Şimdi Ara

Fm 2011 için Antrenör Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
37.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyundaki en önemli faktörlerden biri olan antreman ve takım yönetimi için tavsiye edebileceğiniz Baş Antrenör,Atak Antrenörü ,Defans Antrenörü, Kaleci Antrenörü, Taktik Antrenörü, Doktor, Gözlemci İsimlerini burda paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydolan -- 11 Kasım 2010; 17:10:24 >

• Albert Roca---------------1st coach= strength----------=5 aerobic------=5--------------------------------------------------------------------------------------------
    Walmir Cruz--------------1st coach= strength----------=5 aerobic------=5-------------------------------------------------------------------------------------------
    Daniele Tognaccini-------1st coach= strength----------=5 aerobic------=5-----tactics--------=4.5------------------------------------------------------------------
    Massimo Neri-------------1st coach= strength----------=5 aerobic------=5-----ball control---=4.5------------------------------------------------------------------
    John Versleeuwen--------coach----= tactics------------=4.5 defending---=4.5------------------------------------------------------------------------------------------
    Paul McGuinness----------coach----= ball control------=4.5--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ivan Couto----------------coach----=attacking ---------=4 shooting-----=4-----defending-----=4---ball control =4--tactics =4--strength =4.5--aerobic=4.5
    Marco Rota----------------coach----= tactics------------=4.5 shooting----=4------defending-----=4---ball control =4--tactics =4--strength =4---aerobic=4
    Lucio Novelli---------------coach----= shooting---------=4------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Harald Schumacher-------Gk coach = GK S.stopping--=5 GK handling-=5----------------------------------------------------------------------------------------------
    Fernando Moraes----------Gk coach = Gk S.stopping--=5 GK handling-=5----------------------------------------------------------------------------------------------
    Rui Faria--------------------Fitness---= strength---------=4.5 aerobic-----=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
    Omar Feitosa---------------Fitness---= strength---------=5 aerobic-----=5----------------------------------------------------------------------------------------------
    Cantarelle------------------Gk coach=GK S.stopping---=5 Gk handling-=5----------------------------------------------------------------------------------------------
    Ze Mario--------------------Gk coach= Gk S.stopping--=5 Gk handling=5----------------------------------------------------------------------------------------------
    Christophe Lollichon-------Gk coach= Gk S.stopping--=5 Gk handling=5----------------------------------------------------------------------------------------------
    Marquinhos-----------------Gk coach= Gk S.stopping--=5 Gk handling=5---------------------------------------------------------------------------------------------
    Quintiliano Lemos Filho----Coach-----= ball control------=5 shooting----=5----------------------------------------------------------------------------------------------
    Lilian Thuram---------------coach------= defending-------=4-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Etiene Martins--------------Gk coach--= Gk s.stopping---=4.5 Gk handling=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
    Joel Bats--------------------Gk coach = Gk s.stopping--=4.5 Gk handling=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
    Joao Aroso------------------fitness = strength-------= 4.5 aerobic-----=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
    Gian Nicola Bisciotti--------fitness = strength-------=4.5 aerobic------=4.5-------------------------------------------------------------------------------------------
    Marcel Lucassen------------Coach------=Ball controll---=4.5----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Otavio De Vilhena----------physio
    Rosan------------------------physio
    Grant Downie---------------physio
    Valdir De Moraes-----------Ass. Manager
    Pat Rice---------------------Ass. Manager
    Kevin Ball-------------------Youth Coach
    Martin Keown---------------Scout
    Aurelio Pereira--------------Scout
    Bruno Conti------------------scout
    Karl-Heinz Kamp------------Scout
    Jimmy Hampson------------Scout
    John Park--------------------Scout
    Natal (Cruzerio)------------Scout
    Gilmar Francisco------------Scout
    Barry Poynton---------------Scout
    Ernesto Varnier--------------Scout
    Hans-Martin Kleitsch--------Scout
    Andre Paraiso Forti----------Physio
    Sidnei Lobo------------------Ass.Manager

