- x
Fm 2011 için Antrenör Tavsiyeleri
44 Cevap35173 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2637 Mesaj
11 Kasım 2010; 14:46:02 

Beyler oyundaki en önemli faktörlerden biri olan antreman ve takım yönetimi için tavsiye edebileceğiniz Baş Antrenör,Atak Antrenörü ,Defans Antrenörü, Kaleci Antrenörü, Taktik Antrenörü, Doktor, Gözlemci İsimlerini burda paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydolan -- 11 Kasım 2010; 17:10:24 >

541 Mesaj
11 Kasım 2010; 17:05:07 

Albert Roca---------------1st coach= strength----------=5 aerobic------=5--------------------------------------------------------------------------------------------
Walmir Cruz--------------1st coach= strength----------=5 aerobic------=5-------------------------------------------------------------------------------------------
Daniele Tognaccini-------1st coach= strength----------=5 aerobic------=5-----tactics--------=4.5------------------------------------------------------------------
Massimo Neri-------------1st coach= strength----------=5 aerobic------=5-----ball control---=4.5------------------------------------------------------------------
John Versleeuwen--------coach----= tactics------------=4.5 defending---=4.5------------------------------------------------------------------------------------------
Paul McGuinness----------coach----= ball control------=4.5--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ivan Couto----------------coach----=attacking ---------=4 shooting-----=4-----defending-----=4---ball control =4--tactics =4--strength =4.5--aerobic=4.5
Marco Rota----------------coach----= tactics------------=4.5 shooting----=4------defending-----=4---ball control =4--tactics =4--strength =4---aerobic=4
Lucio Novelli---------------coach----= shooting---------=4------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harald Schumacher-------Gk coach = GK S.stopping--=5 GK handling-=5----------------------------------------------------------------------------------------------
Fernando Moraes----------Gk coach = Gk S.stopping--=5 GK handling-=5----------------------------------------------------------------------------------------------
Rui Faria--------------------Fitness---= strength---------=4.5 aerobic-----=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
Omar Feitosa---------------Fitness---= strength---------=5 aerobic-----=5----------------------------------------------------------------------------------------------
Cantarelle------------------Gk coach=GK S.stopping---=5 Gk handling-=5----------------------------------------------------------------------------------------------
Ze Mario--------------------Gk coach= Gk S.stopping--=5 Gk handling=5----------------------------------------------------------------------------------------------
Christophe Lollichon-------Gk coach= Gk S.stopping--=5 Gk handling=5----------------------------------------------------------------------------------------------
Marquinhos-----------------Gk coach= Gk S.stopping--=5 Gk handling=5---------------------------------------------------------------------------------------------
Quintiliano Lemos Filho----Coach-----= ball control------=5 shooting----=5----------------------------------------------------------------------------------------------
Lilian Thuram---------------coach------= defending-------=4-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Etiene Martins--------------Gk coach--= Gk s.stopping---=4.5 Gk handling=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
Joel Bats--------------------Gk coach = Gk s.stopping--=4.5 Gk handling=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
Joao Aroso------------------fitness = strength-------= 4.5 aerobic-----=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
Gian Nicola Bisciotti--------fitness = strength-------=4.5 aerobic------=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
Marcel Lucassen------------Coach------=Ball controll---=4.5----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Otavio De Vilhena----------physio
Rosan------------------------physio
Grant Downie---------------physio
Valdir De Moraes-----------Ass. Manager
Pat Rice---------------------Ass. Manager
Kevin Ball-------------------Youth Coach
Martin Keown---------------Scout
Aurelio Pereira--------------Scout
Bruno Conti------------------scout
Karl-Heinz Kamp------------Scout
Jimmy Hampson------------Scout
John Park--------------------Scout
Natal (Cruzerio)------------Scout
Gilmar Francisco------------Scout
Barry Poynton---------------Scout
Ernesto Varnier--------------Scout
Hans-Martin Kleitsch--------Scout
Andre Paraiso Forti----------Physio
Sidnei Lobo------------------Ass.Manager

D.n : Bu arada kusura bakmayınız kayma yaşanıyor her ne kadarda çizgi çekmeme rağmen en düzgünü bu oldu, aslında not defteri gibi bir şey içine yazıp koysam daha düzgün olurdu ama uğraştırmak istemedim sizleri. Anlaşılmıyorsa yazabilirsiniz resim olarak yapıp yükleme yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3InferNal -- 11 Kasım 2010; 17:36:08 >

2637 Mesaj
11 Kasım 2010; 17:08:41 

Albert Roca yı biliyorum süper adamdır. Nerdeyse bütün fm serilerinde almıştım. Pako Ayestaran vardı oda hep baş antrenörüm olurdu. Yalnız Youth coach olayını bir türlü çözemedim. Bende ne kadar varsa kovuyordum. Normal antrenörler genç takımları çalıştırıyordur diye.

