Şimdi Ara

Gelid ICY VISION Rev.2, GeForce GTX 580 ve AMD Radeon HD 6800 serisine destek sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alt="Gelid ICY VISION Rev.2, GeForce GTX 580 ve AMD Radeon HD 6800 serisine destek sunuyor"

Komponent üreticisi Gelid, yaptığı resmi açıklamayla ikinci revizyon ICY VISION soğutucusunun GeForce GTX 580 ve AMD Radeon HD 6800 serisiyle uyumlu olduğunu açıkladı. Yüksek performans segmentine konumlandırılan soğutucu, 5 ısı borusu ve 85 Alüminyum yaprak ile geliyor. 216 x 95 x 52 mm boyutlarında ve 465 grams ağırlığında olan ekran kartı soğutucusu, 2000 devir/dakika hızında çalışan ve 26 dbA gürültü yaratan 92mm çapında iki adet UV reaktif fan ile geliyor.

GeForce GTX 580 ve AMD Radeon HD 6800 serisi ile birlikte Nvidia'nın GeForce 9800, GTX 200, GTS 450, GTX 460, GTX 470, GTX 480, AMD'nin ise Radeon HD 4800 ve 5800 serisi ekran kartlarıyla uyumlu olan Geli ICY VISION Rev.2, beş yıllık garanti ile birlikte 55$ seviyesinde etiket fiyatına sahip.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Gelid ICY VISION Rev.2
    Gelid ICY VISION Rev.2

• Güzel bi soğutucuya benziyo.İyi soğutma sağlar bence.
  • Bu firmayı ilk defa duyuyorum ama ürün güzel görünüyor ve fiyatı uygun.
  • Hayatımı kurtardı bu benim be. Furmark'ta 59 dereceyi geçmeyen bir gtx 470 düşünün
  • gerçekten oldukça iyi görünüyor..
  • Gelid fiyat performans işi yapıyor üründe gayet iyi görünüyor ,fanlarda ısı sensörü olsa çok daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

Hayatımı kurtardı bu benim be. Furmark'ta 59 dereceyi geçmeyen bir gtx 470 düşünün

o kadar etkili yani..oyunlarda max kaç??
  • 470 kullanırken alıp inceleme yapmıştım. müthiş biir soğutucu. beni kullandığım rev1 olanıydı.

inceleme linki
    http://forum.donanimhaber.com/m_41429942/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scerit -- 11 Kasım 2010; 18:35:24 >
  • rev1 le rev2 arasında en ufak bir fark olmadığına eminim. 580 zaten aynı soket yapı ile geldi.

2. revizyon diyip göz boyuyorlar sadece.
  • Bu versiyon muhtemelen PWM fanların konulduğu versiyondur, çünkü firmayla mail atmıştım fanların pwm olmamasıyla ilgili onlar da bana gelid fanların içinden çıkan minik voltaj regülatörlerinden göndermişti fan kontrolcü olarak bunu kullanabilirsiniz şimdilik yapabileceğimizin en iyisi bu pwm fanlar üzerinde hala çalışıyoruz diyerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

Hayatımı kurtardı bu benim be. Furmark'ta 59 dereceyi geçmeyen bir gtx 470 düşünün

o kadar etkili yani..oyunlarda max kaç??

Boşta 35-37 derece
    Yükte ise furmarktan daha fazla yüklenen olmadı şimdiye kadar. Sadece voltajsız 750 mHz denediğim oldu o zaman 63 görmüştüm sonrasında kart stabil çalışmadı zaten reset attı cihaz

• Vay simdi cogu firma özel sogutma sunuyor ve bunda çok daha iyi modelli sogutucuları var
  • Bunlar güzel fan hızı ayarı derdi yok standart 12 cm fanlarla yeterli soğutmayı sağlıyor hızaşırtmada sorun çıkarmaz bunlar
  • Gelid Firması kaliteli ürünleri pazara sunmaya devam ediyor GTX ve HD serisi içi iyi soğutma yapmış yine yüksek performans istiyenler için ideal olacaktır referans tasarıma göre özellikle gtx 5xx serisinde soğutma olarak iyi verim alınabilir...HD 6xxx serilerindeki testleri görmek lazım bu soğutucuyla özellikle oyunlarda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.