Şimdi Ara

Flash desteği sunan Skyfire, iPhone'dan sonra iPad'e geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Satışa sunulmadan önce kullanıcıların merakla beklediği ve satışa sunulduğu gün saatler içersinde AppStore'un en çok kazandıran uygulamalar listesinde 1 numaraya oturan Skyfire Web Browser, iPhone ve iPod Touch'dan sonra iPad'e de geliyor.

Skyfire ekibi, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada uygulamanın iPad'e özel versiyonu üzerinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, iPad'i tercih eden kullanıcılara beklemeleri tavsiyesinde bulundu.

Flash videoları kendi sunucuları üzerinden iOS'in desteklediği H.264'e çevirerek kullanıcıların cihazlarından izleyebilmelerine imkan veren Skyfire Web Browser, 2,99 dolardan satışa sunulduktan kısa bir süre içinde AppStore'un en çok kazandıran (top grossing) uygulamaları listesinde 1 numaraya yükselmiş, ardından da sunucularının daha fazla kullanıcının taleplerine cevap veremeyeceği için Skyfire ekibi tarafından AppStore'dan geri çekilmişti. Uygulama, Skyfire'ın sunucularının kapasitelerine arttırdıktan sonra tekrardan AppStore'dan satışa sunulmuştu.

• Hani app store'da yok bu programi indirmek istiyorum ama hic bir yerde yok illa jailbreakmi yapmaklazim anlamadim :s
  • Nasil denk getiricez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Bildiğim kadarıyla ara ara satışa çıkarılıyor sunucular yetersiz kaldığı için.

Ayırca iOS'in olmaz iOS'un olur.

Ben bir yanlışlık göremedim,Türkçe okursanız evet,fakat kelime Türkçe bir kelime olmadığına göre ''iOS'in'' şeklinde telaffuzu en doğru olanıdır.
  • "iOS'in" şeklineki yazılış doğru olandır. Kısaltmalarda kısaltma okunarak ek bağlanır. Açılımı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_551

"iOS'in" şeklineki yazılış doğru olandır. Kısaltmalarda kısaltma okunarak ek bağlanır. Açılımı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.tolga

quote:

"iOS'in" şeklineki yazılış doğru olandır. Kısaltmalarda kısaltma okunarak ek bağlanır. Açılımı değil.

guzel bi hatirlatma.. tesekkurlerrr
  • quote:

Özür dilerim iOS'in kısaltma olduğunu unutmuşum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.