541 Mesaj
11 Kasım 2010; 17:14:02 

Genellikle 1st coach alıyorum takıma onlar genç takımı çalıştırmadığı için gerekebiliyor ama başka koçlarla da açığı kapatıyoruz. O kadar önemlimi değil ama isteyen alabilir .

2637 Mesaj
11 Kasım 2010; 17:17:04 

Bu 1.takım normal ve genç diye niye ayırmışlar onu çözemedim. Daha yakın ilişkimi acaba?

541 Mesaj
11 Kasım 2010; 17:25:23 

Aslında antrenörlerin bir özelliği gibi sanırım adam sadece A takımı çalıştırıyor paf takımı çalıştırmıyor. (Aslında çalıştırsa ne olacak bir yerimi incinir) Birde genç oyuncuları ağır antrenmanla çalıştıramıyoruz daha hafif antrenman olduğundan sanırım genç takım koçları var bir tane alıyorum genede takıma normal bir koçtan farkı var mı yok, ama genede duruyor.

5656 Mesaj
11 Kasım 2010; 17:52:53 

Eğer antrenörünüzün genç takımlarla çalışma özelliği düşükse AS takımda 5 yıldız veren adam paf takım için 4.5-4 yıldız verebilir. As ve paf takım anrenörleri bu yüzden farklı.

2014-2015
(1) Fernando Muslera (3) Felipe Melo (4) Hamit Altıntop (5) Gökhan Zan (6) Blerim Djemaili (7) Aydın Yılmaz (8) Selçuk İnan (9) Umut Bulut (10) Wesley Sneijder (11) Armindo Bruma (13) Alex Telles (17) Burak Yılmaz (18) Sinan Gümüş (19) Goran Pandev (20) Furkan Özçal (21) Aurelien Chedjou (22) Hakan Balta (23) Yasin Öztekin (26) Semih Kaya (28) Koray Günter (29) Olcan Adın (35) Yekta Kurtuluş (38) Sinan Bolat (40) Emre Can Coşkun (43) Birhan Vatansever (52) Emre Çolak (67) Eray İşçan (68) Alperen Uysal (77) Tarık Çamdal (88) Veysel Sarı (90) Umut Gündoğan

2637 Mesaj
11 Kasım 2010; 17:59:44 

Sağol hocam bilgilendirdiğin için.

3647 Mesaj
11 Kasım 2010; 18:01:49 

Th3InferNal kardesım yıne mukemmel bı calısma yapmıs helal olsun kardesıme

Accuphase E-408 Entegre Amfi- Rotel Rsx 1562 Avr Sistem Değişikliği Sebebi İle Satılıktır.

541 Mesaj
11 Kasım 2010; 18:19:38 

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Th3InferNal kardesım yıne mukemmel bı calısma yapmıs helal olsun kardesıme

Teşekkürler abi , aslında daha fazla uğraşacaktım ama şimdilik bu şekilde oldu scout gibi bir program çıkana kadar çoğu kişiyi idare edebilir.
@Furkan Yağız
Hocam yukarıdaki çoğu antrenörün genç oyuncularla çalışma puanı yeterli sayılır, birde paf takım antrenörleri çok üst düzey değil zaten antrenman programları çok ağır olmadığından fazla gerekli olmuyor bence. Açıklama içinde teşekkürler.

Hepsini teker teker denedim,bir takıma alarak. Özellik olarak yüksek olan hocalarda vardı ama takımlara gelmeyi kabul etmediklerinden yazmak istemedim.(Hocaları sadece üst düzey takımlarda denenmemiştir. Orta halli takımlara gelmeyi kabul edebilirler.) Antrenörlük özellikleri ve zihinsel özellikleri iyi olan hocalarda mevcuttur.

