Şimdi Ara

Haftanın en iyi 5 Android uygulaması -10-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
24.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftanın en iyi 5 Android uygulaması adlı programımızın 10. bölümünde sizler için farklı kullanım alanlarına sahip 5 yeni uygulama inceledik.

• 1.olan uygulama baya iyimiş teşekkürler
  • Bu hafta kameraya çok sinirli bakıyosun dövcek gibi hayrola bi derdin mi var ekrandan beri korktum Uygulamalar gayet güzel zaten kullanıyordum bi kısmını ayrıca videoları çok uzatmadan çok vakit almadan özlü bi şekilde anlatman da dikkatimi çekiyor gayet iyi bu konu.
  • @EfeAYDIN

dikkat etmemiştim buna :)

teşekkür ederim..

Kaan Arlı
  • Güzel bir inceleme olmuş herzamanki gibi, ayrıca 1. Olan uygulamanın Linux versiyonu olması ayrı bir sevindirdi
  • Öncelikle Teşekkürler.
    Ufak bir hata dikkatimi çekti,
    ekrana gelen kodlar
    BarCod (Çubuk Kodlama)değil KareKod.
  • Ellerine sağlık Kaan,

PowerAMP zaten kraldı, ben de Remote Notifier gibi bir şey bakıyordum ne zamandır, PC başında çalışanlar için bence olmazsa olmaz bir şey. Teşekkürler. Devamını bekleriz arayı açma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Ellerine sağlık Kaan,

PowerAMP zaten kraldı, ben de Remote Notifier gibi bir şey bakıyordum ne zamandır, PC başında çalışanlar için bence olmazsa olmaz bir şey. Teşekkürler. Devamını bekleriz arayı açma :)

PC başında çalışanlar için daha da üstün ve süper özellikleri olan MyPhoneExplorer da denenmeli bence.

http://forum.donanimhaber.com/m_43544327/tm.htm
  • barkodlardan nasıl indiricez bunları yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: umero
    barkodlardan nasıl indiricez bunları yahu

Marketten barcode scanner isimli programı indirin, programı açıp kameradan okutun
  • arkadaşlar ben poweramp.audioplayer ile winampı yükliyemedim DSTL1 cihazım var uygulama bu telefona yüklenemedi die hata veriyor.Neden olabilir bi bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTEN08
    arkadaşlar ben poweramp.audioplayer ile winampı yükliyemedim DSTL1 cihazım var uygulama bu telefona yüklenemedi die hata veriyor.Neden olabilir bi bilgisi olan varmı?

Bu uygulamalar Android 2.1 ve üzeri sistem ile çalışır. Sendeki versiyonu bilmiyorum.!
  • android telefon kullanıpta Barcode scanner yüklememek olmaz.
  • Barkod okuyucu yerine android marketin search kısmından ismiyle aratsakda aynı kapıya çıkmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

Barkod okuyucu yerine android marketin search kısmından ismiyle aratsakda aynı kapıya çıkmıyor mu?

Bu tercih meselesi. Ayrıca illaki marketten link verilecek diye birşey de yok. Barkod'ta herhangi bir link olabilir.
    Bir de telefonda bir tuşa basarak scanner'ı açıp kamerayı ekrana çevirmek yerine; Marketi açıp, arama bölümüne girip, ismini yazıp, büyütece basmak daha kolay gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

Barkod okuyucu yerine android marketin search kısmından ismiyle aratsakda aynı kapıya çıkmıyor mu?

Bu tercih meselesi. Ayrıca illaki marketten link verilecek diye birşey de yok. Barkod'ta herhangi bir link olabilir.
    Bir de telefonda bir tuşa basarak scanner'ı açıp kamerayı ekrana çevirmek yerine; Marketi açıp, arama bölümüne girip, ismini yazıp, büyütece basmak daha kolay gelebilir.

Anladım teşekkürler.

• ya adam anlatırken kafasını sallayıp duruyor uyuz oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.