Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: climax2001

45.000 bakım Motor yağı için;
    Total Quartz INEO ECS 5W-30 yerine
    Castrol Edge 5W-30 kullanımına geçsem sizce ne olur

biliyorsunuz castrol kendini kanıtlamış bir firma

Sadece biraz fazla para ödemiş olursun.Değişen birşey olmaz..
    Ben geçen yıl Mobil1 almıştım bu sene yine Total'e dönecem.Fazladan para vermeye değimez.
  • iisofix li cocuk koltugu kullanan varmı arkadsslar kıltuk sabitlemek için arkada kanca vardır dediler ama bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hatasız citroen ds4 aracımı ev alma amaçlı satışa çıkarıyorum. Araç 24.000 km'dedir. Etrafınızda ilgilenen varsa iletebilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sifirdan-farksiz-ilk-sahibinden-hatasiz-citroen-ds4-241269037/detay
  • 2012 c4 120 bin bakımı yaptıran var mı aranızda arkadaşlar. Yada fiyat konusunda bilgisi olan var mı

• Aracımın yaklaşan bakımı sebebiyle,avrupa yakasında özel servis arıyorum.tavsiye edebiliceğiniz esnaf ruhlu,işinden uzman servis varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Aracımın yaklaşan bakımı sebebiyle,avrupa yakasında özel servis arıyorum.tavsiye edebiliceğiniz esnaf ruhlu,işinden uzman servis varmı ?

Ben bulamadığım için yine yetkili servise gidecem
    Hava ve polen filtresini kendim değiştirdim.Serviste sadece yağ-yağ filtresi ve benzin filtresini değiştirtecem.Birkaç ta kontrol edilmesini istediğim husus var. Henüz fiyat almadım daha ama dışarda yaptırsam bu işlemi malzemeler 110-120 tl tutar işçilikle beraber 200 gibi birşey olur.Servisle 200tl nin biraz üzerinde bir fiyata anlaşırım diye ümit ediyorum
  • Ankara Otosayla rutin bakım için görüşmem sonucunda Kasım ayı içinde bakımda indirim kampanyası yapılacağını öğrendim. Tam başlama tarihini onlar da bilmiyormuş. Parça ve işçilikte %20ymiş.
  • Herkese Selam

Arkadaslar sizin gorusunuze ihtiyacim var ... yaklasik bir yildir c4 2012 model mcp kullaniyorum ..araci 33 binde aldim su anda 50600 de .. 45 bin bakima girmeden once arac vites gecisleri sakin kullanimda normal fakat hizli kullanmaya kaklinca debriyaj baski balata kaydirma yapiyor..yani kavramiyor...soyle ki.. 3 ten 4 ve ust vites gecislerinde 3-4 saniyelik bir gecikme ile kavrama yapiyor ve aniden hizlaniyor .. arac gaz yiyor vitese geciyor fakat hizlanmiyor... sanki manuel vites aracta yarim debriyaj gibi birsey .. baski balata kavramiyor .servise sordum evet dediler boyle devam edin sorun yok cok belirgin olunca gelin bakalim..gecen gun servise gittim bu defada km yuksek oldugundan garantiden degismeyebilir deniliyor .. kullanici hatasi ..debriyaji olmayan bir aracta nasil kullanici hatasi olur ki ? birde diyorlarki ...baski balatayi sokeriz fotoraflayip merkeze gondeririz onlar karar verir degisip degismeyecegine .. 8 yildir arac kiralama sektorundeyim ..100 lerce arac kullandim c4 toyota ari otomatik ki ayni sistemi kullaniyorlar boyle bir sorun gormedim.. ben mi bu isi bilmiyorum yoksa gecistirmeye mi calisiyorlar garantisi bitene kadar ? sormak istedigim sizin de araclarinizda boyle bir sikinti varmi ? bunun disinda benim aracimda 2 vitesten 3 e gecerken egimli yollarda arac birden bire bloke oluyor.. vitese gecmior donup kaliyor 2 -3 saniyeligine ... sizce bu sorunu servis cozmek zorunda mi yoksa sikayetimi franasaya kadar iletmelimiyim ... burdaki merkez e yazmak sanirim anlamsiz olur ... cevaplarinizi bekliyorum ... 9 unda serviste randevum var baski balata icin tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: turkhun

iisofix li cocuk koltugu kullanan varmı arkadsslar kıltuk sabitlemek için arkada kanca vardır dediler ama bulamadım

merhaba,

aşağıdaki linkte göreceğiniz gibi koltuğun minderinin orada. elinizle yoklayarak bulabilirsiniz.

isofix bağlantı

• Kış dönemi için servis kampanyası başladı arkadaşlar.

