Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.892
Cevap
179
Favori
1.736.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be sıkıntılar artmıs gibi. Umarim cozulur hersey. Benim aracta hicbir sıkıntı yok, ses vb.

Tek sorunum radyosu cogu zaman cızirtılı calisiyor, cd veya iphone baglarsam sorun yok ama radyosu cok kotu, baska hicbir arabada boyle birsey gormedim.

Birde bluetooth sorunu var tabi, bu tamamen ios 5 guncellemesiyle ilgili, ben İos 5 beta 1 den itibaren bu sorunun C4 te ortaya ciktigini soylemistim ve burada paylasmistim bir arkadasta cikip sen nerden kullandinki ios 5i apple onu duzeltinceye kadar bir suru guncelleme cikarir bu konuyu kapatalim arkadaslarinda kafasi karismasin demisti.

Buyur burdan yak, iphone varsa elbet guncellemeniz gerekecek telefonu, bu haliyle calismiyor C4 ile umarim birileri cozum bulur.

Birde son olarak bazi arkadaslar 130 dan itibaren hakimiyette zorlaniyorum demis inanin bende oyle birsey yok, acayip guzel hizlaniyor ve direksiyon kontrolu super, bilmiyorum belki 17 inc lastiklerdende olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi It's My Life -- 3 Kasım 2011; 10:48:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailnagihan

merhaba arkadaslar dün itibariyle citroen ailesine katıldık... yeni citreon c4 comfort plus bronz kahve dizel otomatik arabamızı teslim aldık... renginden endişeliydik ama elimize geçince çok beğendik.. inşallah kazasız belasız kullanırız... herkese hayırlı geceler..

Hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz gule gule kullanin
  • Bugün şehir içinde 50-60km hızla giderken otobüs durağından tam benim geçtiğim sırada otobüs yola girmeye çalıştı, deli oluyorum bunların umursamazlıklarına adam bi aynaya bakar gelen giden varmı diye. Karşıdan gelen clioydu sanırım, onun şeridine girdim biraz, ayna aynaya vurarak geçtik.

Beyaz aynamın üstüne siyah boya çıktı ve alt plastiğinin orta tarafı 2-3mm içeri girip uç tarafı 1-2 diş dışarı çıktı. Yağmur yağıyor, ayna içine su girmesin diye yolumun üsündeki Özdağ Otomotive (Kocaeli) uğradım, sağolsunlar randevum falan olmamasına rağmen hemen ilgilendiler, plastiği çıkartıp tekrar tam formuna göre oturttular ve sanırım pasta ile üzerindeki siyah boyayı da çıkardılar, para da istemediler, neyseki orjinalinden bişey kaybetmedi.

Boya kalkmamış bu sürtünmeye rağmen.

• Bu radyo cizirtisi olayi bndede var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLife

quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

Aracı servisten çıkardım 270 tl bilginiz olsun arkadaslar. Yanliz benim baltalardan gelen sesi pedalında duymamış sanırım. Ama bakaya spreyi kullanılmış. Aracı çıkardığımda bende almadım ama suan ses yine başladı yarın sınırlı bir sekilde servisteyim sanırım. Balatalrda frenlerde problem olmadıgını söylediler. Bluetooh sorunu cozumlenemedi test ettik tam denk geldi kitlendi yine. Onlarda gördü ama. Bir yazılım güncellemesi yokmuş dediklerine gore. Başka bir telefonla deneyin denildi(iPhone kullanıyorum) aynı devam ederse merkezle görüşeceklerini belirttiler. kısaca özetlemek gerekirse balatadan gelen sese çözüm bulunamadı. (duymadıkları için) bluetooh problemlide başka telefonla denedikten sonra değerlendirilecek. Sadece yağdı filtreydi klasik bakım olmuş oldu.

servis fişini taratıp buraya koyarmısın ? beni az biraz kazıkladılar ozaman gidip kafalarına atarım şöyle keyifle...

Şu anda servislerde %20 indirim var, belki fark bundan dolayıdır

Benim aracımda 12bin'e dayandı bayram dönüşü bakıma girerim sanırım. avcılardaki av-car'ı tavsiye eden veya alternatif önerisi olan var mıdır?

