Şimdi Ara

3 İdiots (2009) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
3
Favori
32.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mükemmel bir filmdir başlarda sıkabilir ortalara gelince anlarsınız zaten tavsiye ederim efenim
  • Yeni izleyebildim. Gerçekten harika bir yapım. "En son izlediğiniz film" konusunda filme dair değerlendirmemi yapmıştım. Aynı şeyleri buraya da yazmaya gerek yok.

Bu konuya girip de filmi izlemeyenler vakit kaybetmeden izlesinler. Filmin süresinin yaklaşık 3 saat olması sizi yanıltmasın. Filmi izlerken hiç sıkılmıyorsunuz. Zaman akıp geçiyor...
  • Kesinlikle izlenmesi gereken bir film

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imdb listesinde ilk 50 filmin çoğunluğunu + yüzlerce film izledim bu kadar iyi film görmedim. Keşke biraz daha uzun olsaydı. Zaman su gibi akıp geçti 3 saat olduğunu anlamıyorsunuz bile.

Hem öğüt veriyor, hem eğlenceli, hem hüzünlü, hem romantik herşey var. Bana göre şuana kadar ki en iyi filmdir.
  • herkesin yanılgısı gibi hint filmlerine bende önyargıyla davrandım.aslında ismini hep duydum fakat izlemek bu sene kısmetmiş.hint filmlerinin bu kadar güzel olması şaşırttı beni.filmlerdeki konular amerikan sınamasındaki ütopik,bilim kurgudan ziyade her insanın hayatına dair konular.bu sebeple her insan kendinden bir sahne bulabiliyor.aamir khan bu sektöre çocukluktan girdiği için tecrübesi birhayli fazla.bu yüzden sadece 3 idiots ile kalmayın lütfen.sadece aamir khanlada yetinmeyin.slumdog milyoner,barfi gibi güzel filmleride var

• 3 saat ilk defa bu kadar kısa gelmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuana kadar izlediğim en komik birkaç filmden bi' tanesi. Hep ertelerdim keşke önceden izleseymişim. Siz de benim gibi ertelemeyin en kısa zamanda izleyin. İzledikten sonra hdd'e atın. (çünkü daha çok işinize yarıyacak.)
  • FENAA

Not: eğer izlemek için yer arıyorsanız şuan en uygun zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Yengeç -- 28 Nisan 2014; 15:58:40 >
  • Izlemeyen izlesin. Çok sıkı film. Sürükleyici.

• Kesinlikle izlenilmesi gereken bir film diye düşünüyorum
  • Film gerçekten güzel, sürükleyici. Sevimli bir film olmuş. Ama ilk defa hint filmi izledim konuştukları dil nedir öyle yau, kırma dil. Bir İngilizce bi hintçe konuşuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 津波 -- 12 Mayıs 2014; 7:46:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Film gerçekten güzel, sürükleyici. Sevimli bir film olmuş. Ama ilk defa hint filmi izledim konuştukları dil nedir öyle yau, kırma dil. Bir İngilizce bi hintçe konuşuyorlar

Ama guzel yine de

• Ben şahsen çok tanımasam da, 2-3 filmini anca izlesem de Aamir Khan hayranıyım.

Çünkü adam hem topluma birşeyler kazandırma çabasında, tüm dünyaya birşeyler anlatma kaygısı var adamın. Genelde sosyal mesaj veren hikayeleri sevmem ama bu adam hikayeleri de güzel yazıyor/seçiyor. O yüzden öyle yada böyle hikayeyi izliyoruz ve mesajı da alıyoruz.
    İkincisi ise adam Hindistan'ı tanıtma kaygısında, örneğin 3 Idiots'da vs. seyredince gidip görmek istedim. Etraf tertemiz, çok güzel binalar felan. Bize hiç Hollywood'un anlattığı gibi bir ülke olmadığını gösteriyor. Gidip görmeden bilemeyiz tabi ama adam ülkesi için birşeyler yapmış.
    Ki bana Hollywood yanlış gösteriyordur gibi geliyor, çünkü İstanbul'u da gördük Hollywood yapımı filmlerde. 2 katlı tenekeli mahalleler, Murat 131 polis arabaları felan.

• Bir ağlatan bir güldüren sıcak samimi gelen bence efsane bir film bravo. Hint filmlerine önyargım vardı sağolsun Aamir Khan yıktı

• Bu adamın hangi filmleri kötü ki severim, tüm filmlerini de izledim diyebilirim hem ağlatan hem güldüren tarz da filmleri var tebrik etmek gerek.
  • film biraz uzun olsa da tek kelimeyle mükemmel.
  • Filmde kahkaha attığım sahneler de vardı, ağladığım sahneler de. Film toplamda 2 saat 50 dakika sürüyor ama inanın çak az bulacaksınız bu süreyi. Film tam anlamıyla bir başyapıt. Filmdeki müziklerde bir harikaydı

Ben filme 3 idiots ( 3 aptal ) demektense 3 idol demeyi tercih ederim. Çünkü hayata bakış açıları mükemmel.
  • Taare Zameen Par filmini de öneririm.
    filmde 9 yaşındaki bir çocuğunu yaşantısını anlatıyor.
    Benim de aynı yaşta ve benzer özellikleri taşıyan bir oğlum var.
    filmde kendimden o kadar çok şey buldum ki sonunda gözümden yaş geldi. tutamadım kendimi.

3 idiots mu?
    Söylenecek o kadar çok şey var ki yazsam buraya sığmaz.
    3 kez izledim o filmi ve ben de "keşke daha önce izleseydim" diyenlerdenim.

müzikleri ise mükemmeldir, pc de mp3 olarak durur ve sürekli dinlerim, keza arabada da :)
    Zoobi Doobi
    Give Me Some Sunshine
    Behti Hawa Sa Tha Woh

Hala bu filmi izlememiş olan vasa ve bu konuya bakıp film hakkında fikir edinmek istiyorsa, hiç beklemesin, izlesin.
  • Filmin başları garip gelebilir ama sonradan film alıp sürüklüyor insanı.Filmden her tadı alıyorsunuz.İzlemeyen varsa tavsiye ederim.
  • Galiba bi tek bana kötü geldi film lakin o kadar kötü geldi ki yarısında kapatmak zorunda kaldım.Oyunculuk çok çok yapmacık,espiriler acayip çocuksu ve filmde millet gülmekten altına mıçıyor.Dram desen dram değil orda birinin babası yatalak yokluktan geberecek hala üzerine espiri yapma çabasındalar.Bir de hayat dersi verilmeye çalışılıyor ki bu kadar direkt söylenmez ki bi konu üzerinden anlatmaya çalışırsın bunda o da yok

Benim zevklerimde sorun olabilir vurmayın

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.