Skoda Fabia 1.4 TDi Classic
9 Cevap5124 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

83 Mesaj
9 Kasım 2010; 10:16:22 

Oncelıkle Hepınıze Merhaba arkadaslarr Bu aracı almak ıstıyorum ve bılgısı olanlar nedır neyı vardır yazmalarını ıstıyorum malum ılk araba 2 el bı sıkıntı olursa peder ılgılenmıycegını soledı :D Arac 1.4 DİZEL 75 HP OLANI 70000 KM DAHA Kazası falan yok 1800 watt anfi jameson ses sıstemı dahıl arac modifiyeli 17.500 bırakıyo arkadas ?? tek korkum arac ne kadar yakar motoru ıyımıdır bıde sesı cok cıkıyo dıyenler olmasın traktor gıbı dıyolar :D ben muzık dınlıycem ve ses takıntım yok ıstedıgı kadar ses yapabılır az yaksın yeter :D sızce nasıl bı aractırr skoda fabia 1.4 tdı

S A K A R Y A

1187 Mesaj
9 Kasım 2010; 13:14:47 

motoru sorunsuzdur pompa meme sistemli bir motora sahip olması ve 3 silindirli olması nedeniyle diğer dizellere göre daha sesli çalışır.ama common rail dizellere göre yakıta duyarlılığı daha azdır.bu da erken enjektörlerin erken bozulmasının önüne geçer.yakıtı da çok azdır.14-15 kuruş yakar 100 km de.ben birkaç ay kullanmıştım.çokı zevkli kullanımı var.özellikle rampalarda ve sollamalarda 195nm lik torkun etkisiyle adeta şahlanıyor.yeterki devri 2000 in altına düşürme.fiyatı da uygun geldi bana.iyi baktır da bir sorun çıkmasın.diyeceğim o ki güzel araç.yol tutuşu da tatminkar.sonuçta VW üretimi

VW BORA 2000 1.9 TDİ COMFORTLİNE

83 Mesaj
9 Kasım 2010; 23:08:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Rakipsiz Fırtına

motoru sorunsuzdur pompa meme sistemli bir motora sahip olması ve 3 silindirli olması nedeniyle diğer dizellere göre daha sesli çalışır.ama common rail dizellere göre yakıta duyarlılığı daha azdır.bu da erken enjektörlerin erken bozulmasının önüne geçer.yakıtı da çok azdır.14-15 kuruş yakar 100 km de.ben birkaç ay kullanmıştım.çokı zevkli kullanımı var.özellikle rampalarda ve sollamalarda 195nm lik torkun etkisiyle adeta şahlanıyor.yeterki devri 2000 in altına düşürme.fiyatı da uygun geldi bana.iyi baktır da bir sorun çıkmasın.diyeceğim o ki güzel araç.yol tutuşu da tatminkar.sonuçta VW üretimi

cok tesekkur ederım kardess kurus pek anlamıyorum 100 km ortalama kac lıtre yakar ole solersen anlıyabılırım :D :D dızel aracları severım ben ondan ama bugun de ford fiesta makyajlı 2005 model 18 mılyara vereyo sıyah ve super jantlarla arabayı manyak yapmıs sımdı ford fiesta mı yoksa skoda fabıa mı ??

S A K A R Y A

4113 Mesaj
9 Kasım 2010; 23:17:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ceubbe

quote:

Orijinalden alıntı: Rakipsiz Fırtına

cok tesekkur ederım kardess kurus pek anlamıyorum 100 km ortalama kac lıtre yakar ole solersen anlıyabılırım :D :D dızel aracları severım ben ondan ama bugun de ford fiesta makyajlı 2005 model 18 mılyara vereyo sıyah ve super jantlarla arabayı manyak yapmıs sımdı ford fiesta mı yoksa skoda fabıa mı ??

Bende 2008 seat ibiza vardı 1.4 TDI ki aynı motoru paylaşıyorlar şehir içerisinde (ankara) yoğun trafikte dur kalk 6-6,5 lt falan yakıyordu bazen yol bilgisayarı sapıtıp 11-12 lt gösterdiği oluyordu az yakar performası tatminkardır. yakıta kesinlikle duyarlı değildir ben hep kırsal motorin alırdım hatta bir gün uzun yolda mecbur kalıp kaçak mazot bile aldım maşallah banamısın dememişti

http://forum.donanimhaber.com/m_70018429/mpage_1/f_/key_//tm.htm#70018429

1 Mesaj
6 Ocak 2012; 14:39:56 

BEN KULLANIYORUM ŞUAN BU ARACI 100 KM DE 4.5 LT UZUN YOLDA, ŞEHİR İÇİ 6-6,5 ARASI DEĞİŞİR. BEN ŞEHİR İÇİ ZORLADIĞIM HALDE 6,5 İ GEÇMİYOR. RAMPA DA SOLLAMADA ASLA ZORLANMAZSIN. ARAÇ 75 BEYGİR BİR SÜRE BİNERSİN BAKTIN YETMEDİ CHİP TUNİNG UYGULAMASI YAPTIRIRSIN 110 BEYGİR OLUYOR. KONFOR BAKIMINDANDA ÇOK RAHAT. ASLA ÇELİK JANT YADA SPOR YAY TAKMA YÜRÜR AKSAMDA SIKNTI YARATIYOR. ORJİNAL jANT VE YÜKSEKLİKTE KULLAN. BU ŞEKİLDE DEĞİLSE BEDAVA VERSE ALMA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkilinc -- 6 Ocak 2012; 14:43:25 >

2504 Mesaj
6 Ocak 2012; 14:43:23 

Konu hort

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1212 Mesaj
6 Şubat 2013; 2:10:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

Konu hort

tamam konuyu hortlatmışta misal benim işime yaradı hortlaması.

bir hortta benden

2504 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:31:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

Konu hort

tamam konuyu hortlatmışta misal benim işime yaradı hortlaması.

bir hortta benden

aha buda zortlatti :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

403 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:23:20 

Bende Cortlatayım

I love German Style

http://www.youtube.com/watch?v=8nVBzpLdzzI Brutal Acceleration

Dizel Otomatik Auris 0-100 ü Olmayan Araba

288 Mesaj
7 Şubat 2013; 19:18:05 

faydalı konu işime yaradı ancak Seat ibiza 1.4TDI mi Skoda Fabia 1.4 TDi mia ikisininde donanımlar aynı olsa motor olarak hangisi iyidir.

S3
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234