Şimdi Ara

DONANIM HABER V-PRO KLÜPLER BİRLİĞİ-2010

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Donanım haber forumlarında,klüp sayısı her geçen gün artmakta
    Buna bağlı olarak,klüplerin sorunları,bilgi paylaşımı ve oyuncu ihtiyacı gibi konuları buradan paylaşabiliceğimiz düşündüm.
    Böylece ortak sorunlarımızı tartışabiliceğimiz bir sayfamız olmuş olur.

Öncelikle,tespit ettiğiniz hilekar klüpleri(oyunu donduran vs),daha sonra oyuncu geliştirme ile ilgili bilgileri ve ihtiyacınız olan oyuncularla ilgili istekleri paylaşırsanız,karşılıklı yardımlaşabiliriz.

Hayırlı olsun..

• Güzel düşünce Hakan abi,

Salı günü başımıza gelen bir olayı paylaşıyım o zaman.

Her zamanki gibi mevkimizi seçtik rakip aradık, karşımıza "Do it" diye bir takım geldi Türk Milli takım formalı baktım kulaklıklarıda var, merhaba dedim cevap verdi birisi işte konuştuk maç başlayana kadar aşağıdaki şekilde:

Ben:Nereden
    O:İsveç, siz nerdensiniz
    Ben:Karışık İstanbul, Ankara, Adana vs.
    O:Sizin takım güçlü, bizim 1 arkadaş acemi daha
    Ben:Olsun gerekirse maç sonunda beraberlik yaparız öyle bitiririz Türküz sonuçta, başarılar
    O:Farketmez, başarılar

Maç başladı, golü attık oda ne bir küfür bir küfür ana avrat sayıyorlar, ayıp mayıp dedik ama baktık takan yok, bizde ettik adamlar saygıdan Türklükten bir haber akşam akşam canımızı sıktılar.
  • "Do It Fc" arkadaşlar bu takıma bulaşmayın. Ya da maç yapacaksanız küfür olacağına emin olun.
  • Bu tarz yunanlılar geldi bize..skorla verdik cevaplarını..
  • Dostum geçmiş olsun diyeyim bari can sıkıcı bir olay....Niye bu kadar hırslı oluyorlar onu anlamadım yani yenilsinler ne olacak böyle adamları alacaksın eline eşek sudan gelinceye kadar döveceksin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

"Do It Fc" arkadaşlar bu takıma bulaşmayın. Ya da maç yapacaksanız küfür olacağına emin olun.

Sanki biz onlarla oynadık ama...tam hatırlayamadım,isim hic yabancı gelmedi..
    Biz dün aksam dünya 1.leriyle oynadık adamların puan 8450.
    bir pas yapıyorlar harika..ilk yarı dayandık ama,ikinci yarı sacma goller yedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redwall36 -- 11 Kasım 2010; 9:33:26 >
  • arkadaşlar.başlıkla direk alakalı değil ama dolaylı olarak alakalı olduğu için ve sizlerin tecrubelerinden yararlanmak için sormak istiyorum.1 haftaya yakındır günde 10 maç yapıyorsam 8'ini Vitrualpro maçı yapıyorum.Oyuncum 68 overall daha.Bunu en çabuk nasıl arttırabilirim?Tüm skill hareketlerini açtım orada problem yok ama her maç en az 1 tane görev yapabilmeme rağmen halen çok düşük oyuncumun yeteneği.Bakıyorum millet 80-85'den bahsediyor.Pro maç yaparkende diğer oyuncular bayaa hızlı ve belli ki overall'leri çok yüksek(şut,pas,koşmasına bağlı olarak anlaşılıyor).Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Hakan abi ,güzel düşünmüşsün,konuya yazmışsın
    şu an aklımda pek garip olay yok ,bizim arkadaşlar hatırlarlarsa yazarlar..

ama burası iyi olmuş,en azından böle olayları konuşabileceğimiz bir konumuz mevcut
  • Akşam 5000 i devirdik çok şükür..
  • Klübümüzün kalecisi olmasına rağmen bir kaleci ihtiyacı daha var.İlgilenen basvurabilir.
  • hakan abi çok güzel düşünmüşsün

