Şimdi Ara

İZMİR KİPADA PİRELLİ OTO LASTİKLERİ İNDİRİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
7.937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce İzmir Balçova Kipada Pirelli oto lastiklerini gördüm indirimdeydi aklımda kaldığı kadarıyla 175-70 59 tl 175-65 69 Tl 185-65 79 tl 195-65 99 Tl idi 14-15 kısımları şuan aklımda kalmamış tam olarak ama büyük ihtimalle 14 jant ölçüsündedir.
    ...şahsen kendi aracımda sıfır alırken orijinal Pirelli P6000 lastikler vardı ama ben hiç memnun değilim yinede ihtityacı olanlar için iyi fiyat gibi duruyor ehh sonuçtada pirelli marka bir lastik nede osa küçümsenen Çin markalarından değil.

• inçini bilmedikten sonra genişliği - yanak yüksekliğini ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

inçini bilmedikten sonra genişliği - yanak yüksekliğini ne yapalım

e bi zahmet ediverir gider bi bakar yada telefon ediverir o kısmınıda sen öğreniverirsin.... burayada yazarsın o kısmındada senin bi faydan dokunmuş oluverir.benim aklımda gelip buraya yazana kadar ancak bu kadarı kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

quote:

e bi zahmet ediverir gider bi bakar yada telefon ediverir o kısmınıda sen öğreniverirsin.... burayada yazarsın o kısmındada senin bi faydan dokunmuş oluverir.benim aklımda gelip buraya yazana kadar ancak bu kadarı kaldı.

Hakikaten güzel iş. Herşeyini siz yazsanız da biz zahmet etmesek
    Arkadaşım ben de Lastik alacaktım. Çok teşekkürler haber verdiğin için.
    P6000 serisinden neden memnun değilsiniz?

• .Ben şubat ayında Hyundai era almıştım sıfır..üzerinde Pirelli P6000 185 ölçüsüde lastik var fabrika çıkışlı..Ama yol tutuşundan hiç memnun değilim özellikle hafif bir yağışlı havada bile ha kaydı ha kayacak diye çok tereddütlü oluyorum ayrıca çok yol sesi yaptığı kanaatindeyim.daha önceki aracımda yine Pirellinin yanlış anımsamıyorsam 3000 serisi lastiği vardı epeyce eski olmasına rağmen bundan çok daha iyi yol tutuşu vardı bu 6000 serisimi kötü anlamadımki bende..
    ...ama şahsi tavsiyem başka markalarıda araştırman ben kendi adıma pek önermiyorum.(Söylediklerim kullanmakta oldugum P6000 içindir)
  • Elimde Broşür var arkadaşlar..

175/70/13 82T ; 59,90 TL
    175/65/14 82T ; 69,99 TL
    185/65/14 86T ; 79,99 TL
    195/65/15 91H ; 99,99 TL

Ayrıca;
    Carpex Oto Kışlık Bakım Seti; 16,90 TL
    *Cam Suyu
    *Cam Buğu Önleyici
    *Yağmur Kaydırıcı
    *El Jeli
    *Buz Çözücü
    *Buz Kaydırıcı

5Parça Kauçuk Paspas; 19,99 TL
  • ücretsiz takma işlemi için anlaşmalı bir yer söylüyorlar mı?
  • quote:

quote:

o zaman herkes konu açsın, filan yerde şunda indirim vardı ama yarım kilomuydu bir kilomuydu hatırlamıyorum, bi zahmet arayıp sorun diye??

size git benim için sor öğren gel denmemiş ki, haber verdiğiniz indirimi tüm unsurlarıyla buraya yazmazsanız eksik biçimde yazmanızın bir anlamı yok denmiş. siz de haklı bir tepkiye "bi zahmet onu da sen öğreniver" diyorsunuz.

• prelli p3000 mi serisi?
    quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

Elimde Broşür var arkadaşlar..

175/70/13 82T ; 59,90 TL
    175/65/14 82T ; 69,99 TL
    185/65/14 86T ; 79,99 TL
    195/65/15 91H ; 99,99 TL

Ayrıca;
    *Cam Suyu
    *Cam Buğu Önleyici
    *Yağmur Kaydırıcı
    *El Jeli
    *Buz Çözücü
    *Buz Kaydırıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

prelli p3000 mi serisi?
    quote:

Elimde Broşür var arkadaşlar..

