Şimdi Ara

Black Ops - Ana Menü - PC Konsolundaki Not - Woods ile İlgili Önemli Bir Not

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Black Ops - Ana Menü - PC Konsolundaki Not - Woods ile İlgili Önemli Bir Not

'amason' kullanıcısının verilerini 'dir' komutuyla listeletin ve NoteX2.txt diye bir dosya olduğunu göreceksiniz.

Onuda 'cat NoteX2.txt' komutuyla açarsanız içinde resimdeki notu görürsünüz.

Notta aynen şöyle yazıyor;

"4 Temmuz 1978

Bay Mason--

Woods Yaşıyor ve Hanoi Hilton'dan kalan son Amerikalı.

Bilmeniz gerektiğini düşündüm."

Ve eğer dikkatinizi çektiyse 'Payback' görevinin istihbarat bilgilerini açınca 'Hanoi Hilton' ın resimlerini görebilirsiniz.Yani Hanoi Hilton'ın hapishane-işkence yeri olduğunu anlarsınız. (Ki gerçektede öyle)

http://en.wikipedia.org/wiki/Hanoi_Hilton

Black Ops - Ana Menü - PC Konsolundaki Not - Woods ile İlgili Önemli Bir Not

Acaba kendindenmi bahsetti? Bir süre orada esirmi tutuldu?

Edit : Tarihe dikkat 4 Temmuz 1978

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 15 Kasım 2010; 1:35:08 >

• Bende bazı .Txt dosyalarını açıp okumuştum ama senin dediğin gibi "Woods is alive" notubu görmemiştim

Düşündürücü gerçekten

Oyunun sadece bu intel ve pc bölümünden ayrı bir hikaye daha çıkıyor , süper birşey ya
  • PC ile ilgili paylaşacağım bir şey daha var.Hemde youtube'da veya nette hiç görmediğim birşey buldum.

Normal komutlardan ayrı değişik komutlar buldum.Şu anda tamamen uykusuzum kalktığımda onlarıda paylaşıcam.

Diğer kullanıcıların şifrelerinide çok fena bulmak istiyorum
  • Çok enteresan gerçekten
  • vay be iyi düşünmüşler bilgisayar zımbırtısını
  • Adamlar yapmış abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Adamlar yapmış abi.

en karışık cod hikayesiydi sanırım.Cidden yapmışlar
  • bu kadar kaliteli bir senaryo bi daha gelirmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 14 Kasım 2010; 23:01:12 >
  • yalnız başlık daha oyunu bitirmeyenler için spoiler içeriyor. editlesen iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

yalnız başlık daha oyunu bitirmeyenler için spoiler içeriyor. editlesen iyi olur.

• "sole remaining american"'dan kasıt hanoi hiltonda kalan son amerikalı anlamında, hanoi hilton da vietnamda bulunan bir savaş esiri kampıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckoning

"sole remaining american"'dan kasıt hanoi hiltonda kalan son amerikalı anlamında, hanoi hilton da vietnamda bulunan bir savaş esiri kampıdır

Teşekkürler ilk mesajı düzelttim. (Sole anlamına baktığımda "özel bir harekatın unsuru" anlamını gördüm ama tam çıkaramadım.Demekki farklı birşeymiş.)

Edit : Beyler ayrıca dehşet bir teorim var şimdi gözüme çarptı onuda paylaşıcam. (Mason'a gelecekte ne olduğuyla ilgili küçük bir ipucu gibi birşey)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 15 Kasım 2010; 1:40:02 >

• bekliyoruzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakc-

quote:

"sole remaining american"'dan kasıt hanoi hiltonda kalan son amerikalı anlamında, hanoi hilton da vietnamda bulunan bir savaş esiri kampıdır

Teşekkürler ilk mesajı düzelttim. (Sole anlamına baktığımda "özel bir harekatın unsuru" anlamını gördüm ama tam çıkaramadım.Demekki farklı birşeymiş.)

Edit : Beyler ayrıca dehşet bir teorim var şimdi gözüme çarptı onuda paylaşıcam. (Mason'a gelecekte ne olduğuyla ilgili küçük bir ipucu gibi birşey)

Vallaha oyunu %100 olarak çözmüşsün , helal olsun.
    Bu arada biz Kennedy'yi öldürdükten sonra mı Hudson ve Weaver tarafından sorgulanıyoruz yoksa hani o gemiyi bastıktan sonra mı öldürüyoruz Kennedy'yi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

quote:

quote:

Bu arada biz Kennedy'yi öldürdükten sonra mı Hudson ve Weaver tarafından sorgulanıyoruz yoksa hani o gemiyi bastıktan sonra mı öldürüyoruz Kennedy'yi ?

önce öldürüyoruz. nereden anladın dersen son bölümde dragovich i boğma sahnesinde "bana kendi başkanımı öldürtmeyi denedin" diyoruz dragovich imalı bir şekilde "denedim mi?" diyor. oyunda bu ve buna benzer bazı incelikler. örneğin vietnamdaki yer altındaki tünellere girdiğimiz bölümü reznov un hayali olarak orada olduğunu bilerek bir kez daha oynayın. biz reznovla konuştuktan sonra yanımızdaki askerin "senin problemin nedir?" demesi daha anlamlı gelecek.

• Arkadaşlar ben de olmuyo.Bi tane adam vardı hani adını unuttumO beni yere yatırdıktan sonra o adam donuyo.Sonra bi şey yapamıyorum.Nasıl yapabilirim anlatırmısınız?????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

quote:

quote:

önce öldürüyoruz. nereden anladın dersen son bölümde dragovich i boğma sahnesinde "bana kendi başkanımı öldürtmeyi denedin" diyoruz dragovich imalı bir şekilde "denedim mi?" diyor. oyunda bu ve buna benzer bazı incelikler. örneğin vietnamdaki yer altındaki tünellere girdiğimiz bölümü reznov un hayali olarak orada olduğunu bilerek bir kez daha oynayın. biz reznovla konuştuktan sonra yanımızdaki askerin "senin problemin nedir?" demesi daha anlamlı gelecek.

Şimdi anladım , harikasınız

• Arkadaşlar Hudson yakalıyo ya bizi.Yumruk atıyo arkadan.Sonra Reznov konuşuyo.Sonra tekrar Hudson geliyo ekrana.Sonra Hudson bir anda gözlüklü ve elinde keleş oluyo,sonra tekrar eski haline dönüyo,sonra yeniden gözlüklü oluyo,tekrar eski haline dönüyo ve ondan sonra Hudson takılıyo.Yardım edin sizde böyle bi şey oluyo mu???????*
  • Kennedy'i Mason öldürmüyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: babx

Arkadaşlar Hudson yakalıyo ya bizi.Yumruk atıyo arkadan.Sonra Reznov konuşuyo.Sonra tekrar Hudson geliyo ekrana.Sonra Hudson bir anda gözlüklü ve elinde keleş oluyo,sonra tekrar eski haline dönüyo,sonra yeniden gözlüklü oluyo,tekrar eski haline dönüyo ve ondan sonra Hudson takılıyo.Yardım edin sizde böyle bi şey oluyo mu???????*

Olduydu bi kere o galiba oynun kasmasından kaynaklanıyor alt+f4 cektim tekrar girdim bu sefer yapmadı öyle bişey
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.