Şimdi Ara

MS Office 2010 kurulum sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arama yaptım ama bulamadım. Office kurulumunu yaparken resimdeki gibi bir hata geliyor.
     MS Office 2010 kurulum sorunu

önce yükleniyor ortadan biraz ileriye geliyor sonra gerilemeye başlıyor ve hata veriyor. 2 farklı dvd den denedim durum aynı. önceden kalan office i your uninstaller kullanarak kaldırdım hiç artık dosya bırakmadım . sorun ne olabilir ? dil sorun olur mu ? win 7 32 bit ing kullanıyorum patch yükleyerek Türkçe yapmıştım. Şimdi ise ing ms office 2010 yüklüyorum sorun olmaz heralde ?
    Resmi göremeyen varsa diye hatayı yazayım :

"Microsoft Office 2010 Professional Plus encountered an error during the setup."

• Kullandıgın key gecersiz olabilir.Bende pc 64 bit 32 bit icin key girmistim aynı hatayı verdi farklı keyleri dene gecerli oldugunu bildigin.
  • bunu ben mamundadan indirdim. yani içinde tüm office 2010 ürünlerini barındırıyor. ben professional plus seçiyorum ama sadece word falan seçsem de aynı hatayı alıyorum. ayrıca sanırım bu setup katılımsız kurulum içeriyor çünkü hiçbir zaman bana key sormadı.
    mecburen birinden yüklü halini paketleyip alacam başka seçenek kalmıyor.
  • http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/office2010/thread/4562f67a-ca91-483a-adcb-54327f7f8edd
    yeni bi hesap acmaktan fix lere kadar bi cok yol var istersen dene derim.
  • Noldu yapabildinmi ?
  • zaman ayıramadım bir türlü ama deniycem. teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.