175/70/13 82T ; 59,90 TL
    175/65/14 82T ; 69,99 TL
    185/65/14 86T ; 79,99 TL
    195/65/15 91H ; 99,99 TL

Ayrıca;
    *Cam Suyu
    *Cam Buğu Önleyici
    *Yağmur Kaydırıcı
    *El Jeli
    *Buz Çözücü
    *Buz Kaydırıcı

broşürdeki tüm bilgiler bunlar

• Maalesef Kipa'daki Lastikler Pirelli değilmiş. Bugün uğradım. Pirelli garantili Teac diye bir markaydı sanırım.
  • arkadaşlar lastik alacam arabama yok mu hiç kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven35

Maalesef Kipa'daki Lastikler Pirelli değilmiş. Bugün uğradım. Pirelli garantili Teac diye bir markaydı sanırım.

CEAT SPIDER yazıyo lastiğin fotoğrafının üzerinde.. Ancak broşürün başlığında PIRELLI yazıyor..
    Kipa'ya kocaman bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanerkan

quote:

quote:

o zaman herkes konu açsın, filan yerde şunda indirim vardı ama yarım kilomuydu bir kilomuydu hatırlamıyorum, bi zahmet arayıp sorun diye??

size git benim için sor öğren gel denmemiş ki, haber verdiğiniz indirimi tüm unsurlarıyla buraya yazmazsanız eksik biçimde yazmanızın bir anlamı yok denmiş. siz de haklı bir tepkiye "bi zahmet onu da sen öğreniver" diyorsunuz.

Biraz fazla BOŞ konuşmuşsun ben iyi kötü gördüğüm fiyat avantajlı ürün hakkında bilgi vermişim ve ihtiyacı olanların haberdar olmasını sağlamışım kulağımın üstüne yatmayıp... azda olsa bir emek harcayıp burayada yazmışım üstelik verdiğim fiyat ve ölçülerde doğru... aklımda kalmadığı için ve yanıltmamak için eksik bildiğim kısmı yazmamışım onu zaten haberdar olan öğrenir.
    ..İhtiyacı olan zaten burayı okuyunca "iyiymiş" deyip gidip bakacaktır almak için üstelik bütün bilgiyi tam ve eksiksiz hatasız kusursuz yazacağım diye kanun hükmünde bir kararnağmemi var.???
    Buraya bu gereksiz mesajını yazacağın kadarıyla o kısmını öğrenip bir nebze olsun sende faydalı olabilmek için çaba sarfetseydin ya... Üstelik eksik bile olsa yazmamın ANLAMI OLDUĞUNU düşünüyorum umarım bu zamana kadar sende eksikde olsa arkadaşlarımızı faydalı olabilecek konularda uyarmışsındır..

• ceat pirellinin yan markasıymış 1954 den beri hindistanda üretim yapıyormuş. Türkiyede nezaman üretilmeye başlanmış bilmiyorum .

adac testlerine bile girmiş 2007 de. sonuç ta fena değil michelin energy niin üstünde olduğa dikkatinizi çekeyim.

http://www.modifiyem.com/forum/f3/lastik-testleri-72104/
  • quote:

Orijinalden alıntı: toggle

ceat pirellinin yan markasıymış 1954 den beri hindistanda üretim yapıyormuş. Türkiyede nezaman üretilmeye başlanmış bilmiyorum .

adac testlerine bile girmiş 2007 de. sonuç ta fena değil michelin energy niin üstünde olduğa dikkatinizi çekeyim.

http://www.modifiyem.com/forum/f3/lastik-testleri-72104/

karşılaştırmam yanlış olabilir belki ancak..

185/65/14 testi niçin yok?

Ben Michelin kullanıyorum aracımda 185/70/14 daha önceki aracımızda yine Michelin vardı (185/65/14), kısmetse bundan sonrakilerde hep Michelin olacak..

Bugün babam ile bu lastik konusunda biraz konuştuk, aracı ilk aldığında (doğan'ı, 1995 sıfır) üzerinde fabrika çıkışı pirelli lastik varmış, çok yol yapmadan değiştirdim hemen diyor, gerçi aradan 15-16 sene geçmiş pirelli kendini geliştirmiş iyi lastik yapmış olaiblir ancak bu zaman zarfında Michelin in de boş durmadığını düşünüyorum.. ve tercihimi ben yinede Michelin'den yana kullanıyorum

Ayrıca 500 lira dedikleri 4 Lastiğe (185/65/14) bundan 2 sene evvel, indirim vs pazarlık nakit derken 380TL ye almıştık..

