Şimdi Ara

Latidude Almanya´da

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ..ve sadece özel belirlenmis 50 Reno yetkili saticisinda..ve sadece Leasing amacli

Evet, Reno ( Samsung sm5 teknikli ) Latidude ile tekrar üst segmentte

# LatidudE

Latidude Almanya´da

Latidude Almanya´da

• Latidute de led teknolojisi yok galiba. Gerçi Renaultun sadece Lagunanın arka farları hariç, hiç bir modelinde led far kullanılmıyor. Ayrıca, ülkemizde pahalı olmaz inşaallah...
  • konsol tasarımı lagunadan daha değişik olmuş

umarım kalite açısından bi problemi yoktur
  • korede orijinali, samsung sm5 fiyati minimum 13 bin- maksimum 17500 avro
  • türkiyedede olsa olsa 17500*2:30000 euro+ şubu 35000 euro olur heralde
  • belki önünde bir merso yildizi veya audi logosu yok ama görünüs,konfor, donanim
    ve kore-reno isbirligi bir ürün olusu ile kesinlikle saymis oldugum markalardan fazla eksik yani yok ..
    bence
  • Türkiye'de 15 Şubat'tan itibaren satışta olacak. Bayide çalışan bir arkadaşım söyledi. Fiyatı belli değil ancak, 1,5 dci seçeneği olacak dedi...
  • okuyan kişi bunu nasıl telafuz edecek acaba.
    çok büyük handikap kannımca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat33

Türkiye'de 15 Şubat'tan itibaren satışta olacak. Bayide çalışan bir arkadaşım söyledi. Fiyatı belli değil ancak, 1,5 dci seçeneği olacak dedi...

Büyük bir arabaya 1.5 litrelik mini diesel...

kaynaklara göre sadece 2 diesel versiyonu bulunmaktadir :

- 2.0 dCi 173 PS, 360 Nm -205 km/h -6,5 L/100 Km-

- 3,0 V6 , 241 PS - 450 Nm -234 km/h - 7,2 Liter/100 km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muavinkonsolos -- 5 Aralık 2010; 12:00:53 >
  • Valla motoru ben koymuyorum. Arkadaşım bir renault bayisinde satış müdürü. Elinde bir liste vardı. Tüm arabaların özellikleri falan yazıyordu. Latidute bölümünde 3 tane seçenek vardı. 3'ü de 1,5 dci seçenekliydi...
  • neyse,yinede ilginc bir arac...reno amblembli bir uzak dogu araci..bekleyelim
  • Bekleyelim valla. İşimize gelirse alırız bir tane full 1,5 dci Latidute......
  • renault tr sitesinde eklenmiş :)
    ancak fiyat bilgisi yer almıyor introsu ile lüks sınıfa hitap edeceğini belli etmiş durumda :)

http://www.renault.com.tr/page.aspx?id=2080
  • arabayi inceledim kesinlikle lagunanin yerine degil velsatisin yerine ciktigi kesin.Ve arac rakiplerinin 2 3 adim gerisinde. rakipleri kim derseniz camry passat diyicem sinif farkliligi var ama passat yarisir bununla . sonata diyicem gene sinif farkliligi var arac yeni sonata i40 dan geride .
    buda olu dogmus bir model diyebilirim. fransiz kardeslerini inceleme firsatim olmadi .

Rusyada baktim araca bu arada.
  • Rusya'daki Latidute ile ilgili bir video izlemiştim internetten. Baya boş bir görünümü vardı. Navi de yoktu...
  • 1.5 dci 54 bin tlymiş renonun sitesinde
  • quote:

Rusya'daki Latidute ile ilgili bir video izlemiştim internetten. Baya boş bir görünümü vardı. Navi de yoktu...

Maalesef o konsol Türkiye'ye gelmiyor.
    Buradakiler diğer modellerle aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre BİÇER

quote:

Rusya'daki Latidute ile ilgili bir video izlemiştim internetten. Baya boş bir görünümü vardı. Navi de yoktu...

Maalesef o konsol Türkiye'ye gelmiyor.
    Buradakiler diğer modellerle aynı.

Evet nasıl olsa satarız diye . Ahlaksızlık bu yaptıkları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.