1101 Mesaj
11 Kasım 2010; 18:33:33 

gian nicola biscuetti(tam ismini bilmiyorum ), murat topçu, mustafa semih agra.

5656 Mesaj
11 Kasım 2010; 18:43:01 

Önemli değil arkadaşlar. Bu arada @Th3InferNal çok teşekkür ederim antrenörler için.

2014-2015
(1) Fernando Muslera (3) Felipe Melo (4) Hamit Altıntop (5) Gökhan Zan (6) Blerim Djemaili (7) Aydın Yılmaz (8) Selçuk İnan (9) Umut Bulut (10) Wesley Sneijder (11) Armindo Bruma (13) Alex Telles (17) Burak Yılmaz (18) Sinan Gümüş (19) Goran Pandev (20) Furkan Özçal (21) Aurelien Chedjou (22) Hakan Balta (23) Yasin Öztekin (26) Semih Kaya (28) Koray Günter (29) Olcan Adın (35) Yekta Kurtuluş (38) Sinan Bolat (40) Emre Can Coşkun (43) Birhan Vatansever (52) Emre Çolak (67) Eray İşçan (68) Alperen Uysal (77) Tarık Çamdal (88) Veysel Sarı (90) Umut Gündoğan

1327 Mesaj
11 Kasım 2010; 18:53:35 

Keşke şu genie scout hemen çıksada ugrasmasak bukadar genç oyuncu yada 5 yıldızlı personeller için

541 Mesaj
11 Kasım 2010; 19:27:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Yağız

Önemli değil arkadaşlar. Bu arada @Th3InferNal çok teşekkür ederim antrenörler için.

Rica ederim hocam.
@ReWeLLeR
Hocam genie scout yapım aşamasında, yabancı bir forumda gördüğüm üzere alpha versiyonundan resim koymuşlar bir tane, çıkış tarihi hakkında kesin bilgi yok, çıkması çok güzel olur tabi ki bu şekilde baya uğraştırıyor insanı. Küçük takımlarda oynarken çok lazım oluyor. Ama bu sene 5 yıldız verebilen antrenör sayısı bayağı azalmış gibi belki çok daha fazladır bir gün boyunca değişik değişik antrenörler denedim bu bile insanı ne kadar yorarken. Scout yapan insanların ne denli uğraştıklarını ve ne kadar zor olduğunu görmeme yetti.

219 Mesaj
11 Kasım 2010; 19:42:50 

asistan managerim tugay kerimoglu
first coach okan buruk
kaleci antrenörüm fabian barthez
gözlemcim gullit:)

1833 Mesaj
12 Kasım 2010; 0:13:14 

@ NintendoWiiXbox

Biscuetti olması lazım, ben de onu yazacaktım.

Düşünüyorum, öyleyse sanığım.
Real Sociedad Sempatizanı

2031 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Eleasar
12 Kasım 2010; 8:30:56 

Prosinecki -> Shooting,Attack,Set Pieces
Gonzalo Abando -> Defence, Fitness, Strenght
Köpke -> Goalkeeping
Harald Schumacher -> Goalkeeping
Delgado Meco

2637 Mesaj
29 Aralık 2010; 13:01:44 

Son çıkan yamada yeni antrenörler çıktımı?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Aralık 2010; 14:31:14 

Türk Scout olarak adnan örnek.

İlk başta özellikleri düşük ama sonradan 18 18 oldu scout özellikleri. Süper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2186 Mesaj
29 Aralık 2010; 22:05:03 

@TheInf3rNal teşekkürler işime yaradı

4198 Mesaj
1 Ocak 2011; 16:16:01 

Napoli ye yaptığım teknik heyet

Marco Rota
Keith Bertshin
Bisciotti
Colin Cooper
Marcel Lucassen
Steven Clarke
Robert Prosinecki

Hepsi 4 ve üstü yıldız veriyor denenmeli.

19 Mesaj
1 Ocak 2011; 20:59:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Beyler oyundaki en önemli faktörlerden biri olan antreman ve takım yönetimi için tavsiye edebileceğiniz Baş Antrenör,Atak Antrenörü ,Defans Antrenörü, Kaleci Antrenörü, Taktik Antrenörü, Doktor, Gözlemci İsimlerini burda paylaşalım.

