Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1069. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vector x-31

Sizin araçta baya temiz gibi duruyor hayırlı satışar fakat benim max limitim 49 bin 2012 plus paketten aşağı düşünmüyorum

Temiz aracını satmayı düşünen varsa benimle pm den irtibata geçebilir teşekkürler.

49 bine çıkıyorsanız benim aracı bile düşünebilirsiniz ;)
    Hem ekstra jant ve lastik var.Üstelik bir sene daha garantisi var.
    Hem de exclusive..

• eczman2000 kullanıcısına yanıt
    Hocam pm attım size
  • jipsy J kullanıcısına yanıt
    hocam, ben ankarada otosay da yıllık bakımda göstermiştim. gösterge problemi olması olasıdır diye düşünüyorum. siz hangi ilde baktırdınız?
  • Arkadaşlar
    aracın arka stop'u geri geri çıkarken kırıldı.
    çıkmacılara sordum bir kaç yere bulamadım.
    sıfırı da 250-300 civarı diyorlar.
    kaskodan değiştirirsek te kaskoyu bozuyormuş.
    önerebileceğiniz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sckarinca

hocam, ben ankarada otosay da yıllık bakımda göstermiştim. gösterge problemi olması olasıdır diye düşünüyorum. siz hangi ilde baktırdınız?

Ben Sakarya'da baktirdim. Ses var diyorlar ama kaynağını bulamadık siz kullanın ses arttığı zaman getirin dediler. Aracın garantisini uzatmastim 1 yılım var ama hafiften arttı ses. Size kesin problem kaynağı belirttiler mi? Bu aralar 3. Ve 4. Vites tede ara ara yapmaya başladı. Araç 80.000 e yaklaştı. Garanti bitmeden cozmem lazım bu işi :(

Bana sanki sol önden robotize vites mekanizmasından geliyor gibi geldi. Boşta iken bunu yapmıyor. Hareket halinde iken çook cins tiz bir ses yapıyor. Sizde de aynı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jipsy -- 15 Aralık 2014; 9:26:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gxsafa

Valla hocam bu aracı aslında bedavaya veriyorsun, . yoksa aracının ederi 60 bin civarıdır.

Yok 80 bin
    Sat bakalım 60 a. Her aracın bir piyasa değeri vardır siz istesenizde istemesenizde. Haa piyasanın 1-2 üstüne vermekte kısmet işi.
    Bu arada kurban bayramı sonrası boyasız 12 ex.leri 50-52 arasından sattıklarını duyuyorduk. Şimdi de çok faklı olacağını sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jipsy

quote:

Ben Sakarya'da baktirdim. Ses var diyorlar ama kaynağını bulamadık siz kullanın ses arttığı zaman getirin dediler. Aracın garantisini uzatmastim 1 yılım var ama hafiften arttı ses. Size kesin problem kaynağı belirttiler mi? Bu aralar 3. Ve 4. Vites tede ara ara yapmaya başladı. Araç 80.000 e yaklaştı. Garanti bitmeden cozmem lazım bu işi :(

Bana sanki sol önden robotize vites mekanizmasından geliyor gibi geldi. Boşta iken bunu yapmıyor. Hareket halinde iken çook cins tiz bir ses yapıyor. Sizde de aynı mı?

Sorun gostergedeki km telinden geliyor.Benim 2 kez gosterge degisti garantiden ancak yine cikmaya basladi ses.3. Kez degistircem 1-2 ay sonra iyicene belirginlesmeye baslayinca.

[DHTUBE=]http://youtu.be/uoNV5UqptRg

Eger dediginiz ses videodaki gibiyse sorun yukarida anlattigim gibi km telinden geliyor.Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

quote:

quote:

Sorun gostergedeki km telinden geliyor.Benim 2 kez gosterge degisti garantiden ancak yine cikmaya basladi ses.3. Kez degistircem 1-2 ay sonra iyicene belirginlesmeye baslayinca.

Eger dediginiz ses videodaki gibiyse sorun yukarida anlattigim gibi km telinden geliyor.Bilginize

Evet ses aynı. Bende en kisa surede servise götürüp durumu anlatayım bakalim ne diyecekler.
    Değişim uzun sürüyor mu?
    Teşekkürler
    iyi çalışmalar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

quote:

quote:

Evet ses aynı. Bende en kisa surede servise götürüp durumu anlatayım bakalim ne diyecekler.
    Değişim uzun sürüyor mu?
    Teşekkürler
    iyi çalışmalar

Eger ellerinde parca varsa 1-2 saatlik isi var ama genelde siparisle getiriyorlar fransadan.O durumda ankara otosay ve bayraktar icin konusuyorum 1-2 hafta icinde parca geldi ancak baska sehirde ne kadar surede getirirler onu bilemiyecegim.

• basarank kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle her aracın piyasa değeri var o değeride alıcıdan çok satıcı oluşturur. Citroen sıfırını 80 bine aşkın fiyatla satılırken, Boyasız 2012 tertemiz plastik jantlı manuel klimalı aracı Exclusive diye alırsın ancak 50-52 bin tl 'ye

Haa piyasada ölücü varmı var 60 bin tl lik aracı 50-52 bin verip almaya çalışan o da kısmet işi. Dikkat ette hükümet yeni yılda ötv vb vergi çıkarırda fiyatlar zıplarsa o araçları 60 binede alamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gxsafa -- 15 Aralık 2014; 22:37:01 >
  • gxsafa G kullanıcısına yanıt
    C sınıfı araçlar için;
    Gerçek fiyat= En yüksek fiyat veren 5 Galericiden alınan fiyatların ortalaması +2 bin TL, nadiren de +3 bin TL dir.
    Gerisi hikaye.

