Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, köpekbalığı anteni füme renk aracım için sipariş etmiştim. Maalesef gri gönderildi. Kargo maliyeti + ürün maliyetine satıyorum. Kargo dahil 50 TL'dir. 3M yapıştırıcısı kutuya dahildir.

Kutuyu heyecanla açtım ama rengi görünce moralim bozulmadı desem yalan olur. :) Bu arada fotoğraftaki otomobilin rengi ruhsatınızda ne olarak geçiyor, bende ilginç biçimde gri demiş. Füme diye biliyorum.

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017Citroen C4 II ve DS4 2011-2017Citroen C4 II ve DS4 2011-2017Citroen C4 II ve DS4 2011-2017Citroen C4 II ve DS4 2011-2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 29 Temmuz 2015; 19:26:54 >

• scanh kullanıcısına yanıt
    Kardeş manuel olanlarda esp yok .Otomatik olanlarda var Heralde esp 2015 de butun donanınlarda bulunmaya başladı . 40 bine otomatik alamassın . 40 bine 1.6 hdi 92 liklerden comfort alabilirsin 100 bin km yi aşmamış
  • puma72 kullanıcısına yanıt
    45 bine temiz bulman zor , boya ve hasar kaydı takıntın yoksa bulanabilir belki . Araci expertize sokarsın orda hersey çıkıyor zaten
  • yaran Y kullanıcısına yanıt
    1.6 HDI 112HP M/T , 1.6 VTI 120HP BVA , 1.6 e-HDI 112HP MCP

Bunlarda esp var .Diğer modellerde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaran

45 bine temiz bulman zor , boya ve hasar kaydı takıntın yoksa bulanabilir belki . Araci expertize sokarsın orda hersey çıkıyor zaten

bu araçlarda özellikle dikkat edilmesi gereken kronik bir problem var mı? fiyat olarak çok az daha çıkabilirim. Ufak tefek boya önemli değil. Km çok yüksek olmasın diye düşünüyorum. Teşekkürler.
  • Herkese merhaba,

2014 C4 1.6VTI CONFORT MANUEL düşünüyorum, 10000 km'de, 42000 fiyat nasıl sizce (2 parça boyalı)

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alirizabaki

arkadaşlar exclusive lerde bulunan ön plakalığın altındaki bu krom çıtadan nerede bulabilirim? plastik kısımla birlikte komple mi değiştirmek gerekiyor yoksa?
    Citroen C4 II ve DS4 2011-2017

o çita ayrı olarak satılmıyor, sonradan yapıştırılamıyor. zira exclusive tamponunun o bölgesi tasarım olarak diğerlerinden farklı.
    sonradan çakma bir çita yapıştırsan dahi yerine tam oturmuyor malesef.

• 58cemo kullanıcısına yanıt
    Sıfır araç fiyatlarının şuanki durumuna bakarsan , 42000tl'ye C sınıfı 2014 model bir araç için kötü bir fiyat değil bence ..
  • Teşekkür ediyorum, henüz pazarlıksız fiyat..
  • 1.2 130'luğu kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

quote:

Orijinalden alıntı: alirizabaki

arkadaşlar exclusive lerde bulunan ön plakalığın altındaki bu krom çıtadan nerede bulabilirim? plastik kısımla birlikte komple mi değiştirmek gerekiyor yoksa?
    Citroen C4 II ve DS4 2011-2017

o çita ayrı olarak satılmıyor, sonradan yapıştırılamıyor. zira exclusive tamponunun o bölgesi tasarım olarak diğerlerinden farklı.
    sonradan çakma bir çita yapıştırsan dahi yerine tam oturmuyor malesef.

Tesekkurler. Orjinal exculisive parcasini bi sorayim servise o zaman. Kac para diyecekler kim bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

1.2 130'luğu kullanan var mı?

Daha kimseye nasip olmadı galiba
  • yaran Y kullanıcısına yanıt
    Haklısın dikkat etmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 29 Temmuz 2015; 18:10:16 >
  • İyi günker 2012 c4 var bende bugun dijital klimayı açtığım zaman derece ayarları 50-60 lara çıkmış hani lo bqşlıyor 16-17-18 die gidiyor ya bende 55 ten başlıyor işte daha önce bu sorunu yaşayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan8

İyi günker 2012 c4 var bende bugun dijital klimayı açtığım zaman derece ayarları 50-60 lara çıkmış hani lo bqşlıyor 16-17-18 die gidiyor ya bende 55 ten başlıyor işte daha önce bu sorunu yaşayan varmı

yok bilen birileri arkadaşlar
  • quote:

quote:

İyi günker 2012 c4 var bende bugun dijital klimayı açtığım zaman derece ayarları 50-60 lara çıkmış hani lo bqşlıyor 16-17-18 die gidiyor ya bende 55 ten başlıyor işte daha önce bu sorunu yaşayan varmı

Yol bilgisayarı ayarları ile oynandiysa celsius tan fahrenhait A geçmiş olabilir. Kontrol edin, büyük ihtimal ondandır.

• quote:

quote:

quote:

Yol bilgisayarı ayarları ile oynandiysa celsius tan fahrenhait A geçmiş olabilir. Kontrol edin, büyük ihtimal ondandır.

yalnız hocam benim dediğim dışarı sıcaklığı değil dijital klimadaki sayılar 22-23 dreceye filan ayarlıyosun ya onu diyorum 55

• Bu yeni motorlar ve şanzıman DS4'e gelecek mi ?

1.2 benzinli 130 bg eat6
    1.6 dizel 120 bg eat6
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yalnız hocam benim dediğim dışarı sıcaklığı değil dijital klimadaki sayılar 22-23 dreceye filan ayarlıyosun ya onu diyorum 55

bilen kimse yokmu nette hiçbişey bulamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilen kimse yokmu nette hiçbişey bulamadım

arkadaşın yorumu mantıklı, menü ekranından sıcaklık ayarını °C yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.