Şimdi Ara

L.A. Noire - First Trailer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •     Merakla beklenen L.A Noire için ilk video sonunda geldi.

• grafikler kotu
  • @ihsanilicali
    Her şey grafik değildir ve bu grafiğe kötü diyorsan oha ! :D
  • oh be sonunda gerçekten müthiş ve grafikleri olanüstü yani inş en kısa zamanda çıkış tarihi duyurulur ve hemen çıkar :D
  • dudak hareketleri çok güzel tam bir film gibi :D
  • Sanki sinemada vizyona girecek bir film fragmanı izledim.. Mükemmel...
  • Hayatımda gördüğüm en iyi ses dudak senkronizasyonu. Ve de gördüğüm en gerçekçi dudak hareketleri. Oyun kötü olsa bile ara sahneler bizi bağlayacak orası kesin.
  • @profiteer
    +1 Katılıyorum Çok Güzel Olmuş Beklemediğim Bir Oyundu Listeme Girdi :)
  • Aman YaRabbi film gibi bir oyun olacağı belliydi ama bu kadarını beklemiyordum
  • sanırım pc için çikmıyor
  • aman ha sakın PC'ye çıkarma RS.batarsın falan n'olur n'olmaz :\
  • oha bir oyunda gördüğüm en iyi dudak ve yüz animasyonları . bukadar gerçekcisini görmemiştim.
  • 18. saniyede kadının çığlığında koptum. ayrıca diğer birçok firma gibi rockstar da pcyi es geçti ben ne diyeyim artık pcye saygı kalmadı diyeyim.
  • Yüz animasyonları,dudak senkronizasyonu ve karakterlerin komple animasyonları harika olmuş güzel bir senaryo da olursa harika bir oyun bizleri bekliyor.
  • grafikler berbat ama gayet güzel bir oyun olacak gibi duruyor...
  • O dudaklara yuh derim başkada birşey demem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinemanyak

18. saniyede kadının çığlığında koptum. ayrıca diğer birçok firma gibi rockstar da pcyi es geçti ben ne diyeyim artık pcye saygı kalmadı diyeyim.

adamlar konsoldan para kazanıyorlar oraya yöneliyolar.xbox da korsan olmasına rağmen black ops en çok xbox 360 da sattı,paralı dlc lerle vs ekstra para kazanıyo adamlar.devir konsol devri.
  • Pcye cikmaz arkadasim, multisi olmayan oyunu hangi PC sahibi alir, indirmesin millet diye cikarmiyolar.

Xbox derseniz, herkes Xbox'i flashli kullanmiyor, hele ps3 kullanicisinin zaten jailbreak ile isi olmaz, olan da gitsin ps2 oynasin?

RS oyunu is gozu kapali alinir!!
  • Arkadaşlar bu nasıl bir Yüz ve dudak animasyonları bence harika. Hatta gördüğüm en iyisi diyebilirim. Fakat grafikler yeterli deil. Sanırım oyun cıkana kadarda daha iyi olacaktır tahminimce.. RS yine bize harika bir oyun verecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: AaXRoNn

Arkadaşlar bu nasıl bir Yüz ve dudak animasyonları bence harika. Hatta gördüğüm en iyisi diyebilirim. Fakat grafikler yeterli deil. Sanırım oyun cıkana kadarda daha iyi olacaktır tahminimce.. RS yine bize harika bir oyun verecek

grafikler konusunda mafia2 tarzı var ve gta4 gibi çıkmaya yakın dokular artar ve grafik gelişir,ama bu grafiklerde yeterli önemli olan tecrübe nasıl grafik kullandığın deil o grafiklerle nasıl tasarım yaptığın objeyi nasıl tasarladığın neyi nereye koyacağın vs.ki bu konuda iyi olacaktır.sonuçta Rockstar işin erbabı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.