@ismailnagihan
    hayırlı olsun, hoşgeldiniz

15 bin olmadan kabul etmiyor servis haberin olsun

• quote:

Bunu söylediğiniz iyi oldu, yoksa ben 15bin olmadan giderdim servise.
  • quote:

quote:

14 binde zar zor kabul ettiler yola çikacam dedim öyle oldu
  • quote:

quote:

quote:

Kalite farkı demek adamlar arabalarına güveniyorlar

eski aracımda km ne olursa olsun gelin diyorlardı

• Yeni c4 sahibi olupta en yüksek km sahibi kim...? ( memnuyetini öğrenelim )
  • quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Yeni c4 sahibi olupta en yüksek km sahibi kim...? ( memnuyetini öğrenelim )

36 bin km fakat 2.el aldim (:

Yalniz biseyi cok iyi anladim bu araba kesinlikle uzun yol icin tasarlanmis besiktastan erenkoye gectim yol bitti :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kalite farkı demek adamlar arabalarına güveniyorlar

eski aracımda km ne olursa olsun gelin diyorlardı

Servis müdürünün dediği şu bu araçlar bakım masrafi en az olduğu araçlardır ekonomik açıdan 15 bine kadar rahat kullanin dedi

• @ vlife

dogrudur aracin devrini ve motorun sesini takip ediyorsan ne zaman ne yapacagini az cok anliyabiliyorsun alistiktan sonra, ama iste her zaman konsantrasyonun bu kadar yuksek olmayabiliyor yolda o durumlarda da mcp sizi yari yolda birakabiliyor iste. Bu can sikici bir durum ve ben bundan rahatsizim dile getiriyim istedim lafim kendi arabamin mcpsine kimse uzerine alinmasin belki sizinkiler benimkinden daha akillidir.

Boya konusunda benimde basima benzer seyler geldi calilara surtunce aracin boyasi bir iki yerden cizilmis dar yere park ettigi icin yandaki araca dokunmaktan kapini boyasi atmis gibi durumlar eski araclarimda hepsi siyah oldugu halde bu kadar sorun yasamiyordum onu dile getirdim.

Arkadaslar bi de burada kendi aracimla ilgili yasadigim sikintilari dile getiriyordum bunlara yorum olarak kullanmayi bilmiyorsundur gibi cevaplar yakisiksiz kaciyor biraz forumun amaci paylasmak diye biliyorum ben avukatlik ve camur atmak cizgisine geldiyse bu forum soyleyin hic zaman harcamayalim buralarda.

• bursada yaşayan arkadaşlar, sizin de dikkatinizi çekmiyor mu? ben hiç c4 e rastlamıyorum. ford ve renodan başka araba yok burada... bir anlam veremedim???
  • aracın fluence jetta gibi çok olması benim zaten hosuma gitmiyor :) ))
  • selam,
    ben C4 almak için 3 aya yakın bekledim.Bursa Nilüfer de yaşayıp Osmangazi de çalışıyorum.hergün 25 km yol yapıyorum şehir içi,gördüğüm C4 sayısı 5'i geçmez..Bursa'da az evet doğru.Açıkcası çok çoğalmasnı da istemiyorum.Bu arada 500 km yol yaptım 6,8 lt den aşağıya inmedi,umarım iner.Bursa'da yaşayan paylaşımcılar ses versin:)
  • bende Nilüferdeyim. benim ortalama ben kullanımca 7.0 hanım kullanımca 7.8 :)
  • danieljhon hocam araç e-HDI midir?bi de kaç km oldu?sen de benim gibi yeni aldın anlaşılan umarım yakıt düşer..
  • yok araç benzinli 1.4 :)
    şuan 2000ne yaklaşıyor. Nilüferde birtane 06 plaka mavi C4 var, o mu yoksa seninki. Birde küçük sanayide beyaz görüyorum birtane.
  • selam gençler ben araca telefonumu tanıttım da alırken.şimdi başka bir telefon tanıtacağım geçen uğraştım başaramadım.bt arıyor telefonu buluyor kod gir diyor ekranda.giriyorum sonra bişey olmuyor?nasıl oluyordu hatırlatacak biri var mı?
  • uzay (platin ) gri bizimkisi..16 plaka..bursalı C4 ler bi araya gelebiliriz bence..:)Arzu eden İstanbul'lular da gelsin...keyifli olur bence..

bu arada telefonu tanıtan arkadaş BT radyo sinyali telefon ekranına düşünce kabul et deyip devam ediyorsun.Benim cihaz Blackberry bold 9000 araç tanımıyor.ben de kullanmıyorum bu özelliği açıkcası..
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.