırı pc kulanımından olabilir suan sorunsuz goruyorum istersen doktora git rotbalance ayarı yapsın

366 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:15:30 

Kısa süreli birşey ise tansiyonun çıkmıştır.Başın ağrıyorsa kesin tansiyon

"Biz Gönüllere Çektik Bayrakları Direklere Değil"..."Biz Tarihe Yazdık İsmimizi Duvarlara Değil"..."Biz Klaslarla Coştuk Kalaslarla Değil"..."Ve Biz Avrupa'da Açtık Bayrağımızı Kadınköyde Değil"..."İç Hatlarda Değil Dış Hatlarda Bekledik Biz"..."Şakşakçılara Değil Dünyaya Poz Verdik Biz"..."Ve Kestanelerle Değil,Futbolun Krallarıyla,Profesörleriyle,İmparatorlarıyla Büyüdük Biz"..."Sarı Kırmızı Renklerin Her An Gönlümde"..."Dalgalanır Bayrağımız Ali Sami Yen'de"..."Teselli Aramam Başka Sevgide"..."İstesende Senden Vazgeçemem ki"..."Cimbomsuz Bir Günüm Hiç Geçmedi ki"..."Sarı Kırmızı Bir Aşk İşte Benim ki"...

615 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:43:03 

Bu KAÇ? 2

1517 Mesaj
25 Eylül 2011; 20:58:00 

Bende benekler görüyorum sağ gözümde ve 1 yıldır duruyor önemsemedim önemli birşey değildir diye ama ?

Xbox LIVE:PureViolence28 Origin:Beedlee
Steam:Beedle Psn:Beedle28

345 Mesaj
25 Eylül 2011; 21:02:35 

Göz tansiyonu.
Not:Ciddiyim,git bir doktora görün.

.

Nick: oda312

557 Mesaj
5 Nisan 2013; 11:53:02 

şuan banada oldu tam evden çıkcaktım sol göz bulanıklaştı birden sağ gözde sıkınıt yok ama varmı bi bilgisi olan

501 Mesaj
4 Mayıs 2013; 11:41:16 

Beyler su an babamin sol gozu gormuyor doktora gidiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Gibson Les Paul Studio Satin
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Aniden Sol gözün Bulanık Görmesi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313