Şimdi Ara

mozillada girilen sitelerin gecmisini görmek istiyorum(yakın gecmisi temizle denildikten sonra) DH?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yardım beyler kardesımı ızlemek istiyorum sürekli yakın gecmisi temizle yapıyor cok merak ediyorum hangi sitelere girdıgını ACİL yardım DHHHH

• zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

zor.

hadi be :S yokmu bi caresi beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zouzuni -- 14 Kasım 2010; 14:04:36 >
  • Rahat bırak çocuğu yaptığı şey hepimizin yaptığı şey zaten kurcalamaya gerek yok bırak takılsın karıya kıza bakıcaana öyle atsın enerjisini
  • Babam Youtube'da benim şarkı videoları falan izlediğimi görüyordu. Ben evde yokken Youtube'da başka videolar aramış ve tabiki bulamamış Geçmişi sildim ki benim başıma kalmasın diye.

Babamdan hiç beklemezdim o gün acayip gülmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhORa

Rahat bırak çocuğu yaptığı şey hepimizin yaptığı şey zaten kurcalamaya gerek yok bırak takılsın karıya kıza bakıcaana öyle atsın enerjisini

o kısmında problem yok baska bi olay var . onun icin yardım istiyorum yok mu bi yardımcı olacak
  • http://www.whattheinternetknowsaboutyou.com/

Bu adres internet geçmişini gösteriyordu ama internet tarayıcın kayıt tutmuyorsa bu bile bulamaz.
  • başka bi olay varsa C ye giriosn windows ordan perfect yada temp olması lazım ordan bakılıyo diye biliyorum bu yoldan emin değilim ama GOLDEN KEYLOGGER kur makinaya kullanımı kolay zararsız yazdıklarını girdiği siteleri görebilirsin
  • Eğer sitelere exelere erişmesini engellemek istiyorsdan filtre kuracaksın . Yok ben sadece ne yaptıgını ne tür sitelerde doslaştıgını merak ediyorum dersen keylogger kuracaksın.
  • rahat bırak çocugu bunaltma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.