Şimdi Ara

PİRANHA NAVİGASYON CİHAZLARINA VERİLEN ÖMÜR BOYU GÜNCELLEME,GARANTİ, SİGORTA VE BİREBİR DEĞİŞİM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
59.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PİRANHA FİRMASI NAVİGASYON CİHAZLARINA 5 YIL GARANTİ, 1 AYLIK SİGORTA, 7 GÜNLÜK EN FAZLA TAMİR SÜRESİ VE EN ÖNEMLİSİ ÖMÜR BOYU HARİTA GÜNCELLEME İMKANI SUNDU. BUGÜNE KADAR OKUDUĞUM FORUM MSJLARINDA PİRANHA SERVİSİNDEN OLDUKÇA ŞİKAYET EDİLİYORDU. BUNLAR GERÇEKTEN İDDİALI MADDELER. ACABA BU İDDİALARIN UYGULANIP UYGULANDIĞINI DENEYEN OLDU MU? ALACAK OLANLARA KILAVUZ OLUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan1966 -- 12 Kasım 2010; 16:39:37 >

• Evet Arkadaşlar test eden bir kaç arkadaş cevap yazsa çok güzel olur :)
  • Selam arkadaşlar,
    Ayrıca ücretsiz güncelleme eski yeni fark etmeden tüm cihazlar için mi, yoksa belirli bir tarihten sonra alınan cihazlar için mi geçerli? bilgisi olan var mı?
  • Selam,

patriot cihazımı naviextras a tanıttıgımda son güncelleme için son 27.11.2013 tarihini verdi, 3 gün önce aldım cihazı? Bu duruma göre ömür boyu güncelleme olayı yalan gibi?

Bunu patriot ile görüşmek gerekli sanırım.

Ayrıca 5 yıllık garanti için ne yapmak gerekiyor? çeşitli yerlerde web sayfasına gidin diyor ama web sayfasında bilgi göremedim?

bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babadagi -- 2 Aralık 2010; 13:59:25 >
  • "Ömür boyu harita güncelleme"

Fiyaskomudur ? Varmı kullanan ?
  • 7 Gün mevzusu için : bayramdan önce cihaz açma kapama tuşunda sorun vardı 8 kasımda akşam cihazı adanadan kargoya verdim 13 kasımda sabah kargo ile elime ulaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimel34

Selam arkadaşlar,
    Ayrıca ücretsiz güncelleme eski yeni fark etmeden tüm cihazlar için mi, yoksa belirli bir tarihten sonra alınan cihazlar için mi geçerli? bilgisi olan var mı?

Kasım ayında satışa sunulan cihazlar için geçerliymiş. Haziranda aldığım piranha marka cihaz için bu haktan yararlanamayacakmışmışmışım
    Rezalet diyebilirim.
  • bu konuyla alakalı gerekli bilgiler burada:http://destek.piranha.com.tr/viewtopic.php?f=34&t=193
    ilk 3 gün içinde kayıt yaptırmak gerekiyormuş.
  • ücretsiz güncelleme bazı eski satınalmalarıda kapsıyor.
  • Açıklama şu şekilde:

Mevcut satılan tüm cihazlarımızın tümü bu kapsamdadır. Ancak eski satılan bazı cihazlar da bu hizmetten faydalanabilirler; İlgili cihazlara ait seri numaraları aşağıdaki şekildedir.

P2700001 - P2701006 arası, P2970001 - P2972012 arası, P3030001-P3038042 arası, P3260001-P3267036 arası, P3340001 - P3349549 arası, P3370001 - P3378042 arası
  • Daha 10 dakika önce güncelledim hiçbir sorun çıkmadı

Yalnız hız kamerası bilgilerini nerden bulcam bilmiyorum... Ankara için güncel hız kamerası bilgilerini bulan varsa yardım etsin lütfen...

Hız kamerasını buldum fakat cihaza attığımda çalışmadı . Neden olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 3 Aralık 2010; 17:12:07 >
  • Arkadaşlar fm vericisini kullananlar var mı? Ses kalitesi nasıl, aracın orjinal ses sistemi güzel radyoyu falan kaliteli şekilde dinliyorum acaba radyodaki kalitede yayın yapabilyor mu? Arabaya cd çalar almak yerine o parayı navigasyona vermek istiyorum.
  • Hangi şehirdesiniz acaba ?
  • Eskişehir.
  • Büyük şehirlerde İstanbul , Ankara ; izmir gibi şehirlerde boş radyo frekansı bulmak zor... Bu yüzden hiç performans alamazsınız...

