Şimdi Ara

1e1: Thermaltake Level 10 PC Kasası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
36.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1e1'de oyuncu aksesuarlarını incelemeye üst düzey bilgisayar kasalarıyla devam ediyoruz. Bu bölümde PC tarihinin en pahalı kasalarından biri olmaya aday Thermaltake Level 10 PC Kasası 1e1 masamızda!

• Videonun başı kendini aşmış helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Videonun başı kendini aşmış helal olsun

Bende beğendim.
  • cok yerinde bir inceleme olmuş bu kasaya 1500 lira verecek birini tanımıyorum ama o +lar-ler deki oyunları alabilecek bir sürü arkadaşım var
  • Bekliyordum bu kasayı çok sağolun :D
  • Bu kasa bu fiyatla satmaz.Anca zenginler alır.
  • 1550 TL.
  • 2 bin tlye serçe araba var.yuhh o kasayı alsak evın yolunu bulamayızz :D :D :D
  • Param olsa bile almam bu kasayı
  • alüminyumun kilosu 3 lira desek 65 liralık alüminyumu işle 1500e sat :) mis gibi valla daha hafif malzeme kullanılsaymış keşke
  • Çok güzel bir kasa değil bence fiyatını hiç haketmiyor, sizin de dediğiniz gibi Alienware almak çok daha mantıklı. (Biraz pahalı mı oldu ne?) Ve her zamanki gibi çok güzel bir incelemeydi, teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expl0s1ve -- 9 Kasım 2010; 20:42:26 >
  • Erdinç Abi, Call of Duty: Black Ops video incelemesini beklemekten helak olduk. Ne zaman yayınlanacak acaba? :)
  • bence kasalar artık daha küçük daha fonksiyonel taşınabilir olmalı..

mesela micro atx kasa yapılabilir dar bir yapısı olması lazım..

mesela güç kaynağı bile anakartın üstüne gelecek şekilde konumlanabilir sabit disk optik sürücülerde daha yakın olabilir..

Çantaya sığacak şekilde yapılabilir yani..

zaten hiç bir yere taşımayacak adam ve parası olan adam bence gider su soğutma sistemi kurar hem toz sorunu yok hem ses sorunu yok..
  • cok guzel kasaymis. burjuva degil zenginler icin yapilmis. Ilk defa bir oyun kasasini begendim. Oyun kasasi yapacaz diye isik ve garip sekillerle abuk subuk bi sey ortaya koymamislar. Sade ama dikkat cekici olmus. Bir de BMW tasarimini hissettim direk. Ne kadar zengin olsamda almazdim demiyecegim, zengin olsam alirdim :)
  • Eeee nerde hadiye ((: Kasayı hediye ddin bari pek beyenmediniz. ((:

Şaka bir yana 1500 TL çok uçuk bir rakam.
  • erdinç abinin dediği gibi bu kasaya 1500 tl veren anakarta da yüksek yatırım yapar ki yüksek performanslı anakartlar atx değil.ucuz bir kasa olsada alınabilecek gibi değil...
  • Bu hafta çekiliş olmamış :D

Gerçekten 1500tl bu kasaya verceğime gider 1500tl sağlam bi makina toplarım :D

İntrolar fena olmuş. :D
  • İncelemeniz gerçekten çok güzel 1e1 incelemesi gördüğüm anda kaçırmıyorum.Yine iyi güldürdünüz valla..Bu kasayı yarı fiyatına satsınlar yinede almam.
    Erdinç İyikul:Bu kasayı koydunuz evinize parmakladınız üstü kirlendi.(8:50):):)
  • açıkcası boş bir kasa fiyatı pahalı ama içi boş
  • Ellerinize Sağlık Saolun Ancak Milyarder olsam bile almam bu kasayı Hem Koluma Hemde Verdiğim Paraya Acırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_TaSaRıMCı_X -- 9 Kasım 2010; 20:59:30 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.