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 21:04:01 

Pincolini (Fitness Coach)
Juan Delgado Meco (Coach)

4198 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:33:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Pincolini (Fitness Coach)
Juan Delgado Meco (Coach)

Pincolini yi nasıl eskişehire getirdin hocam Napoli ye gelmedi bende

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2011; 21:40:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

Pincolini yi nasıl eskişehire getirdin hocam Napoli ye gelmedi bende

Geldi vallaha Eskişehire, italyaya gelmemesinin sebebi eski takımının ezeli rakibi olmandan kaynaklanmasın? Adam eskişehire gelmişti ama Fenere geçince yaptığım teklifte masaya bile oturmuyordu

Meco'yu denemedim zaten, şu 16Mbit ADSL gelsin hele, tüm patchleri falan indirip tam bir FM üssü kuracağım bilgisayarda. Scout'a ihtiyaç kalmayacak, bana PM ile soru soracaksınız

4198 Mesaj
1 Ocak 2011; 21:43:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Geldi vallaha Eskişehire, italyaya gelmemesinin sebebi eski takımının ezeli rakibi olmandan kaynaklanmasın? Adam eskişehire gelmişti ama Fenere geçince yaptığım teklifte masaya bile oturmuyordu

Meco'yu denemedim zaten, şu 16Mbit ADSL gelsin hele, tüm patchleri falan indirip tam bir FM üssü kuracağım bilgisayarda. Scout'a ihtiyaç kalmayacak, bana PM ile soru soracaksınız

İnşallah

2637 Mesaj
3 Ocak 2011; 18:59:02 

Genç takım antrenörü ile normal antrenörlerin farkı ne?

Uzaklaştırılmış
3 Ocak 2011; 20:28:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan
Genç takım antrenörü ile normal antrenörlerin farkı ne?

Sadece gençlerle çalışıyor.A takımın antremanına bir katkıları yok. Coachlar hem gençlerle hem A takımla çalışıyor. First Team Coachlar ise A takım ile çalışıyor sadece.

2637 Mesaj
3 Ocak 2011; 21:08:39 

Peki sadece onlarla çalışıyorlar diye. Ekstra bir performans sağlanıyormudur acaba?

2172 Mesaj
3 Ocak 2011; 21:22:57 

Genç takım koçlarının mevcut yetenek yargılama ve potansiyel yargılamaları iyiyse altyapıdan çıkan oyuncu kalitesi artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael j fox -- 3 Ocak 2011; 21:23:17 >

2637 Mesaj
8 Ocak 2011; 14:21:14 

Bu takıma gelmek istemeyen. Hatta konuşmaya hiç çıkmayan antrenörleri ikna etmenin bir yolu varmı?

259 Mesaj
8 Ocak 2011; 15:58:42 

atak oynatıcaksan en ıılerı brıan McClaır bıde mıllı takımı bırakınca kı zaten bu kadroyla ole gorunuyo :) guus hıddınk ıkna etmek zor degıl savunma dıyosan paul Mcguınnes onerebılcegım en ıyııs o dıgerlerı manager oluyo cogunlukla ıkna etmekte zordur kalecı ınakı bergara rampullo juan jose lausen var kullandıgım taktık 4 yıldız ustune cıkarıcak bırını bulamadım:) doktor gozlemcı ıcın brezılya :) avrupa ıcınse elıt kuluplere bak zaten kolay gelıyolar :) 1 2 antrenor daha tavsıyem hemde ucuzdur
txus pinedo
angelo sciuto lazıoya odıycegın tazmınata deger :)
robert prosineckı
john murtough
alexandre irineu
keith bertschin
eamon mulvey
lima
lain brunskill
ricardo moniz

2637 Mesaj
25 Ocak 2011; 11:54:54 

Arkadaşım 2. kaleci antrenörü almamı tavsiye etti. Ama antrenör kotam dolur. Birini yollayıp 2.yi almam gerecek. İşe yararmı yaramazmı?