Ama Eskişehir'i bilmiyorum boş radyo frekansları varsa sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.. Ama yoksa hiç bulaşmayın derim... Çünkü radyo kanalları bu aletin yayınını bastırıyor... cızırtılı bi ses geliyor..
  • Bir kere fm transmitter kullandım frekans sorunu pek yok boş frekanslar var. :) Navking ile piranha arsında kaldım ama kararsızım. piranhanın satış sonrası hizmet kalitesi nasıldır acaba. Düşünüyorum :D
  • 23.12.2010 tarihinde Piranha Marka NAvigasyon cihazı satın aldım. 18.01 tarihinde yere düştü ve ekranında çatlama oluştu. İlk satın alırken sigortlaı olduğu söylenmişti. Ayrıca satın aldığım kutunun üzerindede 1 AY ÜCRETSİZ OLARAK ÇALINMALARA VE KIRILMALARA KARŞI SİGORTALI ibaresi mevcut.
    Servise götürdüğümde ilk üç gün içinde 49 TL ödeyerek yapılması gerektiği belirtildi. Ücreti 100 tl olduğunu belirttiler. Yapmaları için bıraktım.

Sonuç olarak ücretsiz olarak sigortlı olduğu tamamen palavra. Ne internet sitesinde nede kullanma klavuzunda bu ücretten bahsedilmiyor. Ücretsiz olacağı belirtiliyor. Tüketici mahkemesine giderek 100,00 tl nin fazlasını alacağım.
  • yaklaşık 20 gün önce piranha nitro navigasyon aldım... cihazdan gayet memlunum... bugün harita güncellemesi için proram indirip güncelleme yaptım... cihaz bence gayet iyi... rotadan sapınca otomatik rota hesaplaması yapıyor... konumunuzu 45 sn de belirliyor... sadece hız kamerası güncellemesi bulamadım onun dışında bence cihaz çok iyi cihazda sadece türkçe olarak tek bir bayan sesi var ama internette ses seçenekleri mevcut.. hatta karadenizli temel sesi bile buldum hız kamerası için güncelleme bulan var mı acaba????

• Dostum selam cihazında İGO 8 mi yüklü yoksa amigo mu?
    quote:

Orijinalden alıntı: bubu_06

yaklaşık 20 gün önce piranha nitro navigasyon aldım... cihazdan gayet memlunum... bugün harita güncellemesi için proram indirip güncelleme yaptım... cihaz bence gayet iyi... rotadan sapınca otomatik rota hesaplaması yapıyor... konumunuzu 45 sn de belirliyor... sadece hız kamerası güncellemesi bulamadım onun dışında bence cihaz çok iyi cihazda sadece türkçe olarak tek bir bayan sesi var ama internette ses seçenekleri mevcut.. hatta karadenizli temel sesi bile buldum hız kamerası için güncelleme bulan var mı acaba????

• quote:

Orijinalden alıntı: bubu_06

yaklaşık 20 gün önce piranha nitro navigasyon aldım... cihazdan gayet memlunum... bugün harita güncellemesi için proram indirip güncelleme yaptım... cihaz bence gayet iyi... rotadan sapınca otomatik rota hesaplaması yapıyor... konumunuzu 45 sn de belirliyor... sadece hız kamerası güncellemesi bulamadım onun dışında bence cihaz çok iyi cihazda sadece türkçe olarak tek bir bayan sesi var ama internette ses seçenekleri mevcut.. hatta karadenizli temel sesi bile buldum hız kamerası için güncelleme bulan var mı acaba????

bende piranha infinity hd black kullanıyorum cihaz çok iyi çalışıyor şaşma yapmadan adrese götürüyor yeniden rota hesaplaması çok hızlı + merak edenlere harita güncellemesi ömür boyu daha öncede kullanıyordum sizin sorunuza gelince hız kamerası uygulaması piranhanın kendi sitesine girin cihazını seçin destekten yükelmelere gelin orda gerekli dosya ve nasıl kurulacagı hakkında bilgiler veriliyor ben attım cihaza artık nerede radar var gösteriyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.