5000 h.olsun :)
  • Patch cıktı ama lag olayında bi değişiklik göremedim..
  • selam dostlar
    şimdi şöle bi sorun var ,bizim takımdan (Dream_Child)Mert'in ps3 ünde fifanın son çıkan update ini yaptıktan sonra,pro club maclara gıremıyor..
    mevki secim yerınde mevkiler değişik isimde yazıyor..
    takım bulundugunda ready ekranında ready yaptıktan sonra tam maça gırıs esnasında mert takımda düşüyo..
    bunun gıbı bır sorunla karsılasıp cozumunu bılenınız varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

selam dostlar
    şimdi şöle bi sorun var ,bizim takımdan (Dream_Child)Mert'in ps3 ünde fifanın son çıkan update ini yaptıktan sonra,pro club maclara gıremıyor..
    takım bulundugunda ready ekranında ready yaptıktan sonra tam maça gırıs esnasında mert takımda düşüyo..

Bizde de dün aynı sorun oldu. Ben dahil 3 kişi düştükten sonra bir müddet klube giremedik. Bu durumda ben komple makina modem reset yapıyorum sonra giriyor. Arkadaşlar anladığım kadarıyla lag sorunu bizim ülke dışında pek yaşıyan yok ki ea bir düzenleme yapmadı. Mecbur bu şekilde devam edicez. Kulaklıkla da hala konuşamıyoruz elin yabancısı çatır çatır sohbetini yapıyor. Yani tam bizim ülke futbolu gibi oldu kısıtlı imkanlarla dünya devleriyle mücadele ediyoruz ve altyapı sıfır

• abi işte bizim millet protesto yapıcakta öyle bir millet nerde bizde :)

Black ops ta Türk bayrağı yok 3 .dünya ülkelerinin var ama biz prim yaptırdıkça bu adamlar bizi daha çok kazıklar :)

gerçi Fifa daki lag acaba Ea dan mı yoksa Tr deki internet alt yapısı fln mı :S

fiber optik 10 mbit var bnde ama lag oluo bazen takılma oluo
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozbuta

quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

selam dostlar

Bizde de dün aynı sorun oldu. Ben dahil 3 kişi düştükten sonra bir müddet klube giremedik. Bu durumda ben komple makina modem reset yapıyorum sonra giriyor. Arkadaşlar anladığım kadarıyla lag sorunu bizim ülke dışında pek yaşıyan yok ki ea bir düzenleme yapmadı. Mecbur bu şekilde devam edicez. Kulaklıkla da hala konuşamıyoruz elin yabancısı çatır çatır sohbetini yapıyor. Yani tam bizim ülke futbolu gibi oldu kısıtlı imkanlarla dünya devleriyle mücadele ediyoruz ve altyapı sıfır

bu sorun o sorun değil..
    herşey denendi giremiyor adam..
    o daha farklı bişey,mert takıma girebiliyo,maç başlarken düşüyo

• quote:

Orijinalden alıntı: HAKAN32BURSA

quote:

"Do It Fc" arkadaşlar bu takıma bulaşmayın. Ya da maç yapacaksanız küfür olacağına emin olun.

bir pas yapıyorlar harika..ilk yarı dayandık ama,ikinci yarı sacma goller yedik.

Dün oynadık hakan abi bu adamlarla. Hatta benim 4. golde sağ kanattan 2 kişiyi pazara gönderip gol attığım maç. 4-5 tane attık bunlara

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: HAKAN32BURSA

quote:

Dün oynadık hakan abi bu adamlarla. Hatta benim 4. golde sağ kanattan 2 kişiyi pazara gönderip gol attığım maç. 4-5 tane attık bunlara

Tam balık hafızası var bende..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redwall36 -- 14 Kasım 2010; 12:22:35 >

• Arkadaşlar bu arada ismini tam anımsamıyorum ama isminde "Revulation" kelimesi geçen ve anımsayabildiğim kadarı ile Revulation United isimli chelsea'yi yöneten hilekar takıma karşı maç yapmayın. Dün oyunu kilitlediler ancak azmimiz karşısında dayanamayınca 1 saat sonra çıktılar. Dikkat diyeyim..
  • "Fifa Crackerz" takımına da dikkat. Biz daha önce oynamıştık bunlarla,oyunu donduruyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.