- x
Samsung Monte sim modu yok !!!
15 Cevap11021 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

12 Mesaj
12 Kasım 2010; 23:03:10 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

nasıl düzeltebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thornalley -- 13 Kasım 2010; 0:06:56 >

12 Mesaj
12 Kasım 2010; 23:17:07 

alt tarafta böyle tırnak yeri gibi bişe var işaret parmayığla orayı aç sonra yandaki açılan aralıklarıda tırnaklarınla aç açılır bende ilk açışımda açamamıştım

Burası İstanbul-Ayazma! Burada 3100 konutluk yeni bir yaşam merkezi kuruyoruz. Yüzde 87'si yeşil alan olacak. İçinde golf sahası bile olacak! Hep hayal ederdim, "10. kattaki evin bahçesi olur mu?" diye. Yaptım, olacak! Çünkü bu ülkede herkes havuzlu, güzel, kaliteli bir evde oturmayı hak ediyor! Burada havuzlar olacak. Bir tanesi tam 130 metre kare! Burada meydan var, mağazalar var, her şey var. Burada bir yaşam var! Burası enerjisini kendi üretecek. Elektriğiniz yüzde 20 daha ucuz olacak. Bu yeni projemizde 10 bin lira peşinat veren herkes ev sahibi olacak. İnşaata başladık bile! HAHAHAHAHAHA!!!

12 Mesaj
12 Kasım 2010; 23:26:12 

KAPAĞI AÇTIM PEKİ SİM KARTI NEREYE TAKACAĞIM BULAMADIM ?

12 Mesaj
12 Kasım 2010; 23:29:38 

ses açıp kapama yeri varya onun aşağı tarafında giriş var onun içine takıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~AweSome~ -- 12 Kasım 2010; 23:30:50 >

Burası İstanbul-Ayazma! Burada 3100 konutluk yeni bir yaşam merkezi kuruyoruz. Yüzde 87'si yeşil alan olacak. İçinde golf sahası bile olacak! Hep hayal ederdim, "10. kattaki evin bahçesi olur mu?" diye. Yaptım, olacak! Çünkü bu ülkede herkes havuzlu, güzel, kaliteli bir evde oturmayı hak ediyor! Burada havuzlar olacak. Bir tanesi tam 130 metre kare! Burada meydan var, mağazalar var, her şey var. Burada bir yaşam var! Burası enerjisini kendi üretecek. Elektriğiniz yüzde 20 daha ucuz olacak. Bu yeni projemizde 10 bin lira peşinat veren herkes ev sahibi olacak. İnşaata başladık bile! HAHAHAHAHAHA!!!

12 Mesaj
13 Kasım 2010; 0:05:55 

Ya bu ne ya bu sefer de sim modu yok diyor her türlü taktım sim kartı ama yok değişen bir şey yok bu ne ya sinirim bozuldu ???

1576 Mesaj
13 Kasım 2010; 0:36:30 

Adam simkartı takmayı bilmiyo Monte almış.Bari açta kullanma kılavuzuna bak.

Vu+ Duo

Sym Fiddle II

nothing is true everything is permitted

12 Mesaj
13 Kasım 2010; 0:56:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Srt

Adam simkartı takmayı bilmiyo Monte almış.Bari açta kullanma kılavuzuna bak.

sana varya buradan ... baksana son mesajıma bu konu başka bir konuydu ilk mesajı değiştirdim.Sim kartı modu yok diyor her türlü denedim olmuyor.

1576 Mesaj
13 Kasım 2010; 1:11:52 

quote:

Orijinalden alıntı: thornalley

sana varya buradan ... baksana son mesajıma bu konu başka bir konuydu ilk mesajı değiştirdim.Sim kartı modu yok diyor her türlü denedim olmuyor.

Ordan burdan olmaz öyle.
Telefonu açık taktıysan sim kartı o yazı kalır bir reset at makinaya o yazı gider.

Vu+ Duo

Sym Fiddle II

12 Mesaj
13 Kasım 2010; 10:00:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Srt

Ordan burdan olmaz öyle.
Telefonu açık taktıysan sim kartı o yazı kalır bir reset at makinaya o yazı gider.

kaç defa reset attım düzelmiyor.Hatta kapalıyken de taktım yine olmadı.

12 Mesaj
13 Kasım 2010; 11:12:08 

belki kart bozuktur benimki gayet güzel çalışıyor

12 Mesaj
13 Kasım 2010; 11:14:57 

başka kartla da denedim sorun aynı.

1576 Mesaj
13 Kasım 2010; 11:16:54 

Yanlış takmaktan kart yuvasını bozmuş olabilirsin o zaman.
Kart takılıyken arama yapmayı denesene belki arama yapar.

Vu+ Duo

Sym Fiddle II

12 Mesaj
13 Kasım 2010; 11:25:48 

yok kardeş olmuyor "yalnızca acil aramalar için.Şebeke için SIM kartı takın" falan diyor.

12 Mesaj
13 Kasım 2010; 11:31:59 

bu firmware'mi ne o sürücülerden yüklesem geçebilir mi acaba ?

1576 Mesaj
13 Kasım 2010; 11:38:23 

Sim kartı tam yerleştirdiğine emin ol kartı girince "çıt" sesi gelicek.
Bunlar olmadıysa bir telefoncuya göstermekte fayda var.

Vu+ Duo

Sym Fiddle II

12 Mesaj
13 Kasım 2010; 11:42:58 

"çıt" sesini duyuyorum bundan eminim. Neyse teşekkür ederim aldığım yere götürmeyi düşünüyorum daha 1 gün olmadı zaten.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Samsung Monte sim modu yok !!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.273