Uzaklaştırılmış
25 Ocak 2011; 12:25:29 

quote:

Orijinalden alıntı: daywalker12345

atak oynatıcaksan en ıılerı brıan McClaır bıde mıllı takımı bırakınca kı zaten bu kadroyla ole gorunuyo :) guus hıddınk ıkna etmek zor degıl savunma dıyosan paul Mcguınnes onerebılcegım en ıyııs o dıgerlerı manager oluyo cogunlukla ıkna etmekte zordur kalecı ınakı bergara rampullo juan jose lausen var kullandıgım taktık 4 yıldız ustune cıkarıcak bırını bulamadım:) doktor gozlemcı ıcın brezılya :) avrupa ıcınse elıt kuluplere bak zaten kolay gelıyolar :) 1 2 antrenor daha tavsıyem hemde ucuzdur
txus pinedo
angelo sciuto lazıoya odıycegın tazmınata deger :)
robert prosineckı
john murtough
alexandre irineu
keith bertschin
eamon mulvey
lima
lain brunskill
ricardo moniz

Hiddink antrenör olarak geliyormu yazmış arkadaş benmi yanlış okudum?

2. kaleci antrenörü iyidir. 1 özellikle yüksek yıldızlı olanlardan al. Tavsiyem Harald Schumaher. (FB Efsanesi)

259 Mesaj
26 Ocak 2011; 21:07:49 

eger en ıyılerınden bırıysen alırsın menajerlerı asıstann olarak getırmek zordur ama takıp et zamanla degıısyo fıkırlerı tek sorun kontratları senle yarısabılır :) benım dusuncem fazlasıyla deger :)

4198 Mesaj
26 Ocak 2011; 22:56:31 

quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Genç takım koçlarının mevcut yetenek yargılama ve potansiyel yargılamaları iyiyse altyapıdan çıkan oyuncu kalitesi artıyor.

Bunu öğrendiğim iyi oldu.Teşekkürler.

Bu arada genie scout varken forumlarda dolaşmanıza gerek yok boşuna büyük kolaylık sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dönüşüm -- 26 Ocak 2011; 22:57:58 >

617 Mesaj
27 Ocak 2011; 4:20:08 

Bisciotti iyidir.

Quentin Tarantino

218 Mesaj
26 Haziran 2011; 21:21:10 

beyler ben fenerbahçede ismail kartal'dan kurtulamadım. yeni baş antrenör almama yönetim izin vermiyor, ne yapmam gerekiyor?

237 Mesaj
6 Temmuz 2011; 2:55:57 

quote:

Orijinalden alıntı: saner

beyler ben fenerbahçede ismail kartal'dan kurtulamadım. yeni baş antrenör almama yönetim izin vermiyor, ne yapmam gerekiyor?

aynı dertten muzdaripim. hileyle atayım dedim o da olmadı (en yeni sürümü desteklemiyor)
1.6 m tazminat ücreti olduğu için yönetim iptal ediyor kontratını iptal etmeye çalışınca.
kaldım böyle, çok da kötü bir asistan menejer ama ne yapacağım bilmiyorum :(

92 Mesaj
8 Temmuz 2011; 16:17:21 

Yeni antrenör almak için eskisinin gitmesi gerekiyor ama o eskiler bir türlü gitmiyor

138 Mesaj
5 Ağustos 2011; 18:16:13 

Marco Rota - Tactics - 4,5 Yıldız veriyor
Valter di salvo - Aerobic - strength - 5 Yıldız veriyor
Massimo neri - Aerobic - strength - 5 Yıldız veriyor
Harald Schumacher - Handling - Shot stopping - 5 yıldız veriyor

beyler varsa başka bildiğiniz paylaşın lütfen.

Uzaklaştırılmış
5 Ağustos 2011; 18:19:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Peckle

aynı dertten muzdaripim. hileyle atayım dedim o da olmadı (en yeni sürümü desteklemiyor)
1.6 m tazminat ücreti olduğu için yönetim iptal ediyor kontratını iptal etmeye çalışınca.
kaldım böyle, çok da kötü bir asistan menejer ama ne yapacağım bilmiyorum :(

Bir takımın başına yeni geçtiğinizde tüm antrenörler karşılıklı fesh etmeyi kabul ederler. Biraz zaman geçtiyse yapacak bişey yok, zaten 1 yıllık kontratı

1 Mesaj
1 Temmuz 2012; 15:32:49 

fifa 11 xbox 360 da oynuyorum ama oyun almanca bu antrenörleri nereden alıcam bulamadım yardımcı olabilicek varmı ?

2637 Mesaj
1 Temmuz 2012; 20:25:26 

Fifa konusuna sorarsan daha rahat bulursun.

390 Mesaj
2 Temmuz 2012; 0:12:32 

Bisciotti diye bir adam vardı onu dene...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » FM - Football Manager » Fm 2011 için Antrenör Tavsiyeleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625