- x
Joikuspot programı nedir..Uyumlu modeller nelerdir..?
4 Cevap3963 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

269 Mesaj
8 Kasım 2010; 17:54:31 

[font="Comic Sans ms"]
Ya arkadaşlar bir program varmış..Joikuspot diye bir program...ITouch wi-fisiz yerlerde internete girmiyor ya.. bu program ve wi-fi li bir telefon ile giriyor muş..
Wi-fi yi dağıtıyormuş bu program teldeki. Ondan sonra ıTouchla giriyomuşsun..

Bilenlere soruyorum.. Bu olay ucuz telefonların hangisinde olur.. buna uyumlu ucuz bir telefon önerirmisiniz..ve birde bu şey kontör harcar mı tel.deki..
KONUYA HAKİM DEĞİLİM..SORULARIMLA DALGA GEÇMEYİN..YANLIŞ BİR ŞEY SÖYLEMİŞ OLABİLİRİM..

2829 Mesaj
8 Kasım 2010; 17:59:40 

quote:

Orijinalden alıntı: OrKuN..!!

[font="Comic Sans ms"]
Ya arkadaşlar bir program varmış..Joikuspot diye bir program...ITouch wi-fisiz yerlerde internete girmiyor ya.. bu program ve wi-fi li bir telefon ile giriyor muş..
Wi-fi yi dağıtıyormuş bu program teldeki. Ondan sonra ıTouchla giriyomuşsun..

Bilenlere soruyorum.. Bu olay ucuz telefonların hangisinde olur.. buna uyumlu ucuz bir telefon önerirmisiniz..ve birde bu şey kontör harcar mı tel.deki..
KONUYA HAKİM DEĞİLİM..SORULARIMLA DALGA GEÇMEYİN..YANLIŞ BİR ŞEY SÖYLEMİŞ OLABİLİRİM..

Internet paketin yoksa tabiki harcar. Bu programı araştırmadım ama iphonelardaki Mywi gibi birşey herhalde.

269 Mesaj
8 Kasım 2010; 18:02:07 

tEŞEKKRLER .. PEKİ BİLİYORMUSUNUZ BU PROGRAM HANGİ tEL.LERE UYUMLU..?

269 Mesaj
8 Kasım 2010; 18:04:51 

5130 OLUR MU NOKIA 5130

1293 Mesaj
8 Kasım 2010; 18:08:53 

ipod touch ve yanına wifili tel almak 1000tlyi bulur. bunun yerine direk iphone 4 al .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Programlar, Yazılım sorunları » Joikuspot programı nedir..Uyumlu modeller nelerdir..?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266