Ha bu arada yaz başı 4 parça boyalı, 60k de, 12 model mcp comfort plus paketini 46 bine verdim. O sırada cillööp gibi 30k de ex. 50 tl ye galerici aldı.
    Şimdi olsun olsun 51 52tl.
    Aslında gerçek enflasyonun %20 olduğu bir ülkede sizde haklısınız. Bu insanlara herşey müstehak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarank -- 15 Aralık 2014; 23:25:49 >
  • basarank kullanıcısına yanıt
    Galeri ne galerisi hangi geleri, 5 galeri nereden çıktı şimdi, Sahibinden exclusive araçlar şu ilanlar arasında temiz diye nitelenirebildiğiniz aracın linkini paylaşırsanız forumdaki arkadaşlarımızıda engin bilginizle aydınlatmış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gxsafa

Galeri ne galerisi hangi geleri, 5 galeri nereden çıktı şimdi, Sahibinden exclusive araçlar şu ilanlar arasında temiz diye nitelenirebildiğiniz aracın linkini paylaşırsanız forumdaki arkadaşlarımızıda engin bilginizle aydınlatmış olursunuz.

Hay hay size hizmet hakka hizmettir. Hemen buluyorum..
    Galericinin tanımını yaptırmayacaksın herhalde bana:)
    Galericileri hiç sevemem ama satış fiyatları genellikle binici fiyatlarından daha realist oluyor. Çünkü çoğu binici uçuyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2012-orjinal-c-4-dizel-plusotomatik-pluscruse-control-plusf1-115-ps-191814719/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2011-hatasiz-62000km-isik-paketli-1.6-115-hp-188932398/detay

Kendi kannatimce bu ve benzeri araçların pazarlık aşamasında 1-2 düşebileceklerini de düşünüyorum.
    Sevgiler..

• bana söyledikleri kesin, göstergeden geliyor. bende sadece 1 den 2 ye geçtiğinde hız 25-28 arası sanki balata sesiymiş gibi ötüyor. diğer viteslerde ötmüyor. bu vites yazılımını serviste güncelledikten 2-3 ay sonra oldu. sizde ne zaman / nasıl başladı?
    göstergeden olup olmadığına emin olmak için servis gösterge kartını söküp söylediğiniz vitesleri test etsin. 15 dk da sökülüp takılabilen bir parça. en azından oradan olup olmadığına emin olabilirsiniz.
  • Creepinq Death C kullanıcısına yanıt
    evet, bendeki ses de aynı. siz çıkan parçayı aldınız mı? eğer aldıysanız inceleyebilir misiniz çünkü basit birşeyse bendekini tamir etmek istiyorum. malum bende garanti yok
  • forum baya hareketlenmiş dostlar bizim araçların piyasasını düşüren yine bizleriz, sıkışana kadar araç satmayız, sıkışınca da fiyatı belirlerken güncel liste fiyatına bakmayız, aldığımız miktar üzerinden fiyat biçeriz, 3ay önce dedim ki şu forumdaki 20kişi ilan açsa, exclusivelere 65yazalım, confort pluslara 60yazalım, arayan olursa satmak istemeyen satmaz arkadaş! Satıldı der vazgeçtim der aracı vermezsin. Tüm Türkiyede 69 exclusive var satılık. 15 tane biz eklesek piyasa değişir. Bunu yapmazsak,sıkışmayı beklersek piyasa değişmez. Ben ilan açtım. En yüksek 2012 exclusive fiyatı bende! Aracımı satma niyetim gerçekten yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar57

forum baya hareketlenmiş dostlar bizim araçların piyasasını düşüren yine bizleriz, sıkışana kadar araç satmayız, sıkışınca da fiyatı belirlerken güncel liste fiyatına bakmayız, aldığımız miktar üzerinden fiyat biçeriz, 3ay önce dedim ki şu forumdaki 20kişi ilan açsa, exclusivelere 65yazalım, confort pluslara 60yazalım, arayan olursa satmak istemeyen satmaz arkadaş! Satıldı der vazgeçtim der aracı vermezsin. Tüm Türkiyede 69 exclusive var satılık. 15 tane biz eklesek piyasa değişir. Bunu yapmazsak,sıkışmayı beklersek piyasa değişmez. Ben ilan açtım. En yüksek 2012 exclusive fiyatı bende! Aracımı satma niyetim gerçekten yok.

Selam dostum,

Yazdiklarina imzami atarim. Benim de aracimi satma niyetim yok ancak ben de yarin oburgun ilan acacagim. 2011 model exclusive 20 bin km de aracim ve tertemiz. Fiyati en tepe noktadan yazacagim.

• Bayiler 65bin tl ye sıfır km c.plus satıyor, siz 79bin tl lerden bahsediyorsunuz.
  • bravaman kullanıcısına yanıt
    Uçmak böyle birşey oluyor işte
  • Evet c4 lerin piyasası yok ölü araba bitik araba satsan satılmıyor atsan atılmıyor. sıfırı zaten 50 bine gidiyor buda temiz temiz ikinci el linki foruma takılıp temiz confort plus araca 47 - 48 fiyat biçenlerin niyeti ne çok merak ediyorum.

arabasını isteyen bedavaya versin bu arada işim vardı uzun zamandır uğrayamadım foruma, basarank arkadaşımızın verdii linkler temiz anlayışını gösterdi sağolsun.
  • 
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.