Şimdi Ara

Samsung'un üreteceği Nexus S'e ait görüntüler ve bilgiler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın Android telefonu Nexus One'ın devam modeli olan, Nexus Two adlı modelin Samsung tarafından üretileceği haberinin ardından bu modele ait bazı bilgiler ve görseller ortaya çıktı.

Samsung tarafından üretilecek olan devam modelinin Galaxy S serisi altında olması beklenirken, model adının Nexus S olacağı belirtiliyor. Samsung tarafından resmi olarak açıklanmasa da telefona ait görseller ve özellikle Best Buy sitesindeki ön sipariş bildirisi bu konudaki iddiaları güçlendiriyor.

Samsung'un GT-i9020 kod adıyla üreteceği Nexus S'in 5mp kameraya sahip olduğunu onaylayan bir görselde ortaya çıktı. Google'ın Medya & Platform Çözümleri yöneticisi Ben Saitz tarafından Google otobüsünde çekilen fotoğraf, Nexus S'in bilgilerini ortaya çıkarttı.

Samsung'un Google için üreteceği Nexus S ile ilgili resmi bilgilerin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Görsellerin kaynağı: Engadet

• fotoğraflardaki el insan eli ise, o telefonun genişliği de en az 80 mm olur
  • Yakında gelecekse galaxy s almayı düşünenler bunu beklemeli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal can

Yakında gelecekse galaxy s almayı düşünenler bunu beklemeli bence.

hahaha.. 3 sene beklerler kanımca
  • otobüste iyimiş :)
  • nokia 2007'den beri üst sınıf telefonlarında 5 mp kamera kullanıyor
    artık 5 mp'den vazgeçti 8 mp yapmaya başladı(gerçi otofokus yok ama 8 mp insanın aklını çelmiyor değil)
    keşke samsung'da bu kadar büyük ve galaxy S'e göre kalın bir telefon yapmaya karar vermişken htc mozart'daki gibi 8 mp xenon yapsaydı
  • amma kalın duruyo telefon galaxys i elime alıp fotoyla yanyana getirdimde (eli büyük bir insanda degilimdir), oyle durması için enaz 2-2.5 cm geniş olması gerekiyor gibi gördum ben ama bilemiyorum tabi tutan japonsa eli kucuk olablr arka kapakta ayni galaxy s hatta telefonun alt kısmında aynı bombeli yer var sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wentworthscofield

nokia 2007'den beri üst sınıf telefonlarında 5 mp kamera kullanıyor
    artık 5 mp'den vazgeçti 8 mp yapmaya başladı(gerçi otofokus yok ama 8 mp insanın aklını çelmiyor değil)
    keşke samsung'da bu kadar büyük ve galaxy S'e göre kalın bir telefon yapmaya karar vermişken htc mozart'daki gibi 8 mp xenon yapsaydı

gsmarenaya gore bu telin 8mp LED kamerasi olacakmis.

http://www.gsmarena.com/samsung_google_nexus_s-3620.php

• böyle bir tasarımla çıkarsa yazıklar olsun.Çok kalitesiz ve ucuz görünüyor.Halbuki Nexus One tasarım açısından bundan çok daha başarılı.Kalitesi hakkında birşey söyleyemesek de yine Nexus One dan daha kaliteli bir malzemeye sahip olacağına ihtimal vermiyorum.İnşallah yalandır
  • ön taraf full ekran zten geriye bir arka tarafın tasarımı kalıyor oda hoş duruyor.

oto fokus olmalı, güçlü flaş olmalı.
  • tasarım berbat
  • şimdi bu çıktı diyelim artık her güncelleme bunun için yapılcak peki n1 i de unutmazlar değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

böyle bir tasarımla çıkarsa yazıklar olsun.Çok kalitesiz ve ucuz görünüyor.Halbuki Nexus One tasarım açısından bundan çok daha başarılı.Kalitesi hakkında birşey söyleyemesek de yine Nexus One dan daha kaliteli bir malzemeye sahip olacağına ihtimal vermiyorum.İnşallah yalandır

+1.
    Nexus One gibi kalite bir cihazın devamı diye bu dandini telefonu çıkaracaklarsa Google'a .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.