10 Aralık 2015'e kadar yetkili serviste %20 indirim var. Bilginiz olsun.,

• quote:

Orijinalden alıntı: bigdaddy77

Herkese Selam

Arkadaslar sizin gorusunuze ihtiyacim var ... yaklasik bir yildir c4 2012 model mcp kullaniyorum ..araci 33 binde aldim su anda 50600 de .. 45 bin bakima girmeden once arac vites gecisleri sakin kullanimda normal fakat hizli kullanmaya kaklinca debriyaj baski balata kaydirma yapiyor..yani kavramiyor...soyle ki.. 3 ten 4 ve ust vites gecislerinde 3-4 saniyelik bir gecikme ile kavrama yapiyor ve aniden hizlaniyor .. arac gaz yiyor vitese geciyor fakat hizlanmiyor... sanki manuel vites aracta yarim debriyaj gibi birsey .. baski balata kavramiyor .servise sordum evet dediler boyle devam edin sorun yok cok belirgin olunca gelin bakalim..gecen gun servise gittim bu defada km yuksek oldugundan garantiden degismeyebilir deniliyor .. kullanici hatasi ..debriyaji olmayan bir aracta nasil kullanici hatasi olur ki ? birde diyorlarki ...baski balatayi sokeriz fotoraflayip merkeze gondeririz onlar karar verir degisip degismeyecegine .. 8 yildir arac kiralama sektorundeyim ..100 lerce arac kullandim c4 toyota ari otomatik ki ayni sistemi kullaniyorlar boyle bir sorun gormedim.. ben mi bu isi bilmiyorum yoksa gecistirmeye mi calisiyorlar garantisi bitene kadar ? sormak istedigim sizin de araclarinizda boyle bir sikinti varmi ? bunun disinda benim aracimda 2 vitesten 3 e gecerken egimli yollarda arac birden bire bloke oluyor.. vitese gecmior donup kaliyor 2 -3 saniyeligine ... sizce bu sorunu servis cozmek zorunda mi yoksa sikayetimi franasaya kadar iletmelimiyim ... burdaki merkez e yazmak sanirim anlamsiz olur ... cevaplarinizi bekliyorum ... 9 unda serviste randevum var baski balata icin tesekkur ederim

Eğer istanbuldaysanız citroen bayraktar istinye servisine götürün belkide trim veya yazılım ile iş çözülecek.

• Merhaba arkadaşlar, Citroen DS4 aracıma ön amortisör almam gerekiyor. C4 amortisörleri uyumlu mudur acaba, bir bilginiz var mı?

1 yere sordum sıfırına 400tl fiyat çektiler ds4 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 9 Kasım 2015; 21:10:09 >
  • Makyajlı 2015 C4lerin ön-arka farları makyajsızlara da uyuyor mu?
  • Arkadaslar Merhaba ds5 satın aldık dün . Salı günü teslim alicaz 1.6 thp 156 benzinli model performansı ve yakıt tüketimi hakkında hiçbir fikrimi yok kullanan arkadaşlar fikir verip yardimci olabilirlerse sevinirim. Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ikinci el araba bakıyoruz eski kasa c4 kullanmıştım çok güzel arabaydı şimdi yeni kasaları da aşık etti beni kendine 40-50 arası dizel bulunabilir mi bide dizel ile benzinli arasında çok fark var mı yada benzinli alıp da lpg ile kullanılır mı araç yeni kasa olarak 2011 de girmiş sonrasında makyaj falan geçirdi mı yada 1-2 sene sonra yeni kasası çıkacak mı bilgisi olan varmı? Birde paket olarak çok fark var mı aldıktan sonra nsvigasyon takmayı dusunuyorum

• yaklaşık 1aydır stop-start çalışmıyor, aracım 2012 model, servise daha uğrayamadım, akünün ömrü nedir? Servis bi arkadaşa 780tl fiyat vermiş, jel aküler dışarda 300-350tl civarı, yorumlarınız nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar57

yaklaşık 1aydır stop-start çalışmıyor, aracım 2012 model, servise daha uğrayamadım, akünün ömrü nedir? Servis bi arkadaşa 780tl fiyat vermiş, jel aküler dışarda 300-350tl civarı, yorumlarınız nedir?

bende de aynı durum söz konusu. 1 aydır sürekli şehiriçi dur-kalk kullanmıştım, çalışmaz oldu stop-start.
    sonra 20km kadar 100km/s hızla kullandım, akü dolup düzeldi start-stop.
    şehir içine geçince yine gitti :)
    araca bir zararı yoksa o kadar para verip yenlemek işime gelmez aslında. varsın hep çalışmasın stop-start.
  • Arkadaslar DS 5 araç aldık 1.6 thp 156 beygir pek fazla bilgi bulamadım nette.. Bu motoru kullanan Ds4 kullanicilari yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim herkese iyi forumlar

• arkadaşlar ds4lerinizde ambians aydınlatması var mı
    foto rica edebilir miyim
  • 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.