- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Nasıl gitar çalabilirim ? Öğrenebilirim ?
18 Cevap2040 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

516 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:00:08 

Arkadaşlar gitar çalmak istiyorum var mı bildiğiniz videolar-siteler felan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ateşle Barut -- 14 Kasım 2010; 17:02:44 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

411 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:24:03 

Kursa giderek öğren. Müzik yeteneğin yoksa evde zor öğrenirsin. Müzik yeteneğin olsa bile kursta öğreneceğin sürenin bilmem kaçta kaçı kadar uzun sürede öğreneceksin.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

57 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:26:07 

İsmek'in kurslarında bedava.

Lost / The Walking Dead / Spartacus / The Wire / Blue Mountain State / The Bing Bang Theory / Flash Forward / The Event / The Lost Room / Sherlock / Coupling / The O.C / Prison Break / How I Meet Your Mother / My Name Is Earl / The Vampire Diaries / Vikings / Arrested Development / Black Books / Monk / Human Target / Twin Peaks / Testees / Spaced

3315 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:27:07 

up

277 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:27:24 

Kursa gitmeni öneririm bende gidiyorum.

Geleceği yaşatmak için bugüne sahip çık!

516 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:30:57 

Kursa gidecek vaktim yok. Az da olsa kendi kendime öğrenmek istiyorum. Sabah 8 akşam 6 dersanedeyim zaten hafta boyunca. Arkadaşımın gitarını aldım ondan heves değil öğrenmek istiyorum. Kurs için şimdilik vaktim yok olsa giderdim. Vakit olsa para da yok zaten öğrenci adamım

970 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:37:21 

Bende heves ettimde,başlasammı başlamassammı diye düşünüyorum Çok nota var hepsini nasıl öğrenebilirim

Yalınayaklar koleji ' Önce seni inkar ederler, sonra sana gülerler, sonra seninle savaşırlar, sonunda sen kazanırsın.[br]-Asla geçmişinle yaşama, ama daima geçmişinden ders al-

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri / Kafkas Üniversitesi('14)

516 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:40:08 

quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

Bende heves ettimde,başlasammı başlamassammı diye düşünüyorum Çok nota var hepsini nasıl öğrenebilirim

hocam öğreniriz ya neden öğrenmeyelim. Kaç kere gelicez ki dünyaya al bir gitar başla ufak ufak Ben bakıyorum şimdi ufak çağlı araştırma yapıyorum da bakalım artık çalıcam bir şekilde

970 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:43:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

hocam öğreniriz ya neden öğrenmeyelim. Kaç kere gelicez ki dünyaya al bir gitar başla ufak ufak Ben bakıyorum şimdi ufak çağlı araştırma yapıyorum da bakalım artık çalıcam bir şekilde

Bide utanıyorum elimde gitar hayatta bir yere gidemem

Yalınayaklar koleji ' Önce seni inkar ederler, sonra sana gülerler, sonra seninle savaşırlar, sonunda sen kazanırsın.[br]-Asla geçmişinle yaşama, ama daima geçmişinden ders al-

6146 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:44:49 

yeter lan herkes gitar konusu açıyor günde en az 3 kere. Ortalık amele kaynayacak

516 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:54:36 

quote:

Bide utanıyorum elimde gitar hayatta bir yere gidemem

Neden utanıyorsun hocam ? Seni utandıranlar utansın..

4040 Mesaj
14 Kasım 2010; 17:59:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

yeter lan herkes gitar konusu açıyor günde en az 3 kere. Ortalık amele kaynayacak

sahil gitaristi olmadığı sürece sorun yok

DH Adminlerini Sevmeyenler Kulübü

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Kasım 2010; 18:04:36 

İzmirde isen eğer gerçektende öğrenmek istiyorsan saati 100 tl öğretirim.

128 Mesaj
14 Kasım 2010; 18:05:29 

Kurs almadan da öğrenebilirsin, fakat herhangi yanlış öğrendiğin bi hareket yada benzeri şey alışkanlık yapacağı için sonradan doğrusunu öğrensende düzelmeyecektir yada düzelmesi zor olacaktır( Bareli akorlara geçişler bilhassa- önce işaret parmak sonra diğer parmakları sırayla koyarlar ki bu yanlıştır - ), oyüzden işi bilenden kurslarından öğrenmen yararına olur en doğrusunu onlar öğretir.

2252 Mesaj
14 Kasım 2010; 18:07:20 

Reklam gibi olucak ama bana gitarda emeği büyüktür bu sitenin: www.gitardersivideo.com

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Kasım 2010; 18:07:52 

imkanın varsa iyi bi hocadan özel ders al yoksa al bi kitap gamlara çalış en sıkıcı ve zor yeri gamlar bana göre

516 Mesaj
14 Kasım 2010; 18:09:04 

@MagicHit doğru da önce kendim bir bakayım istedim.

@Proud2BeTurk Bakıyorum şimdi hocam sağol

970 Mesaj
14 Kasım 2010; 18:17:19 

@Ateşle Barut Gitar modelin nedir ? Veya nasıl bişey önerirsin ?

516 Mesaj
14 Kasım 2010; 18:34:50 

quote:

@Ateşle Barut Gitar modelin nedir ? Veya nasıl bişey önerirsin ?

Hocam bildiğin klasik gitar işte Arkadaşımdan aldım kendisi duvara asmıştı zaten heves de vardı al kullan dedi ben de seve seve dedim öyle işte. Aşağıdaki resimdekinden aynısı.
0

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Nasıl gitar çalabilirim ? Öğrenebilirim ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.340