• quote:

karşılaştırmam yanlış olabilir belki ancak..

185/65/14 testi niçin yok?

Ben Michelin kullanıyorum aracımda 185/70/14 daha önceki aracımızda yine Michelin vardı (185/65/14), kısmetse bundan sonrakilerde hep Michelin olacak..

Bugün babam ile bu lastik konusunda biraz konuştuk, aracı ilk aldığında (doğan'ı, 1995 sıfır) üzerinde fabrika çıkışı pirelli lastik varmış, çok yol yapmadan değiştirdim hemen diyor, gerçi aradan 15-16 sene geçmiş pirelli kendini geliştirmiş iyi lastik yapmış olaiblir ancak bu zaman zarfında Michelin in de boş durmadığını düşünüyorum.. ve tercihimi ben yinede Michelin'den yana kullanıyorum

Ayrıca 500 lira dedikleri 4 Lastiğe (185/65/14) bundan 2 sene evvel, indirim vs pazarlık nakit derken 380TL ye almıştık..

herhalde pyasadaki bütün lastik ebatlarını test etmiyorlar. söylediğiniz ölçüye en yakın 185/60/14 var 2009 yılında yapılan yaz lastikleri testinde

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2009_Sommerreifen_Test_185_60_R14.aspx?ComponentId=29687&SourcePageId=31821

bu da 2010 kış lastikleri testi

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/winterreifen/2010_Winterreifen_Test_185_65_R15.aspx?ComponentId=40327&SourcePageId=31821

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/winterreifen/2010_Winterreifen_Test_225_45_R17.aspx?ComponentId=40334&SourcePageId=31821

225/45/17 boyutlarında michelin alpin birinci sırada.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkanerkan

quote:

quote:

Biraz fazla BOŞ konuşmuşsun ben iyi kötü gördüğüm fiyat avantajlı ürün hakkında bilgi vermişim ve ihtiyacı olanların haberdar olmasını sağlamışım kulağımın üstüne yatmayıp... azda olsa bir emek harcayıp burayada yazmışım üstelik verdiğim fiyat ve ölçülerde doğru... aklımda kalmadığı için ve yanıltmamak için eksik bildiğim kısmı yazmamışım onu zaten haberdar olan öğrenir.
    ..İhtiyacı olan zaten burayı okuyunca "iyiymiş" deyip gidip bakacaktır almak için üstelik bütün bilgiyi tam ve eksiksiz hatasız kusursuz yazacağım diye kanun hükmünde bir kararnağmemi var.???
    Buraya bu gereksiz mesajını yazacağın kadarıyla o kısmını öğrenip bir nebze olsun sende faydalı olabilmek için çaba sarfetseydin ya... Üstelik eksik bile olsa yazmamın ANLAMI OLDUĞUNU düşünüyorum umarım bu zamana kadar sende eksikde olsa arkadaşlarımızı faydalı olabilecek konularda uyarmışsındır..

Arkadaşlar Kipa'da etin kilosu 20 liraya inmiş, ama ne eti olduğunu hatırlamıyorum,
    Aklımda kalmamış, almaya niyetli olanlar bi zahmet gidip bakıversin.

.....
    ...
    ..
    .
    .

nasıl, çok faydalı oldu değil mi? sana göre evet.
    ben artık cevap vermiyor ve tartışmayı kesiyorum çünkü

bu sayfanın amacı tam ve doğru bilgiyi paylaşmak, tartışmak değil !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanerkan -- 12 Kasım 2010; 11:36:56 >

• kipa da inceledim lastikleri,cok sert degil ancak hamuru vasat belli oluyor,good year dada kampanya varmıs inceldim acık soyleyeyim bundan farkını goremedim..duragrip,fiyat farkı 17.5 tl.contiecocontack inceldim koçtaş da iste lastik bu dedim,ne kadar para ne kadar lastik
  • arkadaşlar tartışmayı uzatmanın anlamı yok diye düşünüyorum.. hepinizin elinin altında internet var, tartışmaya zaman ayıracağınıza biraz araştırmaya vakit harcasanız ortada hiçbir sorun olmayacak..

buyrun broşürün linki

http://www.kipa.com.tr/campaigns/20101112113548_12kasim_16kasim.pdf
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.