D.n : Bu arada kusura bakmayınız kayma yaşanıyor her ne kadarda çizgi çekmeme rağmen en düzgünü bu oldu, aslında not defteri gibi bir şey içine yazıp koysam daha düzgün olurdu ama uğraştırmak istemedim sizleri. Anlaşılmıyorsa yazabilirsiniz resim olarak yapıp yükleme yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3InferNal -- 11 Kasım 2010; 17:36:08 >
  • Albert Roca yı biliyorum süper adamdır. Nerdeyse bütün fm serilerinde almıştım. Pako Ayestaran vardı oda hep baş antrenörüm olurdu. Yalnız Youth coach olayını bir türlü çözemedim. Bende ne kadar varsa kovuyordum. Normal antrenörler genç takımları çalıştırıyordur diye.
  • Genellikle 1st coach alıyorum takıma onlar genç takımı çalıştırmadığı için gerekebiliyor ama başka koçlarla da açığı kapatıyoruz. O kadar önemlimi değil ama isteyen alabilir.
  • Bu 1.takım normal ve genç diye niye ayırmışlar onu çözemedim. Daha yakın ilişkimi acaba?
  • Aslında antrenörlerin bir özelliği gibi sanırım adam sadece A takımı çalıştırıyor paf takımı çalıştırmıyor. (Aslında çalıştırsa ne olacak bir yerimi incinir) Birde genç oyuncuları ağır antrenmanla çalıştıramıyoruz daha hafif antrenman olduğundan sanırım genç takım koçları var bir tane alıyorum genede takıma normal bir koçtan farkı var mı yok, ama genede duruyor.
  • Eğer antrenörünüzün genç takımlarla çalışma özelliği düşükse AS takımda 5 yıldız veren adam paf takım için 4.5-4 yıldız verebilir. As ve paf takım anrenörleri bu yüzden farklı.
  • Sağol hocam bilgilendirdiğin için.
  • Th3InferNal kardesım yıne mukemmel bı calısma yapmıs helal olsun kardesıme
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Th3InferNal kardesım yıne mukemmel bı calısma yapmıs helal olsun kardesıme

Teşekkürler abi , aslında daha fazla uğraşacaktım ama şimdilik bu şekilde oldu scout gibi bir program çıkana kadar çoğu kişiyi idare edebilir.
    @Furkan Yağız
    Hocam yukarıdaki çoğu antrenörün genç oyuncularla çalışma puanı yeterli sayılır, birde paf takım antrenörleri çok üst düzey değil zaten antrenman programları çok ağır olmadığından fazla gerekli olmuyor bence. Açıklama içinde teşekkürler.

Hepsini teker teker denedim,bir takıma alarak. Özellik olarak yüksek olan hocalarda vardı ama takımlara gelmeyi kabul etmediklerinden yazmak istemedim.(Hocaları sadece üst düzey takımlarda denenmemiştir. Orta halli takımlara gelmeyi kabul edebilirler.) Antrenörlük özellikleri ve zihinsel özellikleri iyi olan hocalarda mevcuttur.
  • gian nicola biscuetti(tam ismini bilmiyorum), murat topçu, mustafa semih agra.
  • Önemli değil arkadaşlar. Bu arada @Th3InferNal çok teşekkür ederim antrenörler için.
  • Keşke şu genie scout hemen çıksada ugrasmasak bukadar genç oyuncu yada 5 yıldızlı personeller için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Yağız

Önemli değil arkadaşlar. Bu arada @Th3InferNal çok teşekkür ederim antrenörler için.

Rica ederim hocam.
    @ReWeLLeR
    Hocam genie scout yapım aşamasında, yabancı bir forumda gördüğüm üzere alpha versiyonundan resim koymuşlar bir tane, çıkış tarihi hakkında kesin bilgi yok, çıkması çok güzel olur tabi ki bu şekilde baya uğraştırıyor insanı. Küçük takımlarda oynarken çok lazım oluyor. Ama bu sene 5 yıldız verebilen antrenör sayısı bayağı azalmış gibi belki çok daha fazladır bir gün boyunca değişik değişik antrenörler denedim bu bile insanı ne kadar yorarken. Scout yapan insanların ne denli uğraştıklarını ve ne kadar zor olduğunu görmeme yetti.
  • asistan managerim tugay kerimoglu
    first coach okan buruk
    kaleci antrenörüm fabian barthez
    gözlemcim gullit:)
  • @ NintendoWiiXbox

Biscuetti olması lazım, ben de onu yazacaktım.
  • Prosinecki -> Shooting,Attack,Set Pieces
    Gonzalo Abando -> Defence, Fitness, Strenght
    Köpke -> Goalkeeping
    Harald Schumacher -> Goalkeeping
    Delgado Meco
  • Son çıkan yamada yeni antrenörler çıktımı?
  • Türk Scout olarak adnan örnek.

İlk başta özellikleri düşük ama sonradan 18 18 oldu scout özellikleri. Süper
  • @TheInf3rNal teşekkürler işime yaradı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.